kategoria
przewodnik

Najlepsze strony ze streamingiem

Dostępnych jest wiele wysokiej jakości usług przesyłania strumieniowego, a najważniejsze z nich to:

  1. Netflix: Jedna z najpopularniejszych usług przesyłania strumieniowego na świecie, oferująca ogromny wybór filmów, seriali telewizyjnych, filmów dokumentalnych i nie tylko.
  2. Amazon Prime Video: Usługa przesyłania strumieniowego oferowana przez Amazon z wyborem filmów i innych oryginalnych treści.
  3. Hulu: usługa przesyłania strumieniowego oferująca wybór programów, filmów i innych oryginalnych treści.
  4. Disney +: Usługa przesyłania strumieniowego oferująca duży wybór filmów i filmów dokumentalnych, w tym wiele klasyków wytwórni Walt Disney Company.
  5. Apple TV +: usługa przesyłania strumieniowego oferowana przez firmę Apple z wyborem oryginalnych treści.
  6. HBO Max: usługa przesyłania strumieniowego oferująca wybór filmów i programów telewizyjnych, w tym wiele tytułów HBO.
  7. Paramount +: Usługa przesyłania strumieniowego oferująca wybór oryginalnych filmów i seriali telewizyjnych, w tym wiele tytułów Paramount Pictures.
  8. Odkrycie Plus

Przyjrzyjmy się szczegółowo każdej z wymienionych usług

Netflix

Netflix to jedna z najpopularniejszych usług streamingowych na świecie, oferująca ogromny wybór film, Programy telewizyjne, filmy dokumentalne i udany serial telewizyjny. Treści serwisu Netflix możesz oglądać na różnych urządzeniach, takich jak telewizory Smart TV, smartfony, tablety, konsole do gier i nie tylko. Netflix oferuje trzy plany subskrypcji: a plan podstawowy za 7,99* euro miesięcznie, który umożliwia oglądanie treści tylko na jednym urządzeniu jednocześnie w standardowej rozdzielczości, plan pośredni za 11,99* euro miesięcznie, który umożliwia oglądanie treści na dwóch urządzeniach jednocześnie w wysokiej rozdzielczości oraz plan premium za 15,99, XNUMX* euro miesięcznie, co pozwala na oglądanie treści na maksymalnie czterech urządzeniach jednocześnie w wysokiej rozdzielczości i Ultra HD. Netflix oferuje także 30-dniowy bezpłatny okres próbny dla nowych subskrybentów. Ponadto Netflix produkuje także wiele wysokiej jakości oryginalnych programów telewizyjnych i filmów, takich jak Stranger Things, The Crown i Roma.

Kody rabatowe do transmisji strumieniowej

Amazon Prime Video

Amazon Prime Video to usługa strumieniowego przesyłania wideo oferowana przez firmę Amazon, która jest objęta subskrypcją reklam Amazon Prime. Amazon Prime to program członkowski, który oferuje nieograniczona bezpłatna wysyłka, dostęp do ogromnego wyboru książek, muzyki i nie tylko. Prime Video oferuje wybór filmów, programów telewizyjnych i innych oryginalnych treści, takich jak wielokrotnie nagradzany program Cudowna pani Maisel i hitowy serial Jack Ryan. Możesz oglądać Prime Video na różnych urządzeniach, np Smart TV, smartfony, tablety i konsole do gier. Prime Video jest również dostępny jako samodzielna usługa w cenie 8,99* euro miesięcznie.

Hulu

Hulu to usługa przesyłania strumieniowego oferująca wybór programów telewizyjnych, filmów i innych oryginalnych treści. Hulu współpracuje z wieloma głównymi stacjami telewizyjnymi, co oznacza, że ​​wiele programów telewizyjnych można oglądać w Hulu wkrótce po ich emisji w telewizji. Hulu oferuje także wybór oryginalnych filmów i programów telewizyjnych, takich jak serial Opowieść podręcznej i przebojowa komedia Pen15. Hulu możesz oglądać na różnych urządzeniach, takich jak telewizory Smart TV, smartfony, tablety i konsole do gier. Hulu oferuje trzy plany subskrypcji: plan podstawowy za 6,99* euro miesięcznie, który obejmuje reklamy podczas treści, a planuj za 11,99* euro miesięcznie bez reklam oraz plan z opcją oglądania telewizji na żywo za 64,99 euro* miesięcznie, który obejmuje dostęp do wielu kanałów nadawanych na żywo oraz treści na żądanie z Hulu.

Disney +

Disney+ to usługa przesyłania strumieniowego oferująca szeroki wybór filmów, programów telewizyjnych, filmów dokumentalnych i nie tylko, w tym wiele klasyków Walt Disney Firma. W Disney+ znajdziesz takie tytuły jak Gwiezdne Wojny, Marvel, Pixar i National Geographic, a także wiele klasyków Disneya, takich jak Aladyn i Król Lew. Disney+ oferuje także wiele oryginalnych treści, jak na przykład hitowy serial Mandalorianin oraz serial animowany Star Wars: The Clone Wars. Możesz oglądać Disney+ na różnych urządzeniach, takich jak telewizory Smart TV, smartfony, tablety i konsole do gier. Disney+ ma cena 6,99* euro miesięcznie lub 69,99* euro rocznie.

Disney plus kody rabatowe

apple TV

Apple TV+ to usługa strumieniowego przesyłania wideo oferowana przez firmę Apple, oferująca wybór filmów, programów telewizyjnych i innych oryginalnych treści. Apple dużo zainwestowało w oryginalne produkcje wysokiej jakości, takie jak serial science-fiction Zobacz z Jasonem Momoą w roli głównej oraz komedia Dickinson z Hailee Steinfeld. Apple TV+ możesz oglądać na różnych platformach Urządzenia Apple'a, takie jak iPhone, iPad, iPod Touch, Mac i Apple TV. Apple TV+ kosztuje 4,99* euro miesięcznie i obejmuje dostęp do wszystkich oryginalnych treści Apple TV+. Abonenci Apple Music w ramach członkostwa mają bezpłatny dostęp do Apple TV+.

Kody rabatowe na Apple TV

HBO Max

HBO Max to usługa przesyłania strumieniowego oferująca wybór filmów, programów telewizyjnych, filmów dokumentalnych i nie tylko, w tym wiele z nich tytuły HBO. HBO Max zawiera także wiele hitowych oryginalnych programów telewizyjnych, takich jak Gra o Tron, Westworld i sukcesja. Dodatkowo HBO Max ma umowy licencyjne z wieloma studiami produkcyjnymi, co oznacza, że ​​oferuje także dużą liczbę popularnych filmów. HBO Max możesz oglądać na różnych urządzeniach, takich jak telewizory Smart TV, smartfony, tablety i konsole do gier. HBO Max ma cena 14,99* euro miesięcznie.

Paramount +

Paramount+ to usługa przesyłania strumieniowego oferująca wybór filmów, programów telewizyjnych, filmy dokumentalne i nie tylko, w tym wiele tytułów z serii Paramount Pictures. Paramount+ zawiera także wiele hitowych, oryginalnych programów telewizyjnych, takich jak Star Trek: Odkrycie i Dobra walka. Dodatkowo Paramount+ ma umowy licencyjne z wieloma studiami, co oznacza, że ​​oferuje także dużą liczbę popularnych filmów. Możesz oglądać Paramount+ na różnych urządzeniach, takich jak telewizory Smart TV, smartfony, tablety i konsole do gier. Paramount+ kosztuje 5,99* euro miesięcznie za dostęp do treści na żądanie lub 64,99* euro miesięcznie za dostęp do treści na żądanie i transmisje na żywo wielu kanałów telewizyjnych.

Odkrycie Plus

Discovery Plus to usługa przesyłania strumieniowego oferująca wybór programów telewizyjnych typu reality show i filmów dokumentalnych z wielu krajów kanały telewizyjne grupy Discovery, takie jak Discovery Channel, TLC, Animal Planet i inne. Zawartość Discovery Plus obejmuje seriale reality, takie jak 90-dniowy narzeczony, Gold Rush e Shark Week, a także wiele filmów dokumentalnych i programów o nauce, technologii, przygodach i nie tylko. Możesz oglądać Discovery Plus na różnych urządzeniach, takich jak telewizory Smart TV, smartfony, tablety i konsole do gier. Discovery Plus kosztuje 4,99* euro miesięcznie za dostęp do treści na żądanie lub 6,99* euro miesięcznie za dostęp do treści na żądanie i transmisje na żywo wielu kanałów telewizyjnych.

* Ceny subskrypcji mają charakter orientacyjny i mogły wzrosnąć od czasu publikacji tego przewodnika

Zostaw swoją ocenę