kategoria
przewodnik

5 trików, dzięki którym zarezerwujesz na Booking i zaoszczędzisz

Jeśli zastanawiasz się, jak zaoszczędzić na hotelu na następną podróż, powinieneś wiedzieć, że istnieje kilka trików, aby znaleźć korzystne ceny na Bookingu

Wśród witryn umożliwiających oszczędzanie na hotelach Booking jest z pewnością jedną z najbardziej znanych i niezawodnych platform, a także pełną propozycji na każdy gust i każdą kieszeń, dostępnych w każdej części świata.

Jeśli zastanawiasz się jak zaoszczędź na hotelu w obliczu kolejnej podróży warto wiedzieć, że istnieje kilka trików na znalezienie korzystnych cen na Bookingu, udostępnianych przez samą platformę jej użytkownikom lub w formie zniżek czy kuponów, które zamiast tego można znaleźć przeglądając nasze strona.

Gotowy do rezerwacji następnych wakacji?

Jak zaoszczędzić na Booking

Rezerwacja jest jedną z platform rezerwacja hotelowa numer jeden na świecie dzięki obecności w sieci już od ponad dwudziestu lat i zawsze wyróżniał się dużym zróżnicowaniem pod względem struktur, dzięki czemu każdy, niezależnie od pomysłu na pobyt i budżetu, mógł znajdź z łatwością rozwiązanie dostosowane do Twojego budżetu i preferencji.

Jest zatem rzeczą oczywistą, że większość osób zamierzających dokonać rezerwacji typu hotelu w ciągu znaków Google Booking.com, który oprócz tego, że jest łatwą w nawigacji witryną, oferuje możliwość korzystania z filtrów wyszukiwania w celu udoskonalenia procesu i łatwego znalezienia propozycje z najniższą ceną.

Sztuczka numer 1: monitoruj oferty podczas rezerwacji

Pierwszą sztuczką, którą warto zaoszczędzić przy rezerwacji hotelu na Bookingu, jest monitorowanie ofert, biorąc pod uwagę, że sam Booking często oferuje zniżki na stronie głównej i promocje obowiązujące w bieżącym miesiąculub w określonych porach roku. W takim przypadku podświetlane są struktury odzwierciedlające intencje wyszukiwania użytkownika, biorąc pod uwagę miejsce docelowe, rodzaj pożądanej konstrukcji i cenę.

Sztuczka numer 2: filtr znajduje oferty

Kolejną sztuczką pozwalającą zaoszczędzić pieniądze jest funkcja filtrowania „Znajdź oferty” w ramach rezerwacji; nie każdy wie, że wśród filtrów wyszukiwania istnieje ciąg wyszukiwarki ofert i że wystarczy go wybrać, aby na liście struktur wyeksponować tylko propozycje na oferty last minute lub w obniżonej cenie.

Aby ustawić filtr wyszukiwania "znajdź oferty" należy połączyć się ze stroną Rezerwacja, wypełnić pola celem podróży i ewentualnie terminami; następnie w menu z opcją filtruj wpisz filtr „wszystkie oferty”: po wstawieniu filtra na stronie wyników wyszukiwania zobaczysz tylko kierunki z obniżonymi cenami. Jest to trik, który naprawdę oszczędza czas, ponieważ w ten sposób witryna grupuje tylko struktury spełniające kryteria wyszukiwania na jednej stronie.

Sztuczka numer 3: szukaj najdogodniejszych terminów

Nie wszystkie daty pokazują tę samą cenę w tym samym obiekcie. Oczywiście są okresy wysokiego i niskiego sezonu, tak jak powszechnie wiadomo, że ceny rosną w okresie wakacji. Również w tym przypadku możesz przejść do strony głównej serwisu i przewinąć w dół do napisu „dostępność”: stąd możesz otworzyć kalendarz i przeglądać stawki obiektu dzień po dniu, aby porównać aktualne oferty i ceny i wybrać najdogodniejszy termin na rezerwację.

Sztuczka numer 4: korzystaj z promocji

Promocje rezerwacji są częste, a Booking, podobnie jak wiele innych portali turystycznych, bierze udział w zniżkach z okazji Czarnego Piątku, przez okres zwykle aktywny w miesiącu listopadzie. Jeśli dokonasz rezerwacji korzystając z Oferty na Czarny piątekrabat będzie obowiązywał na rezerwacje do czerwca następnego roku.

Wreszcie, mając na uwadze początek roku lub ważne święta (Nowy Rok, Boże Narodzenie, Wielkanoc, długie weekendy), Booking oferuje użytkownikom zniżki i tymczasowe promocje do wykorzystania w wybranych obiektach rozsianych po całym świecie.

Sztuczka numer 5: bezpłatne anulowanie rezerwacji

Rezerwacja oferuje fantastyczną możliwość bezpłatnej rezerwacji i anulowania rezerwacji nawet do poprzedniego dnia. Nawet jeśli nie jesteś pewien terminów lub wyjazd jest dopiero w fazie planowania, jeśli znajdziesz ciekawą i korzystną cenowo nieruchomość, która oferuje bezpłatną anulację, nie czekaj, rezerwuj! Jeśli nie możesz przyjechać, możesz anulować rezerwację, ale możesz to zrobić także wtedy, gdy podczas innego wyszukiwania znajdziesz rozwiązanie lepiej odpowiadające Twoim potrzebom.

Ale bądź ostrożny przed dokonaniem rezerwacji; nie wszystkie obiekty oferują taką możliwość, a obowiązujący okres anulacji nie jest uniwersalny.

Kody rabatowe Rezerwacja

Wiele osób pyta, z jakim wyprzedzeniem najlepiej dokonać rezerwacji na Bookingu, ale prawidłowa odpowiedź brzmi: kiedy znajdziesz idealną nieruchomość. Jeśli szukasz nieruchomości na następne wakacje i znajdziesz dobrą ofertę, zarezerwuj z możliwością bezpłatnego anulowania: bez względu na wszystko, złapiesz dla siebie doskonałą okazję.

W każdym razie zajrzyj na naszą stronę i wybierz się na polowanie Rezerwacja kodów rabatowych i kuponów i zacznij myśleć o następnej podróży.

Zostaw swoją ocenę