kategoria
przewodnik

Oszczędzaj online dzięki aplikacjom do kupowania używanych towarów

Wyprzedaże odbywają się niestety tylko dwa razy w roku, więc jak zaoszczędzić na ubraniach, akcesoriach i różnych produktach przez resztę roku?

Wyprzedaże odbywają się niestety tylko dwa razy w roku, więc jak zaoszczędzić na ubraniach, akcesoriach i różnych produktach przez resztę roku?

Odpowiedź jest prosta: z używana aplikacja, moda z drugiej ręki oraz kupno i sprzedaż.

Z pewnością słyszałeś o Vinted lub Subito.it, ale w sklepie Play jest wiele innych gotowych do pobrania: dzięki aplikacjom do kupowania i sprzedawania online oszczędności są realne, otrzymujesz dobre oferty, a transakcje są bezpieczne do tego stopnia, że obecnie zdecydowana większość ludzi używa ich do zarobienia dodatkowych pieniędzy lub bezpłatnego opróżnienia domu lub garderoby.

I jest fajnie! Każdy lubi zakupy online, tak jak każdy lubi osiągać cel przy zerowych kosztach i wysiłku. Z aplikacja do handlu onlineTak naprawdę wystarczy, że zrobisz zdjęcie produktu, który chcesz sprzedać, ustalisz cenę i odpowiesz osobie, która się z Tobą skontaktuje. Jeśli jednak chcesz kupić, nie musisz tłumaczyć, jak robić zakupy w Internecie, więc rozsiądź się wygodnie i zajrzyj do szaf sprzedawców w poszukiwaniu zakupu miesiąca.

Jakie są główne aplikacje do kupowania i sprzedawania używane we Włoszech

Obecnie aplikacje handlowe pojawiają się jak grzyby po deszczu, niektóre z nich stały się bardzo popularne na przestrzeni lat i dziś są synonimem używany w Internecie. Zobaczmy, które z nich są najbardziej znane!


Vinted

Vinted jest z pewnością najbardziej znany i aktualny, spójrz tylko, jak bardzo bombarduje nas reklamami nawet w telewizji. Powstał jako aplikacja do sprzedaży i zakupu używanych przedmiotów, zwłaszcza ubrań i akcesoriów, chociaż można znaleźć inne rodzaje przedmiotów. Przeglądając aplikację możesz zajrzeć do „szaf” użytkowników, skontaktować się ze sprzedawcą i zaproponować cenę po prywatnej negocjacji na czacie. Metoda płatności jest bezpieczna, więc zarówno kupując, jak i sprzedając, jesteś w żelaznej beczce.


Depop

Podobnie jak Vinted, Depop oferuje również niezawodny system zakupów online, oparty na przeglądaniu szaf użytkowników w przypadku zakupów i tworzeniu własnej w przypadku sprzedaży. Zrób zdjęcie przedmiotu, który chcesz sprzedać, wybierz cenę i poczekaj na odpowiedniego kupującego. 


Shpock

Shpock to internetowy pchli targ. Czy jest coś lepszego niż przeglądanie przedmiotów na pchlich targach? Oczywiście rób to w zaciszu własnego domu. Na Shpock, oprócz używanej odzieży i mody, możesz znaleźć wiele artykułów wyposażenia wnętrz, które możesz kupić i sprzedać za pomocą kilku prostych kliknięć.


Wallapop

Wallapop poszedł ścieżką Vinted, sponsorując się reklamami wszędzie, ale nie odniósł takiego sukcesu jak jego rywal: jest to internetowy pchli targ, który nie różni się zbytnio pod względem sposobu działania od innych aplikacji, różnica polega na tym, że możesz zobacz, co zostało wystawione na sprzedaż w pobliżu, abyś mógł dostarczyć ręcznie, zamiast wydawać pieniądze na wysyłkę


Xplemię

Xtribe to włoska aplikacja do kupna i sprzedaży online i tak naprawdę duża część społeczeństwa to Włosi, co z pewnością sprzyja interakcji w czasie kupna i sprzedaży. Dzięki aplikacji można kupować, ale także wymieniać i wynajmować, co pozwala uzyskać jeszcze większe oszczędności oraz urozmaiconą i przyjemną metodę interakcji.


subito.it

Kto nie zna Subito.it? Subito.it, jedna z najsłynniejszych platform kupna i sprzedaży we Włoszech, oferuje ogromny katalog produktów używanych wystawionych na sprzedaż przez użytkowników, a wybór jest naprawdę rozpieszczany. Dostarczona aplikacja, łatwa do przewijania i pełna pomysłów na szybkie kupowanie i sprzedawanie.


Wskazówki dotyczące sprzedaży

Jest ich niewiele, ale są skuteczne:

• Rób zdjęcia dobrej jakości, oświetlone i bez tła;

• Opieka nad kupującym, szybkie odpowiedzi i dobrze zapakowane dostawy;

• Przed sprzedażą/kupnem przeczytaj uważnie zasady aplikacji i społeczności.

Zostaw swoją ocenę