kategoria
przewodnik

Najlepsze strony do zakupu odnowionych smartfonów

Oferty najlepszych sklepów internetowych, w których możesz kupić odnowione smartfony z Androidem - Samsung, Huawei, Xiaomi - lub odnowione iPhone'y po obniżonych cenach.

Odnowione smartfony: czym są i jakie platformy internetowe wybrać

Porozmawiajmy o odnowionych smartfonach lub urządzenia używane które po dokładnych kontrolach w celu sprawdzenia dobre warunki są ponownie wprowadzane na rynek i odsprzedawane obniżone ceny.

Zanim odnowiony produkt – w rzeczywistości nie mówimy tylko o smartfonach – zostanie ponownie wprowadzony na rynek, jest on poddawany analizie doskonałą integralność i prawidłowe funkcjonowanie wszystkich jego elementów, sprzęt i oprogramowanie; od akumulatora, przez procesor, aż do aparatu lub korpusu zewnętrznego, zgodnie z protokołami, które różnią się w zależności od platform, na których są następnie odsprzedawane.

Zalety produktu odnowionego jest ich wiele, zarówno dlaśrodowisko – dzięki zrównoważonemu ponownemu wykorzystaniu urządzeń elektronicznych, które w przeciwnym razie zamieniłyby się w tony odpadów – zarówno dla konsument medio, którzy mogą również kupować modele szczyt zakresu po znacznie obniżonych cenach.

Ma ile oszczędzasz kupujesz odnowiony smartfon? Próbowaliśmy odpowiedzieć na to pytanie przedstawiając Państwu główne platformy oferujące produkty odnowione.

Swappie: odnowione iPhone'y po obniżonych cenach

Su Swappie.com istnieje możliwość sprzedaży lub zakupu odnowionego iPhone'a po bardzo obniżonych cenach. Wszystkie telefony są Profesjonalnie przetestowane i naprawione w Finlandii i ciesz się Gwarancja wymiany™ wliczone w cenę obowiązującą 12 miesięcy.

Swappie jest synonimem świetnego jakość i niezawodność i iPhone'y, które znajdziesz w Internecie, są jak nowy, ale sprzedawane po niskich cenach. Dodatkowo, jeśli produkt Cię nie satysfakcjonuje, masz go pod ręką 14 dni na dokonanie zwrotu.

Refurbed i Trendevice: najlepsze oferty na odnowioną elektronikę

TrenDevice.com to platforma, na której można sprzedać lub kupić odnowione smartfony, tablety i inne urządzenia technologiczne. Serwis specjalizuje się głównie w najwyższej klasy urządzenia Apple, Samsung i Huawei, którym podlegają Test 37 w celu wymiany uszkodzonych części.

Odnowione.it e Certiideal są to odnowione platformy elektroniczne, którymi się może pochwalić ceny nawet o 40% tańsze. Wszystkie urządzenia przed wprowadzeniem do obrotu są dokładnie testowane i objęte ochroną gwarancja od 12 do 36 miesięcy. Dostępny 30-dniowy bezpłatny okres próbny podczas którego darmowy powrót.

KUP PO REMONCIE[/button]

Odnowione smartfony: oferty Mediaworld

Odnowione smartfony można również kupić w sklepach internetowych głównych witryn z elektroniką. NA Mediaworld.it Istnieje sekcja poświęcona tego typu produktom, która, jak podano na stronie:

przed ponownym wystawieniem do sprzedaży po obniżonej cenie w stosunku do normalnej ceny sprzedaży, został poddany pełnej serii testów i kontroli, które poświadczają jego doskonałą funkcjonalność i zgodność z rynkowymi standardami jakości. Dlatego produkt odnowiony należy rozumieć jako „nie nowy”.

Aby uzyskać więcej informacji nt Kryteria oceny stosowane przez Mediaworld w przypadku odnowionych samochodów używanych, które możesz przeczytać Thu.


Amazon, ePrice, eBay: wszyscy szaleją na punkcie odnowionych smartfonów

Nawet giganci handlu elektronicznego, jak np Amazonka, ePriceeBay płyną na fali odnowionych urządzeń.

Amazonkaoferuje na przykład wszelkiego rodzaju produkty regenerowane, sprawdzane i testowane przez kwalifikowanych dostawców oraz objęte tzw Odnowiona gwarancja Amazon ważna przez rok. Smartfony, komputery PC, tablety, konsole, małe urządzenia, artykuły biurowe, to i wiele więcej w Amazon Renewed.

NaOutlet ePrice wśród produktów odnowionych znajduje się wiele elementów, które zostały przetestowane i uznane za doskonale funkcjonalne i dlatego są objęte gwarancja do 1 roku. Smartfony, tablety, telewizory, notebooki, sprzęt AGD i artykuły gospodarstwa domowego, z zaoszczędź do 70% w pierwotnej cenie.

Również na eBay istnieje mnóstwo produktów odnowionych i chronionych gwarancja na 12 miesięcy przez sprzedawców. Nie tylko smartfony, ale także piwniczki na wino, płyty indukcyjne, ekspresy do kawy, suszarki, miotły elektryczne i wiele innych produktów.


Inne sklepy, w których można znaleźć produkty odnowione

Dobry jak nowy

Ten niemiecki zakład wyróżnia się dbałością o szczegóły podczas renowacji urządzeń. Oferują wysokiej jakości produkty elektroniczne w rozsądnych cenach i obiecują, że ich produkty będą wyglądać „jak nowe”. Może się jednak okazać, że ich wybór produktów będzie bardziej ograniczony niż w przypadku innych witryn.

odkupić

Jeśli szukasz odnowionych urządzeń i akcesoriów w przystępnych cenach, odkupić może to być właściwe miejsce dla Ciebie. Oferują duży wybór produktów elektronicznych, a proces ich regeneracji jest niezawodny. Może się jednak okazać, że wybór modeli telefonów jest mniej rozbudowany niż na innych stronach.

Wstecz Rynek

Jeżeli zależy Ci na witrynie, która da Ci poczucie bezpieczeństwa podczas zakupów, Wstecz Rynek to dla Ciebie. Oferują szeroką gamę odnowionych produktów elektronicznych od certyfikowanych sprzedawców. Każdy produkt posiada szczegółowy opis jego stanu, dzięki czemu masz pewność, że otrzymasz to, za co zapłaciłeś. Dodatkowo udzielają 12-miesięcznej gwarancji na wszystkie produkty.

Pomidorowy smartfon

Jeśli szukasz strony specjalizującej się w sprzedaży odnowionych smartfonów, Pomidorowy smartfon może to być odpowiednie dla Ciebie. Koncentrują się wyłącznie na sprzedaży odnowionych telefonów komórkowych i oferują szeroką gamę modeli i marek. Ich polityka zwrotów i standardowa gwarancja są solidne, ale być może będziesz musiał szukać gdzie indziej, jeśli szukasz innej elektroniki.

Odnowiony dla Ciebie

Ta włoska witryna oferuje szeroką gamę odnowionych urządzeń elektronicznych, od telefonów komórkowych po laptopy. Ich wybór może nie jest tak szeroki jak na innych stronach, ale oferują konkurencyjne ceny i ograniczoną gwarancję na swoje produkty.

Kupuję ponownie

Wreszcie, jeśli szukasz włoskiego rozwiązania w zakresie zakupu produktów odnowionych, RiCompro może być Twoim wyborem. Oferują szeroką gamę regenerowanych urządzeń elektronicznych, gwarantując ich jakość i funkcjonalność. Może się jednak okazać, że ich interfejs i doświadczenie użytkownika można ulepszyć.

Mamy nadzieję, że zapewniliśmy Państwu w miarę przejrzysty przegląd świata smartfonów i produktów odnowionych. Zanim się jednak pożegnamy, przypominamy, że dostępne są one w Best Discounts kupon e kody rabatowe robić zakupy we wszystkich tych sklepach dalsze obniżki cen, skorzystaj z tego!

Zostaw swoją ocenę