kategoria
przewodnik

Jak wybrać najlepszego wentylatora: oferty online i kody rabatowe

Jakie cechy i funkcje powinien posiadać wentylator? Wszystko, co musisz wiedzieć i najlepsze sklepy internetowe, w których możesz kupić wentylator po obniżonych cenach, dzięki kodom rabatowym Best Discounts.

To ty obiecałeś sobie to pod koniec zeszłego lata kup nowy wentylator? Jak to mówią, obietnica to dług, a raczej w tym przypadku przysługa, którą warto sobie wyświadczyć, zanim nastaną wielkie upały. Nie martw się, pomożemy Ci. 

W tym artykule pokażemy Ci cechy najważniejsze, które należy ocenić przy wyborze wentylatora ei kody rabatowe aby zaoszczędzić na zakupie. Przeczytaj go do końca, informacje, które tam znajdziesz, mogą być dla Ciebie bardzo przydatne.

Jak wybrać najlepszy model wentylatora

Lato się zbliża i aby nie dać się złapać na nieprzygotowanie, nadszedł jego czas kup wentylator, co pozwala przetrwać upały. Jeśli nie zainstalowałeś w domu klimatyzatora, najlepszą alternatywą chroniącą przed upałem są wentylatory.

Tam są różne rodzaje: sufitowe, kolumnowe, bezłopatkowe, stołowe, przenośne itp. W tym artykule skupimy się na najpopularniejszy model i proste w zakupie online: the wentylator podłogowy

Wentylator podłogowy: cechy i funkcje

 • BAZA. Może być okrągły lub składać się z czterech skrzyżowanych nóżek, na które wkładany jest pręt łączący go z ostrzami.
 • ASTA. Nasza rada jest taka, aby kupić wentylator regulowany drążek, co pozwala lepiej ukierunkować przepływ powietrza, umożliwiając chłodzenie punktów, do których nie mogą dotrzeć wentylatory ze stałym prętem. 
 • BLADY. Poziom obu wynika ze średnicy ostrzy hałaśliwość, niech tak będzie ilość powietrza wygenerowane. Przy tej samej mocy (i zużyciu) zazwyczaj stosuje się duże ostrza ciszej i wytwarzają intensywniejsze przepływy powietrza.
 • KLATKA OCHRONNA. Struktura, zwykle metaliczna, która chroni ostrza może mieć mniej lub bardziej dużą siatkę. Im większe otwory, tym większy przepływ powietrza będzie mógł przez nie przejść. Jednakże, szczególnie jeśli w domu są dzieci, istnieje ryzyko, że ktoś włoży palce do klatki, gdy pracuje wentylator. Rozważ wybór w oparciu o swoje potrzeby, szukając kompromisu między szerokością grilla a bezpieczeństwem. 
 • KĄT OBROTU. Wielkość kąta obrót poziomy ostrzy określi szerokość obszar, do którego dociera wentylator w jego ruchu od prawej do lewej. Wynoszą one od kąta zaledwie 50° dla najprostszych i najtańszych modeli do 180° dla najbardziej kompletnych modeli. Niektóre wentylatory umożliwiają również regulację nachylenie pionowe z łopat. 
 • PRĘDKOŚĆ OBROTU. Im większą liczbę prędkości można wybrać, tym wygodniejszy (i jakościowy) będzie wentylator.
 • ZINTEGROWANE PROGRAMY. Niektóre wentylatory są wyposażone w specjalne programy, np tryb bryzy, który generuje strumień powietrza o rosnącej intensywności lub la tryb nocny, który wytwarza lekki i cichy przepływ powietrza.
 • PILOT. Praktyczny zdalne sterowanie pozwala na zdalne uruchomienie wentylatora. Funkcja jest bardzo wygodna podczas siedzenia na sofie lub w nocy.
 • REGULATOR CZASOWY. To pozwala włączanie i wyłączanie programu wentylatora. 
 • KOMFORT. Możliwość bycia zdolnym demontować, nosić e położyć wygodny wentylator to kolejny czynnik, który należy wziąć pod uwagę, zwłaszcza jeśli przestrzeń w domu jest ograniczona i jeśli trzeba go często transportować. Również wagaz tej perspektywy odgrywa rolę do rozważenia i nie powinna przekraczać 5 kg

Inne modele i typy wentylatorów

 • Wentylatory sufitowe: składają się z obrotowych kierownic przymocowanych do sufitu i w zależności od ustawionego kierunku obrotu, są w stanie skierować strumień powietrza z góry na dół lub z dołu do góry.  
 • Fani kolumn (bez ostrzy): tzw fani wież, spoczywają na ziemi, mają rozwój pionowy i są bez ostrzy, co sprawia, że ​​jest ich więcej cichy tradycyjnych fanów. Przepływ powietrza generowany jest przez obracający się cylinder umieszczony wewnątrz kolumny.
 • Wentylatory stołowe: nie są wyposażone w drążek i w zależności od potrzeb można je ustawić na dowolnej poziomej powierzchni.  

Cena: ile kosztuje wentylator wolnostojący?

Uwzględniono średnio-niski przedział cenowy od 30 do 50 euro. Bardziej złożone modele z różnymi funkcjami mogą przekroczyć 100 euro, nawet dojeżdżając do 200 Euro dla modeli z najwyższej półki. 

Gdzie kupić wentylator w Internecie

Niezależnie od tego, który model wybierzesz, wentylatory znajdziesz w sprzedaży na głównych platformach e-commerce oraz w sklepach internetowych specjalizujących się w sprzedaży sprzętu AGD.

Poniżej oferujemy Ci jeden lista sklepów gdzie można znaleźć różne modele wentylatorów produkowanych przez najlepsze marki a korzystne ceny. Użyj I kody rabatowe które znajdziesz w Najlepszych Rabatach (linki podano poniżej), aby uzyskać dalsze oszczędności w tych sklepach internetowych.

Nie zapomnij sprawdzaj okresowo obecność oferty specjalne na naszej stronie i skorzystania z kodów rabatowych sklepu, w którym zamierzasz dokonać zakupu.

15 sklepów internetowych, w których możesz kupić wentylator

Aby sprawdzić dostępne kody rabatowe, kliknij na interesujący Cię sklep, skopiuj kod rabatowy i wklej go w fazie zakupu.

 1. ŚWIAT ŚREDNI
 2. UNIEURO
 3. EURONIKA
 4. EXPERT
 5. AMAZON
 6. EPRICE
 7. BARAN
 8. ROWENTA
 9. PHILIPS
 10. EBAY
 11. WYKONANE W KUCHNI
 12. WSZYSTKO UMEBLOWANE
 13. MOCNA CENA
 14. QVC
 15. SKLEP INTERNETOWY MD
Zostaw swoją ocenę