Oferty i rabaty karnawałowe 2024

Wiele kodów rabatowych na karnawały, wydarzenia i relaksujące weekendy, zniżki na zakup pomysłów na prezenty, kostiumy i produkty na imprezę.

Oferta Sabbiarellego  • Użyty 10 raz     Wygasa za 6 miesiące

Combo - Maski Karnawałowe

Kup zestaw Combo - Maski karnawałowe Sabbiarelli, a otrzymasz: 1 kosz Sabbiarelli z 12 kolorowymi PIASKAMI i 1 obieraczką 3 albumy z 8 MASKAMI i 5 rysunkami masek karnawałowych 2 DARMOWE tacki i 2 obieraczki
		
        {
          "id": "2590426",
          "title": "Combo - Maschere di Carnevale",
          "description": "Acquista la Combo - Maschere di Carnevale Sabbiarelli e avrai:\n  1 Basket Sabbiarelli con 12 PENNE DI SABBIA colorata e 1 spellicolino\n  3 Album con 8 MASCHERE e 5 disegni di maschere di Carnevale\n  2 Vassoi e 2 Spellicolini in OMAGGIO",
          "thumbnail": "",
					"gt_translate_keys": ["title", "description", "code", "perma", "store_perma"],
          "code": "",
          "perma": "combo-maschere-di-carnevale",
          "store_perma": "sabbiarelli",
          "url": "https://www.migliorisconti.it/go.php?coupon_id=2590426",
          "store_id": "699"
        }
      

Karnawał we Włoszech to bardzo popularne i tradycyjne święto obchodzone co roku przed okresem Wielkiego Postu. Każdy region Włoch ma swoją własną tradycję karnawałową, m.in parady alegorycznych pływaków, maski i kolorowe kostiumyi imprezy uliczne.

Il Carnevale di venezia jest prawdopodobnie najbardziej znanym i najstarszym we Włoszech. W tym wydarzeniu, którego początki sięgają średniowiecza, tysiące ludzi ubranych w wyszukane kostiumy i maski bierze udział w paradach i imprezach wzdłuż miejskich kanałów.

Karnawał Ivrea w Piemoncie słynie z Bitwy o Pomarańcze, podczas której uczestnicy rzucają się w siebie pomarańczami na ulicach miasta.

W Cento, w Emilii-Romanii, odbywa się Karnawał Dziecięcy, podczas którego dzieci paradują ulicami w kolorowych strojach i maskach. Karnawał w Putignano w Apulii jest jednym z najstarszych we Włoszech i trwa przez cały luty, podczas którego odbywają się parady alegorycznych platform oraz pokazy tańca i śpiewu.

Ogólnie rzecz biorąc, karnawał we Włoszech to czas radości i zabawy, który świętuje koniec zimy i początek wiosny.

Kiedy dokonujesz zakupów za pośrednictwem linków na Kody-rabatowe.net, możemy otrzymać prowizję