kategoria
przewodnik

Baseny dla psów: modele, funkcje, oferty online i kody rabatowe

Jakie cechy powinien posiadać idealny basen dla psa? Wszystko, co musisz wiedzieć i najlepsze sklepy internetowe, w których możesz kupić basen dla swojego czworonożnego przyjaciela w obniżonych cenach, dzięki kodom rabatowym Kody Rabatowe.

W przeciwieństwie do ludzi, psy nie są do tego zdolne dostosuj temperaturę ciała poprzez pocenie się i z tego powodu cierpią z powodu upału dużo więcej niż my. Z tej perspektywy baseny dla psów Stanowią idealne rozwiązanie, aby latem dać odrobinę orzeźwienia naszym czworonożnym przyjaciołom.

Na rynku dostępne są różne rozwiązania, które dostosowują się do każdej sytuacji, nawet tej, która ją posiada problemy z przestrzenią. W tym artykule podamy kilka porad na ten temat jak wybrać basen dla psa najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb, biorąc pod uwagę rozmiar, kształt, materiały i wiele innych czynników.

Wreszcie damy Ci dostęp do kody rabatowe aby kupić wybrany przez Ciebie basen dla psów (lub inne produkty, które Ci się podobają) bezpośrednio na stronie najlepsze sklepy internetowe wyspecjalizowane, tzw uratować dalej od pierwotnej ceny. Zawsze sprawdzaj dostępność ofert i kodów rabatowych w Najlepszych Rabatach przed dokonaniem zakupu online, ponieważ jest to dla Ciebie wygodne!

Rodzaje basenów dla psów: sztywne, nadmuchiwane, składane

Porozmawiajmy o baseny naziemne, rozwiązanie bardziej praktyczne i mniej inwazyjne (także z ekonomicznego punktu widzenia) w porównaniu do rozwiązań podziemnych. Są też łatwiejsze w montażu i takie mogą być łatwo przechowywać zimą lub gdy nie są używane. Istnieją różne typy.

Nadmuchiwane baseny dla psów

Są najbardziej ekonomiczny i mają tę zaletę, że można je napompować tylko wtedy, gdy jest to konieczne. Łatwe do przechowywania, ponieważ zajmują minimalną przestrzeń, mają tę wadę, że są bardziej kruche i mniej odporne. Głównym ryzykiem jest rozerwanie ich przez zwierzęce paznokcie.

Twarde baseny dla psów

Wiele więcej odporny dmuchańców, często są w nie wyposażone zawór wydechowy z którego woda może odpływać po każdym użyciu. Jednak sztywne baseny mają tę wadę, że są bardziej masywny. Ponieważ nie można ich złożyć, mogą stanowić problem dla tych, którzy nie mają wystarczającej ilości miejsca w domu.

Składane baseny dla psów

Są bardzo popularne i powszechne gdzieś pomiędzy pomiędzy dwoma pierwszymi. Ja jestem odporny jak te sztywne, ale praktyki jak dmuchańce, ponieważ są składane. Często są one również wyposażone w korek spustowy i nie wymagają montażu żadnych specjalnych wsporników zewnętrznych.

Jak wybrać odpowiednią pulę dla psów: czynniki do oceny

Pierwszym czynnikiem, który należy ocenić przed zakupem basenu dla psów, są: taglia zwierzęcia i jego miejsce dostępny. Jednak same te wskaźniki nie wystarczą, aby dokonać właściwego wyboru. Oto wszystkie zmienne, które należy wziąć pod uwagę przed zakupem.

Kształt i rozmiar

Zwykle są okrągłe lub prostokątne. Oceń kształt, który najlepiej pasuje do dostępnej przestrzeni. Na Twój wybór wpłynie nie tylko kształt misura basenu.

  • Rozmiar. Musi umożliwiać zwierzęciu swobodne poruszanie się.
  • Bordi. Ich wysokość musi być wystarczająca, aby pomieścić jedną osobę odpowiednią ilość wody, ale nie za dużo, aby uniemożliwić zwierzęciu łatwo wchodzić i wychodzić w basenie.
  • Tło. Wybierz bazę pokrytą materiał antypoślizgowy co pozwala zwierzęciu na lepszy chwyt i zapobiega ślizganiu się. Jeśli nie jest dostępny, na rynku dostępne są listwy lub maty antypoślizgowe, takie jak te stosowane w wannach lub prysznicach.

tworzywo

Większość modeli wykonana jest w tzw PVC, materiał wytrzymały, ekologiczny, ekonomiczny i bezpieczny dla zwierzęcia. Alternatywnie możesz zdecydować się na baseny kryte nylon, jeszcze bardziej wytrzymały, ale zdecydowanie droższy.

Zawór spustowy wody

Obecność zaworu spustowego, z którego można spuścić wodę, jest dużym udogodnieniem w razie potrzeby opróżnić basen albo po prostu musisz czyścić.

Gdzie kupić basen dla psa

Sprzedaż basenów dla psów odbywa się na głównych platformach e-commerce oraz w sklepach internetowych specjalizujących się w sprzedaży artykułów dla zwierząt.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem basenu dla psa, poniżej znajdziesz listę sklepów internetowych, w których możesz skorzystać z naszego kody rabatowe aby zdobyć dodatkowy oszczędność. Wybierz preferowaną markę i model, podczas zakupów wklej kod rabatowy w odpowiednie pole i uzyskaj jeszcze korzystniejsze ceny.

13 sklepów internetowych, w których możesz kupić baseny dla psów

Aby sprawdzić dostępne kody rabatowe, kliknij na interesujący Cię sklep, skopiuj kod rabatowy i wklej go w fazie zakupu.

Zostaw swoją ocenę