kategoria
przewodnik

Słuchawki Samsung Buds Pro: oferty, rabaty i funkcje

Słuchawki Samsung Galaxy Buds Pro to idealny prezent dla miłośników muzyki o wysokiej jakości. Odkryj funkcje.

Gli auricolari Bluetooth Samsung Galaxy Pąki Pro są idealnym prezentem dla tych, którzy kochają muzykę odtwarzaną w wysokiej jakości i użytkowaniu mądry dzięki połączeniu Bluetooth.
Samsung robi kolejny krok naprzód dzięki nowemu modelowi słuchawek, oferując nową generację cuffie jeszcze bardziej zaawansowane i wyposażone w wiele różnych funkcji, przydatnych do uczynienia wrażeń słuchowych wyjątkowymi i satysfakcjonującymi. Odkryjmy je i zobaczmy, ile kosztują, i wreszcie, jak zaoszczędzić dzięki kodom rabatowym na naszej stronie.

Cechy słuchawek Samsung Galaxy Buds Pro

Pierwszą ciekawą cechą słuchawek Bluetooth Samsung Galaxy Buds Pro jest funkcjonalność, a wśród nich aktywna redukcja szumów, która pozwala odizolować się od słuchania, gdy znajdujemy się w zatłoczonych miejscach, takich jak transport publiczny czy na ulicy. W zależności od intensywności tłumionego hałasu można wybrać wysoki lub niski poziom izolacji; hałas jest całkowicie eliminowany przy wysokim poziomie i dlatego całkowicie oczyszcza muzykę z zakłóceń zewnętrznych dźwięków. 

Kolejną ciekawą funkcją jest tryb Ambient Sound, który pozwala słuchać tego, co dzieje się wokół nas, nawet jeśli masz założone słuchawki. Dzięki obecności opcji Wykrywanie głosu, za pośrednictwem aplikacji automatycznie zarządzane jest przejście pomiędzy aktywnym anulowaniem a dźwiękiem otoczenia. Mówiąc najprościej, oznacza to, że możesz odizolować się podczas słuchania muzyki, ale jeśli zaczniesz rozmowę, słuchawki rozpoznają Twój głos i przejdą w tryb dźwięków otoczenia, abyś mógł kontynuować rozmowę bez zdejmowania słuchawek lub ich wyłączania. 

W każdym razie słuchawki są w stanie automatycznie zresetować się do trybu redukcja szumów po określonej liczbie sekund, w ciągu których nie słyszą, co mówisz, a Ty decydujesz o odstępie czasowym przełączania między konfigurowalnymi ustawieniami. 

To plus, który z pewnością docenią osoby korzystające ze słuchawek praktycznie przez cały dzień, gdziekolwiek się znajdują: np. jadąc w zatłoczonej komunikacji miejskiej, możesz odizolować się od otoczenia i przejść w tryb odsłuchu tylko wtedy, gdy rozmawiasz z kogoś, wszystko automatycznie i bez zdejmowania słuchawek z uszu.

Konstrukcja Samsunga Galaxy Buds Pro

Słuchawki Bluetooth Samsung Galaxy Buds Pro dopasowują się do kształtu ucha, zapewniając wygodę użytkowania; wkłada się je poprzez lekki obrót, aby natychmiast się dostosować, co również zapewnia przyjemny wygląd. L'wygląd ogólnie rzecz biorąc, jest minimalistyczny i nowoczesny, z błyszczącym wykończeniem i nieprzezroczystym, odpornym na zarysowania i zużycie opakowaniem, które służy do ochrony słuchawek w torbie, kieszeni lub plecaku, ale także do ich ładowania.

W porównaniu do poprzednich modeli, auricolari Bluetooth Samsung Galaxy Buds Pro mogą pochwalić się zwiększoną wodoodpornością aż do jednego metra; Chociaż nie zalecamy noszenia ich podczas nurkowania, można z nich korzystać podczas ćwiczeń lub spacerów w deszczu.

Najpierw sprawdź, czy są jakieś kody rabatowe Euronics, Mediaworld, ePrice

Technologia Samsung Galaxy Buds Pro

Jakość dźwięku zaskakuje pełnymi basami i krystalicznie czystymi wysokimi tonami, które sprawiają, że odtwarzanie muzyki jest idealne, także dzięki osiągnięciu wysokiej maksymalnej głośności, z możliwością wyboru korekcji z aplikacji spośród 6 ustawień wstępnych.

Jakość rozmów jest również dobra, dzięki stabilności połączenia Bluetooth z telefonem do dwudziestu metrów – poza przeszkodami; Jakość rozmów pozostaje porównywalna z innymi modelami słuchawek Samsung.
W tym modeluAsystent Samsunga Bixby, które można aktywować za pomocą polecenia głosowego i które służą do równoważenia dźwięku pomiędzy prawą i lewą słuchawką, ułatwiając słuchanie użytkownikom z problemami ze słuchem.

Jeśli chodzi o czas działania Samsunga Galaxy Buds Pro, poza etui deklarowane jest 5 godzin odtwarzania muzyki i 4 rozmowy telefoniczne, co daje w sumie 12 godzin.

Technologia dotykowa

Jednym dotknięciem słuchawki możesz wstrzymać i wznowić odtwarzanie muzyki od miejsca, w którym zostało przerwane; dwoma dotknięciami przejdziesz do następnego utworu lub zamkniesz lub otworzysz połączenie. Naciskając przez 1 do 3 sekund, możesz regulować funkcje podobne do tych, które widzieliśmy do tej pory, w tym głośność jednej i drugiej słuchawki. Jeśli posiadasz już smartfon Samsung lub konto Samsung, łatwiej jest połączyć ze sobą urządzenia automatycznie, unikając w ten sposób ręcznego wybierania źródła; to chyba jedyna wada Samsunga Galaxy Buds Pro, ale wciąż mało istotna.
Nadal będą mogli łączyć się z urządzeniami innych marek i ręcznie dostosowywać funkcje i synchronizacje, kiedy tylko będą potrzebne.

Kup słuchawki Bluetooth Samsung Galaxy Buds Pro

Kody rabatowe na słuchawki Samsung Galaxy Buds Pro

Oprócz słuchawek wraz z etui, w zestawie znajdziemy trzy pary końcówek dousznych oraz kabel USB do ładowania bezprzewodowego i szybkiego ładowania, co pozwala uzyskać godzinę użytkowania w zaledwie 5 minut. 

Możesz wybrać warianty kolorystyczne czarny, srebrny i liliowy za cenę 229,00 EUR, wyższą niż inne modele bezprzewodowych słuchawek Samsung, ale zgodną z dostarczonymi funkcjami, których nie można pozazdrościć słuchawkom z najwyższej półki i z najwyższej półki. 

Aby zaoszczędzić na cenie katalogowej i znaleźć ciekawe korzystne oferty, odwiedź naszą stronę internetową w kategorii akcesoria i elektronika, aby skorzystać z aktywnych i zawsze aktualnych kodów rabatowych Samsung. Kody rabatowe Samsung pozwalają zaoszczędzić na zakupach i sprawiają, że zakupy stają się jeszcze ciekawsze i przyjemniejsze!

Zostaw swoją ocenę