Kody rabatowe 3store

3store.tre.it

Kody promocyjne 3store w maju 2024 r


Oferta 3sklepu  • Użyty 131 raz     Wygasa za 5 dni

Oferta 15 €

Dzięki nowym subskrypcjom Web Night i Web Night&Day możesz surfować bez ograniczeń od północy do 8 rano! Przeglądanie w nocy uwzględnione od północy do 8 rano. Po przekroczeniu progu 30 GB na noc prędkość przeglądania zostanie zmniejszona do 64 Kb/s.
		
        {
          "id": "11817",
          "title": "Offerta € 15",
          "description": "Con i nuovi Abbonamenti Web Night e Web Night&Day navighi senza limiti da mezzanotte alle 8! Navigazione notturna inclusa da mezzanotte alle 8. Oltre la soglia di 30GB per notte, la velocit\u00e0 di navigazione verr\u00e0 ridotta a 64 Kbps.",
          "thumbnail": "../../nologomini-512.png",
					"gt_translate_keys": ["title", "description", "code", "perma", "store_perma"],
          "code": "",
          "perma": "night-unlimited-a-15e-al-mese",
          "store_perma": "3store",
          "url": "https://www.migliorisconti.it/go.php?coupon_id=11817",
          "store_id": "1146"
        }
      

Oferta 3sklepu  • Użyty 52 raz     Wygasa za 5 dni

Oferta 15 €

Oferta all-inclusive, dzięki której możesz dzwonić i surfować bez ograniczeń w domu i w podróży, z prędkością 4G LTE. Aby uzyskać informacje, koszty, regulamin i datę ważności oferty, kliknij link..
		
        {
          "id": "11815",
          "title": "Offerta € 15",
          "description": "L\u2019offerta tutto incluso per chiamare e navigare senza limiti da casa e in mobilit\u00e0 alla velocit\u00e0 del 4G LTE. Per info, costi, regolamenti e data scadenza offerta visita il link..",
          "thumbnail": "../../nologomini-512.png",
					"gt_translate_keys": ["title", "description", "code", "perma", "store_perma"],
          "code": "",
          "perma": "all-in-pack-a-15e-al-mese",
          "store_perma": "3store",
          "url": "https://www.migliorisconti.it/go.php?coupon_id=11815",
          "store_id": "1146"
        }
      

Kody promocyjne i oferty 3store


W tym sklepie nie ma jeszcze żadnych ofert. Jeśli je znasz i chcesz się nimi podzielić zgłoś je tutaj!

Co warto wiedzieć o 3store

Witamy na oficjalnej stronie internetowej WINDTRE, operatora telekomunikacyjnego oferującego usługi telefonii komórkowej, światłowodowej i energetycznej. Jesteśmy punktem odniesienia zarówno dla osób prywatnych, jak i prowadzących działalność gospodarczą. Nasza najwyższej jakości sieć i ekskluzywne usługi, które oferujemy, robią różnicę dla naszych klientów, którzy mogą liczyć na zawsze skuteczne wsparcie.

Dzięki WINDTRE możesz wybierać spośród wielu ofert komórkowych i stacjonarnych, doładowywać swoje konto telefoniczne i zarządzać swoim kontem poprzez logowanie. Ale to nie koniec nowości: teraz narodził się WI-FI CALLING, dzięki któremu możesz dzwonić i odbierać rozmowy gdziekolwiek się znajdziesz.

Jeśli interesują Cię światłowody, nie możesz przegapić naszego Super Fibre, który oferuje prędkości do 2,5 Gigabit i zawiera modem Wi-Fi 6. Ponadto, jeśli jesteś już klientem WINDTRE, możesz skorzystać ze specjalnego oferta obejmująca 12 miesięcy Amazon Prime za jedyne 22,99 EUR miesięcznie.

Ale WINDTRE nie ogranicza się do telefonii i światłowodów: oferujemy również rozwiązania energetyczne i wycenimy Twój używany smartfon za pomocą Reload Exchange, dzięki której możesz otrzymać aż do 800 € oceny.

A jeśli szukasz nowego smartfona, mamy do wyboru szeroki wybór modeli. Dzięki More Full Pack 5G możesz mieć w zestawie nowy Xiaomi Redmi 10 5G za jedyne 14,99 € miesięcznie. Ale to nie koniec: możesz wybierać z szerokiej gamy smartfonów Samsung, Apple e Honor, wszystkie dostępne z ofertami, których nie można przegapić.

WINDTRE jest także po Twojej stronie w przypadku niespodziewanych wydarzeń dnia codziennego dzięki usłudze awaryjnej w domu i biurze, którą możesz aktywować za jedyne 4,99 EUR miesięcznie.

Na koniec nie zapomnij zajrzeć do naszego magazynu internetowego, w którym znajdziesz najświeższe informacje z Włoch i świata.

Wybór WINDTRE oznacza bycie zawsze połączonym i posiadanie pełnego zakresu dostępnych usług. Odkryj wszystko, co mamy do zaoferowania i również zostań klientem WINDTRE.

Gdzie mogę znaleźć kody rabatowe 3store?

Na tej stronie lub na kanale Telegramu znajdziesz kody promocyjne 3store, dzięki którym możesz zaoszczędzić na zakupach online. Odwiedzaj ją regularnie, aby nie przegapić najlepszych okazji do oszczędzania.

Gdzie wstawić kupony 3store?

Skopiuj kod promocyjny 3store z tej strony i wklej go do podsumowania koszyka w witrynie e-commerce. Zobaczysz całkowitą kwotę z zastosowanym rabatem.

Jak skorzystać z oferty promocyjnej 3store?

Zapoznaj się z sekcją 3store, aby odkryć promocje, których nie możesz przegapić i kliknij przycisk „Odkryj ofertę”, aby skorzystać z oferty aktywnej w sklepie internetowym.

Kiedy rozpoczynają się wyprzedaże w 3store?

Wyprzedaże w 3 sklepach 2024 odbędą się w styczniu dla zimowych i w lipcu dla letnich.


Ostatnio podobne sklepy

Ostatnia aktualizacja 21

Jak mogę zaoszczędzić dzięki Najlepszym Zniżkom?

Jesteśmy zawsze na bieżąco z najnowszymi promocjami i kuponami, szukaj Kod rabatowy 3store maj 2024 to właśnie dla Ciebie i uzyskaj je natychmiast za pomocą jednego kliknięcia na naszej stronie internetowej.