Kody rabatowe Edreams

edreams.it

Kody promocyjne Edreams w kwietniu 2024 r

Aby zorganizować kolejną podróż podczas zapisywania, skorzystaj z jednego z głównych portali podróżniczych: eDreams. Oferuje szeroki wybór lotów, hoteli i usług transportowych, a dzięki kodom rabatowym eDreams na tej stronie możesz jeszcze bardziej zaoszczędzić na i tak już przystępnych cenach. Wybierz swój ulubiony cel podróży i odkryj najlepsze ceny lotów dookoła świata najsłynniejszymi liniami lotniczymi. A jeśli szukasz kompletnego pakietu wakacyjnego, obejmującego przelot i hotel, eDreams ma dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie: zapoznaj się z ofertami specjalnymi i pakietami wakacyjnymi w promocjach dla głównych miejsc turystycznych na świecie i wybierz ten, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom . Ale nie tylko oferuje loty i hotele: możesz także wypożyczyć samochód lub zamówić usługę transferu na lotnisko i z lotniska, a wszystko to po korzystnych cenach. A jeśli chcesz mieć więcej spokoju podczas podróży, nie zapomnij wybrać jednej z polis ubezpieczenia podróżnego oferowanych przez eDreams. [Zwiększać]

Oferta Edreams  • Użyty 137 raz     Wygasa za 5 dni

Pierwsza zniżka

Dołącz do 3 milionów członków Prime, którzy już zaczęli oszczędzać. Wystarczy wyszukać lot i wybrać stawkę Prime. BEZPŁATNIE przez 30 dni, następnie 54,99 € rocznie. Anuluj, kiedy tylko chcesz.
		
        {
          "id": "7200938",
          "title": "Sconto Prime",
          "description": "Unisciti a 3 milioni di membri Prime che hanno gi\u00e0 iniziato a risparmiare. Ti basta cercare il volo e scegliere la tariffa Prime. GRATIS per 30 giorni, dopo a 54,99 \u20ac all'anno.\r\nCancella quando vuoi.",
          "thumbnail": "../stores/store_600.jpg",
					"gt_translate_keys": ["title", "description", "code", "perma", "store_perma"],
          "code": "",
          "perma": "sconto-prime",
          "store_perma": "edreams",
          "url": "https://www.migliorisconti.it/go.php?coupon_id=7200938",
          "store_id": "600"
        }
      

Oferta Edreams  • Użyty 204 raz     Wygasa za 5 dni

50% zniżki

Śpij spokojnie z rabatami do 50% na hotele! Pokoje hotelowe za połowę ceny dla członków eDreams Prime. Gdziekolwiek jesteś, śpij dobrze za znacznie mniej!
		
        {
          "id": "5983886",
          "title": "Sconto 50%",
          "description": "Dormi tranquillo con uno sconto fino al 50% sugli hotel! Camere d'albergo fino a met\u00e0 prezzo per i membri di eDreams Prime. Ovunque tu vada, dormi bene per molto meno!",
          "thumbnail": "../stores/store_600.jpg",
					"gt_translate_keys": ["title", "description", "code", "perma", "store_perma"],
          "code": "",
          "perma": "sconto-50",
          "store_perma": "edreams",
          "url": "https://www.migliorisconti.it/go.php?coupon_id=5983886",
          "store_id": "600"
        }
      

Oferta Edreams  • Użyty 59 raz     Wygasa za 5 dni

eDreamsPrime

Dołącz do 2 milionów członków Prime, którzy już zaczęli oszczędzać. Wystarczy wyszukać lot i wybrać stawkę Prime. BEZPŁATNIE przez 30 dni, następnie 54,99 € rocznie. Anuluj, kiedy tylko chcesz. PRIME BENEFITY Zniżki na 100% lotów, Do -50% na zakwaterowanie, Zaoszczędź do 50 euro na wynajmie samochodu, Bezpłatna dedykowana linia obsługi klienta 24/7
		
        {
          "id": "5983885",
          "title": "eDreamsPrime",
          "description": "Unisciti a 2 milioni di membri Prime che hanno gi\u00e0 iniziato a risparmiare.\r\nTi basta cercare il volo e scegliere la tariffa Prime. GRATIS per 30 giorni, dopo a 54,99 \u20ac all'anno. Cancella quando vuoi. VANTAGGI PRIME\r\nSconti sul 100% dei voli, Fino al -50% sul tuo alloggio, Risparmia fino a 50 euro sull'autonoleggio, Linea dedicata del servizio clienti gratis 24\/7",
          "thumbnail": "../stores/store_600.jpg",
					"gt_translate_keys": ["title", "description", "code", "perma", "store_perma"],
          "code": "",
          "perma": "edreamsprime",
          "store_perma": "edreams",
          "url": "https://www.migliorisconti.it/go.php?coupon_id=5983885",
          "store_id": "600"
        }
      

Kody promocyjne i oferty Edreams

W tym sklepie nie ma jeszcze żadnych ofert. Jeśli je znasz i chcesz się nimi podzielić zgłoś je tutaj!

Co warto wiedzieć o Edreams

Edreams to jeden z największych portali turystycznych na świecie. Założona w 1999 roku w Barcelonie w Hiszpanii firma Edreams oferuje swoim klientom możliwość rezerwacji lotów, hoteli, wynajmu samochodów i pakietów wakacyjnych w jednym miejscu. Dzięki szerokiej sieci partnerów Edreams jest w stanie zaoferować korzystne ceny lotów i hoteli całym świecie. 

Światła i drapacze chmur Nowego Jorku, rytm Kuby, słońce Dubaju, morze Seszeli. Chce odejść? Z eDreams nigdy nie było to prostsze! Wybieraj spośród wielu ofert i pakietów dostępnych na stronie i rezerwuj swoją podróż. 

Jak zdobyć zniżki w eDreams?

Szukasz sposobu na zdobycie zniżek w eDreams? Jesteś we właściwym miejscu! eDreams oferuje liczne kody rabatowe, które pomogą Ci zaoszczędzić na kolejnej rezerwacji. Wszystko, co musisz zrobić, to postępować zgodnie z tymi prostymi instrukcjami.

Pierwszy Przede wszystkim ważne jest, aby wiedzieć, że kody rabatowe eDreams nie są dostępne we wszystkich krajach. Koniecznie sprawdź stronę z informacjami o ofercie, aby zobaczyć, które kraje są objęte ofertą.

Po potwierdzeniu, że Twój kraj jest objęty ofertą, możesz przystąpić do wyszukiwania kodów rabatowych. Możesz to łatwo zrobić, odwiedzając oficjalną stronę eDreams, gdzie znajdziesz listę kodów rabatowych dostępnych obecnie na Twoje ulubione kierunki. Możesz także zapisać się do firmowego newslettera, aby otrzymywać powiadomienia o nowych kodach rabatowych.

Inną opcją jest wyszukanie w Internecie kodów rabatowych eDreams. Istnieje wiele stron internetowych poświęconych wyszukiwaniu kodów promocyjnych, więc przed dokonaniem zakupu poświęć trochę czasu na zapoznanie się z nimi wszystkimi. Przed zastosowaniem kodu promocyjnego zawsze przeczytaj warunki oferty. Pomoże Ci to upewnić się, że Twoja oferta jest aktualna i uniknąć niepotrzebnych opłat lub problemów z rezerwacją.

Pamiętaj, że kody Rabat eDreams są one ograniczone czasowo i przestrzennie, dlatego przed rezerwacją lotu lub hotelu pamiętaj o okresowym sprawdzaniu aktualnej listy dostępnych ofert. Jeśli zastosujesz się do tych prostych zasad, będziesz mógł zaoszczędzić pieniądze bez konieczności rezygnowania z kolejnych wakacji!

Skorzystaj z ofert i kodów rabatowych edreams, oszczędzanie będzie bardzo proste i w krótkim czasie dotrzesz do celu swoich marzeń. Wyszukaj i zarezerwuj bilety lotnicze we wszystkich firmach na świecie, oferty podróży i wakacji last minute, lot + hotel, hotele. Znajdź informacje na temat celów podróży i najlepszych wydarzeń w Dreamguides i daj się poprowadzić podczas odkrywania cudów świata!

Jak znaleźć swój lot?

Szukanie biletu na samolot może być zarówno przyjemne, jak i stresujące. Biorąc pod uwagę wszystkie dostępne opcje i stale zmieniające się ceny, niezwykle ważne jest dokonanie właściwego wyboru. Oto kilka wskazówek, jak znaleźć idealny bilet lotniczy.

Po pierwsze, ważne jest, aby znać swój budżet. Podjęcie decyzji, ile jesteś skłonny wydać, może być dobrą podstawą do znalezienia najlepszej oferty. Upewnij się także, że znasz swoje potrzeby związane z podróżą: datę, godzinę, czas trwania lotu i miejsce docelowe. Po określeniu tych czynników łatwiej będzie Ci wybrać loty najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom.

Jako internetowe biuro podróży, eDreams posiada zaawansowaną wyszukiwarkę, która pokazuje najlepsze ceny dostępne w ograniczonym przedziale czasowym, dzięki czemu możesz mieć pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę.

Jak skontaktować się z eDreams telefonicznie?

Jeśli chcesz skontaktuj się z eDreams aby otrzymać informację o kodzie rabatowym, można to zrobić zarówno z Włoch, jak i za granicą. Właśnie tak:

We Włoszech możesz zadzwonić pod numer obsługi klienta pod numer +39 02 9475 9797. Usługa jest dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00 czasu włoskiego.

Jeśli dzwonisz spoza Włoch, możesz skontaktować się z obsługą klienta pod jednym z następujących numerów: +44 (0) 20 3684 9077 (Wielka Brytania), +34 93 178 18 85 (Hiszpania) lub +33 1 76 36 04 26 ( Francja). Usługa dostępna jest od poniedziałku do piątku, według czasu standardowego kraju, w którym jest wywoływana.

Jak pobrać bilety na eDreams?

Jak pobrać bilety na eDreams? Pobierz bilety z eDreams To jest szybkie i łatwe. Wszystko, co musisz zrobić, to wykonać te proste kroki:

 1. Wyszukaj loty: rozpocznij wyszukiwanie lotów powrotnych w eDreams. Skorzystaj z filtrów, aby znaleźć ofertę najlepiej odpowiadającą Twoim potrzebom.
 2. Wybierz lot: po znalezieniu lotu, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, wybierz go i wprowadź wszystkie niezbędne szczegóły, takie jak liczba osób, data odlotu i przylotu, bagaż itp.
 3. Wprowadź dane osobowe: Po wybraniu lotu należy podać wszystkie dane osobowe pasażerów, takie jak imię, nazwisko, data urodzenia, numer dokumentu tożsamości itp.
 4. Wybierz metodę płatności: w tym momencie możesz wybierać pomiędzy różnymi formami płatności, takimi jak karta kredytowa, PayPal lub przelew bankowy. Jeśli posiadasz kod rabatowy edreams, nie zapomnij go wpisać przed zatwierdzeniem zakupu, aby móc skorzystać z promocji lub ofert specjalnych dostępnych na platformie.
 5. Wydrukuj swoją rezerwację: w końcu możesz wydrukować swoją rezerwację i zabrać ją ze sobą podczas odprawy, aby uniknąć problemów z wejściem na pokład lotu.

Jak uzyskać zwrot pieniędzy od eDreams?

Odpowiadając na Twoje pytanie: „Jak zdobyć zwrot pieniędzy od eDreams?”, musisz wykonać kilka kroków, aby poprosić o zwrot pieniędzy. Przede wszystkim musisz skontaktować się z przedstawicielem eDreams, z którym można się skontaktować telefonicznie lub za pośrednictwem strony internetowej. Po rozmowie z przedstawicielem będziesz musiał podaj im wymagane dane, abyśmy mogli przetworzyć Twoją prośbę.

Jeśli kupiłeś lot bezpośrednio w eDreams, przysługuje Ci zwrot kosztów lotu. Zanim jednak złożysz wniosek o zwrot pieniędzy, musisz sprawdzić warunki polityki anulowania i zwrotów eDreams. Na przykład, jeśli kupiłeś bilet bezzwrotny i odwołałeś lot przed odlotem, możesz nie otrzymać zwrotu pieniędzy.

Alternatywnie, jeśli kupiłeś np bilet z możliwością zwrotu i został anulowany przez eDreams lub linię lotniczą po dokonaniu rezerwacji, możesz poprosić o zwrot pieniędzy. W tym celu należy niezwłocznie skontaktować się z przedstawicielem eDreams podając przyczyny anulowania w celu uzyskania zwrotu pieniędzy. Ponadto, jeśli podczas rezerwacji lotu wykupiłeś dodatkowe ubezpieczenie, możesz również poprosić o zwrot tych dodatkowych wydatków.

Niedawno wygasłe kody i oferty

Te kody Edreams właśnie wygasły, czasami mogą trwać dłużej niż data ważności. Możesz spróbować sprawdzić, czy te promocje są nadal aktywne, aby wydać mniej.

        { "id": "13133430", "title": "Hotel Super Sales", "description": "Zaoszczędź do 300 € na zakwaterowaniu. Zarezerwuj teraz!", "thumbnail": "../stores/store_600. jpg ", "code": "Nie jest już aktywny", "perma": "hotel-super-sales", "store_perma": "edreams", "url": "/go2.php?coupon_id=13133430&store_id=600", " id_sklepu": "600" }
      

Oferta Hotelowa Super Sprzedaż -10%

Zaoszczędź do 300 € na zakwaterowaniu. Rezerwuj teraz!
        { "id": "12927727", "title": "10 €", "description": "Zastosuj kod do koszyka, jeśli wydasz co najmniej 100 € na loty w Europie: zaoszczędzisz 10 €! Kod ważny tylko przy pierwszym zakupie przez aplikację.", "thumbnail": "../stores/store_600.jpg", "code": "Nie jest już aktywny", "perma": "sconto-10", "store_perma": "edreams " , "url": "/go2.php?coupon_id=12927727&store_id=600", "store_id": "600" }
      

Oferta 10 €

Zastosuj kod do koszyka, jeśli wydasz co najmniej 100 € na loty w Europie: w ten sposób zaoszczędzisz 10 €! Kod ważny tylko przy pierwszym zakupie za pośrednictwem aplikacji.
        { "id": "12741232", "title": "Ekskluzywna zniżka dla użytkowników Prime First", "description": "20 € zniżki na rezerwację lotu o wartości 150 € lub więcej. Tylko dla użytkowników Prime First. Dołącz do Prime i ciesz się tą ekskluzywną Kupon o wartości 20 €, który można łączyć z istniejącymi rabatami!", "thumbnail": "../stores/store_600.jpg", "code": "Nie jest już aktywny", "perma": "exclusive-discount- prime- pierwsi użytkownicy", "store_perma": "edreams", "url": "/go2.php?coupon_id=12741232&store_id=600", "store_id": "600" }
      

Ekskluzywna zniżka dla użytkowników Prime First -5%

Zniżka 20 € na rezerwację lotu o wartości 150 € lub więcej. Tylko dla użytkowników Prime First. Dołącz do Prime i ciesz się tym ekskluzywnym kuponem o wartości 20 €, który można łączyć z istniejącymi rabatami!
        { "id": "12741274", "title": "Oferty Flash na hotele", "description": "Zaoszczędź co najmniej 25%", "thumbnail": "../stores/store_600.jpg", "kod" : „Nie jest już aktywny”, „perma”: „oferty flash-w-hotelach”, „store_perma”: „edreams”, „url”: „/go2.php?coupon_id=12741274&store_id=600”, „store_id”: „600” }
      

Oferty Flash na hotele -20%

Zaoszczędź co najmniej 25%
        { "id": "12714497", "title": "25 €", "description": "Oferuje zniżkę w wysokości 25 € obowiązującą tylko w przypadku rezerwacji lotów o minimalnej wartości 250 €", "thumbnail": ". . /stores/store_600.jpg", "code": "Nie jest już aktywny", "perma": "discount-25", "store_perma": "edreams", "url": "/go2.php?coupon_id=12714497&store_id = 600", "id_sklepu": "600" }
      

Oferta 25 €

Oferuje zniżkę w wysokości 25 €, obowiązującą tylko na rezerwacje lotów o minimalnej wartości 250 €
        { "id": "12713708", "title": "20 €", "description": "masz możliwość zastosowania zniżki 20 € na rezerwacje lotów przy minimalnych wydatkach wynoszących 200 €", "thumbnail": " ../stores/store_600.jpg", "code": "Nie jest już aktywny", "perma": "discount-20", "store_perma": "edreams", "url": "/go2.php?coupon_id= 12713708&store_id=600", "store_id": "600" }
      

Oferta 20 €

masz możliwość zastosowania zniżki 20 € na rezerwacje lotów przy minimalnych wydatkach wynoszących 200 €
        { "id": "12601751", "title": "Prime Days!", "description": "Prime Days! Oferuje zniżkę w wysokości 25 € obowiązującą tylko w przypadku rezerwacji lotu Prime + rezerwacji hotelu – TYLKO PRIMEFIRST – o minimalnej wartości € 200.", "thumbnail": "../stores/store_600.jpg", "code": "Nie jest już aktywny", "perma": "prime-days!", "store_perma": "edreams", "url ": "/go2.php?coupon_id=12601751&store_id=600", "store_id": "600" }
      

Oferta Prime Days! -20%

Pierwsze Dni! Oferuje zniżkę w wysokości 25 € obowiązującą tylko w przypadku rezerwacji lotu Prime + rezerwacji hotelu – TYLKO PRIMEFIRST – o minimalnej wartości 200 €.
        { "id": "12611288", "title": "Prime Day", "description": "Cztery dni niesamowitych zniżek na podróże!", "thumbnail": "../stores/store_600.jpg", "code " : „Nie jest już aktywny”, „perma”: „prime-day”, „store_perma”: „edreams”, „url”: „/go2.php?coupon_id=12611288&store_id=600”, „store_id”: „600” }
      

Oferta Prime Day -15%

Cztery dni niesamowitych zniżek na podróże!
        { "id": "12410332", "title": "Super wyprzedaż hotelu", "description": "Zaoszczędź do 300 € na zakwaterowaniu. Zarezerwuj teraz!", "thumbnail": "../stores/store_600. jpg ", "code": "Nie jest już aktywny", "perma": "hotel-super-wyprzedaż", "store_perma": "edreams", "url": "/go2.php?coupon_id=12410332&store_id=600", " id_sklepu": "600" }
      

Oferta Hotelu Super Wyprzedaż -20%

Zaoszczędź do 300 € na zakwaterowaniu. Rezerwuj teraz!
        { "id": "12359233", "title": "20 €", "description": "Oferuje zniżkę w wysokości 20 € obowiązującą tylko na rezerwacje lotu lub lotu + hotelu o minimalnej wartości 250 €. Dotyczy tylko podpisujących się użytkowników po raz pierwszy do Prime.", "thumbnail": "../stores/store_600.jpg", "code": "Nie jest już aktywny", "perma": "rabat-20-za-il -twój- następny lot-+-hotel", "store_perma": "edreams", "url": "/go2.php?coupon_id=12359233&store_id=600", "store_id": "600" }
      

Oferta 20 €

Oferuje zniżkę w wysokości 20 € obowiązującą tylko na rezerwacje lotu lub lotu + hotelu o minimalnej wartości 250 €. Obowiązuje tylko dla użytkowników rejestrujących się w Prime po raz pierwszy.
        { "id": "12130109", "title": "10 €", "description": "Oferuje zniżkę w wysokości 10 € obowiązującą tylko w przypadku rezerwacji lotów o minimalnej wartości 200 €.", "thumbnail": " .. /stores/store_600.jpg", "code": "Nie jest już aktywny", "perma": "10-zniżki-na-następny-lot", "store_perma": "edreams", "url": "/ go2.php?coupon_id=12130109&store_id=600", "store_id": "600" }
      

Oferta 10 €

Oferuje zniżkę w wysokości 10 EUR, obowiązującą tylko w przypadku rezerwacji lotów o minimalnej wartości 200 EUR.
        { "id": "11836451", "title": "-60€", "description": "-60€ na następny lot + hotel z kodem: BLF60EU", "thumbnail": "../sklepy /store_600 .jpg", "code": "Nie jest już aktywny", "perma": "-60-za-następny-lot-+-hotel", "store_perma": "edreams", "url": "/go2 .php?coupon_id=11836451&store_id=600", "store_id": "600" }
      

Oferta - 60 €

-60€ na kolejny lot + hotel z kodem: BLF60EU
        { "id": "11836452", "title": "-15 €", "description": "-15 € na następny lot z kodem: BLF15EU (minimum 200 €)", "thumbnail": ". ./ stores/store_600.jpg", "code": "Nie jest już aktywny", "perma": "-15-na-na-następny-lot", "store_perma": "edreams", "url": "/go2. php?coupon_id=11836452&store_id=600", "store_id": "600" }
      

Oferta - 15 €

-15€ na kolejny lot z kodem: BLF15EU (minimum 200€)
        { "id": "11836453", "title": "Nadchodzi Czarny Tydzień!", "description": "Skorzystaj z ekskluzywnych zniżek do 26, 11:23 na wszystkie produkty eDreams, w tym: 59 € na następny lot z kodem: BLF15EU (minimum 15 €), 200 € na następny lot + hotel z kodem: BLF60EU (minimum 60 €), do 600 € zniżki na hotele, do 250% zniżki na wynajem samochodu", "thumbnail": "../stores/store_20.jpg", "code": "Nie jest już aktywny", "perma": "la-black-week-is-tutaj!", "store_perma ": "edreams", "url": "/go600.php?coupon_id=2&store_id=11836453", "store_id": "600" }
      

Oferta Czarny Tydzień już tu jest! -20%

Skorzystaj z ekskluzywnych zniżek do 26 do godz. 11:23 na wszystkie produkty eDreams, w tym: 59 € na następny lot z kodem: BLF15EU (minimum 15 €), 200 € na następny lot + hotel z kodem: BLF60EU (minimum 60 €), do 600 € zniżki na hotele, do 250% zniżki na wynajem samochodu
        { "id": "11836388", "title": "15 €", "description": "15 € na następny lot z kodem (minimum 200 €)", "thumbnail": "../sklepy/store_600 .jpg", "code": "Nie jest już aktywny", "perma": "discount-15", "store_perma": "edreams", "url": "/go2.php?coupon_id=11836388&store_id=600", " id_sklepu": "600" }
      

Oferta 15 €

15 € na następny lot z kodem (minimum 200 €)

Gdzie mogę znaleźć kody rabatowe Edreams?

Na tej stronie lub na kanale Telegramu znajdziesz kody promocyjne Edreams, dzięki którym możesz zaoszczędzić na zakupach online. Odwiedzaj ją regularnie, aby nie przegapić najlepszych okazji do oszczędzania.

Gdzie wstawić kupony Edreams?

Skopiuj tutaj kod promocyjny Edreams, a następnie wklej go w polu koszyka sklepu internetowego. Suma łącznie z zastosowanym rabatem zostanie wyświetlona później.

Jak skorzystać z oferty promocyjnej Edreams?

Zapoznaj się z sekcją Edreams, aby odkryć promocje, których nie możesz przegapić, i kliknij przycisk „Odkryj ofertę”, aby skorzystać z aktywnej oferty w sklepie internetowym.

Kiedy rusza sprzedaż na Edreams?

Letnia wyprzedaż Edreams w 2024 roku rozpocznie się mniej więcej w lipcu.


Ostatnio podobne sklepy

Ostatnia aktualizacja 21

Jakie są zalety korzystania z Najlepszych Rabatów?

Dzięki naszym zaawansowanym narzędziom do wyszukiwania i zbierania zniżek możesz znaleźć potrzebny kupon, kiedy tylko chcesz. W pobliżu Kod rabatowy Edreams kwiecień 2024 na naszej stronie i pobierz go teraz.