Termini del service

Korzystając z usług portalu Kody-rabatowe.net, użytkownik oświadcza, że ​​zrozumiał i zaakceptował następujące warunki:

1. Kim jesteśmy:

Kody-rabatowe.net to portal gromadzący informacje o kodach, kuponach i bonach rabatowych, promocjach i wyprzedażach udostępnianych przez sklepy i usługi obecne w Internecie, które w żadnym wypadku nie są w żaden sposób powiązane z naszym portalem ani z jego właścicielami.

Wszystkie usługi witryny Kody-rabatowe.net są bezpłatne i dostępne dla każdego użytkownika.

Portal Kody-rabatowe.net nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek opublikowane produkty lub oferty. Jeśli masz pytania dotyczące kodów lub promocji zgromadzonych na naszej stronie, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu ze sklepami, które je oferują.

2. Kody:

Podane szczegóły dotyczące każdej oferty publikowanej na naszej stronie mogą różnić się od wersji rzeczywistych występujących we wskazanych sklepach. Portal Kody-rabatowe.net nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe informacje i/lub nieaktualne oferty. Chociaż stale pracujemy nad weryfikacją i kontrolą opublikowanych promocji, użytkownicy mogą znaleźć oferty, które wygasły lub nie działają.

Użytkownik ponosi wyłączną odpowiedzialność za sposób, w jaki wykorzystuje kody znajdujące się na naszym portalu.

Kody-rabatowe.net nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne nadużycia, które mogą nastąpić w wyniku niewłaściwego wykorzystania informacji udostępnionych na portalu.

3. Profil użytkownika:

Portal Kody-rabatowe.net oferuje swoim użytkownikom możliwość zarejestrowania profilu umożliwiającego śledzenie ofert wybranych sklepów. Rejestracja jest bezpłatna i oznacza wyraźną zgodę użytkownika na otrzymywanie informacji e-mailowych o nowych ofertach.

4. Powiadomienia/Biuletyny:

Portal Kody-rabatowe.net umożliwia swoim użytkownikom bezpłatną subskrypcję newslettera z ofertami wybranych sklepów. Zarejestrowani użytkownicy otrzymują powiadomienie e-mailem za każdym razem, gdy w sklepie lub w wybranej przez nich kategorii pojawi się nowy kod.

Użytkownik może anulować powiadomienia wchodząc na swój profil lub klikając link znajdujący się na końcu każdej wiadomości e-mail otrzymanej z naszego portalu.

Aby ograniczyć ilość otrzymywanych alertów, zapraszamy naszych użytkowników do zapisania się wyłącznie na newslettery sklepów, które uznają za najlepiej odpowiadające ich potrzebom.

5. Wypisz się z newslettera/usuń swój profil:

W celu wypisania się z newslettera lub usunięcia profilu zapraszamy do kontaktu poprzez wypełnienie formularza kontaktowego znajdującego się w zakładce „Kontakty”. Nie przechowujemy informacji o anulowanych rejestracjach lub profilach, dlatego po anulowaniu nie ma możliwości ich odzyskania.

6. Polityka prywatności:

Ochrona Twojej prywatności jest dla nas sprawą najwyższej wagi. Wszystkie zebrane informacje są wykorzystywane wyłącznie w celu zarządzania witryną Kody-rabatowe.net i nie są przekazywane ani sprzedawane osobom trzecim, ani nie są wykorzystywane w sposób inny niż określony w Polityce prywatności.

Więcej informacji na temat gromadzenia danych przez użytkowników Kody-rabatowe.net znajdziesz w sekcji „Polityka prywatności” TUTAJ.

7. Akceptacja:

Dostęp i korzystanie z usług portalu Kody-rabatowe.net oznacza pełną akceptację niniejszego Regulaminu. Wszelkie modyfikacje lub aktualizacje zostaną podane w tej sekcji.

W przypadku pytań i/lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy, który należy wypełnić w zakładce „Kontakty”.

Firma Bloo

Włochy, Pescara

Identyfikator podatkowy 01845870680

e-mail: [email chroniony]

Kiedy dokonujesz zakupów za pośrednictwem linków na Kody-rabatowe.net, możemy otrzymać prowizję