O nas

Historia

Migliorsconti.it narodziło się w 2014 roku z pasji firmy Bloo Srl do inteligentnych i wygodnych zakupów. Od tego czasu jesteśmy zaangażowani w wyszukiwanie, katalogowanie i udostępnianie kody rabatowe i ekskluzywne oferty dla prawie 4000 sklepów internetowych, obejmujących szeroką gamę branż i produktów. Niezależnie od tego, czy szukasz odzieży, elektroniki, podróży czy usług, mamy dla Ciebie odpowiedni kod rabatowy!

Nasz rozwój

W 2015 roku nasze zaangażowanie w zapewnianie niesamowitych oszczędności wykraczało poza Włochy wraz z uruchomieniem naszej witryny w języku angielskim, vouchercodes.eu.com. Dlatego wprowadziliśmy naszą filozofię wygodnych zakupów do Wielkiej Brytanii, pomagając coraz większej liczbie osób oszczędzać na zakupach online.

Jak być na bieżąco

Aby jeszcze bardziej ułatwić Ci zakupy, stworzyliśmy kanały Telegram i WhatsApp, w których codziennie dzielimy się informacjami najlepsze kody rabatowe. Nie będziesz już musiał szukać daleko: po prostu śledź nas na naszych kanałach, aby otrzymywać oferty bezpośrednio na swój smartfon!

Nasza aplikacja

I to nie wszystko! Opracowaliśmy aplikację dostępną w Google Play, zarówno w języku włoskim, jak i angielskim, aby najlepsze oferty zawsze były przy Tobie, gdziekolwiek się znajdujesz. Aplikacja Migliorsconti.it została zaprojektowana tak, aby była przyjazna dla użytkownika i intuicyjna, umożliwiając szybkie i łatwe znajdowanie i korzystanie z kodów rabatowych.

Misja

Nasza misja jest prosta: pomóc Ci oszczędzaj czas i pieniądze za każdym razem, gdy robisz zakupy online. Jesteśmy oddanym i pełnym pasji zespołem, zawsze szukającym dla Ciebie najlepszych ofert. Wierzymy, że zakupy online powinny być przyjemnym i wygodnym doświadczeniem, a my jesteśmy tutaj, aby zapewnić Ci najlepszy stosunek jakości do ceny.

Dziękujemy za wybranie Kody-rabatowe.net. Cieszymy się, że jesteś z nami i mamy nadzieję, że pomożemy Ci zaoszczędzić na kolejnych zakupach!

W przypadku jakichkolwiek pytań lub próśb o wsparcie skontaktuj się z nami e-mailem [email chroniony], jeżeli posiadasz konto i chcesz poprosić o jego usunięcie możesz skorzystać z formularza dostępnego na stronie Usuwanie danych

Kiedy dokonujesz zakupów za pośrednictwem linków na Kody-rabatowe.net, możemy otrzymać prowizję