kategoria
przewodnik

Zimowe wyprzedaże SHEIN: oferty online z rabatami do 70%

SHEIN: jak niezawodny jest obecnie internetowy sklep odzieżowy Coraz więcej osób dokonuje zakupów na SHEIN, międzynarodowej platformie sprzedaży odzieży online, specjalizującej się głównie w konfekcji damskiej. Urodzony w 2008 roku, w ostatnich latach przeżył prawdziwy…

SHEIN: jak niezawodny jest obecnie internetowy sklep odzieżowy

Coraz więcej osób robi zakupy na SHEIN, międzynarodowej platformie sprzedaż odzieży w Internecie specjalizuje się głównie w konfekcji damskiej.

Założona w 2008 roku, w ostatnich latach przeżyła prawdziwy rozkwit i zaczęła oferować także odzież męską i dziecięcą, obuwie, akcesoria, torby i wiele innych artykułów modowych. 

Mottem portalu jest „każdy musi umieć docenić piękno mody” i tak naprawdę na shein.com można znaleźć najnowsze trendy z całego świata w atrakcyjnych cenach.

Zakupy w SHEIN są bezpieczne ale musisz sobie z tym poradzić czas dostawy całkiem długo. Nie wydaje się to zniechęcać większości ludzi i coraz większa liczba osób jest skłonna poczekać kilka dni z zakupem modne ubrania w niskich cenach; ale zobaczmy, o jakich czasach mówimy.

Darmowa wysyłka i czas dostawy 

I terminy przygotowania zamówienia różnią się od 1 do 3 dni i istnieją dwie metody wysyłki dla Włoch:

1. Ekonomiczna wysyłka z szacowanym czasem dostawy od 25 do 28 dni, za opłatą 2,49 €, Lub bezpłatnie przy zamówieniach powyżej 25 €

2. Wysyłka standardowa z szacowanym czasem dostawy od 22 do 25 dni, za opłatą 4,49 €, Lub bezpłatnie przy zamówieniach powyżej 39 €

Aby skrócić czas dostaw, SHEIN otwiera dużą liczbę magazynów w strategicznych lokalizacjach, aby wysyłać paczki bezpośrednio z najdogodniejszego punktu w zależności od miejsca przeznaczenia, a tym samym skrócić czas dostawy.

Zasady dotyczące zwrotów

Istnieje możliwość zwrotu produktu w ciągu 75 dni od daty zakupu i pierwsza etykieta zwrotna jest bezpłatna. Każda dodatkowa etykieta zwrotna dla tego samego zamówienia będzie kosztować 4,50 € i zostanie odjęte od zwrotu; dlatego jeśli chcesz zwrócić wiele produktów, najlepiej zwrócić je razem, aby uniknąć dodatkowych kosztów. Dowiadywać się jak dokonać zwrotu.

Zimowe wyprzedaże, oferty i kody rabatowe SHEIN

Poniżej podajemy listę ofertyThe promocje i kody rabatowe obecnie dostępny w SHEIN. Strona regularnie oferuje różnego rodzaju oferty zakupu wysokiej jakości odzieży po niskich cenach i zawsze znajdziesz je w najlepszych rabatach zaktualizowane kupony i kody rabatowe.

  • Rabat 3 € dla zamówień o wartości co najmniej 30 € – znajdź kod
  • Rabat 5 € dla zamówień o wartości co najmniej 49 € – znajdź kod
  • Rabat 10 € dla zamówień o wartości co najmniej 69 € – znajdź kod
  • Rabat 25 € dla zamówień o wartości co najmniej 129 € – znajdź kod
  • 10% zniżki za pierwsze zamówienie na stronie – znajdź kod

Do tych kodów dodano wiele innych, zwłaszcza, że ​​​​w tym okresie są sprzedaż zimowa. Na przykład za pomocą kod ADA, dostaniesz jeden Rabat 10% na wszystkie zamówienia, Z 15% na zamówienia powyżej 49 € i 20% dla osób powyżej 99 €. Dlatego zapraszamy do łączenia się shein.com dzięki czemu nie przegapisz żadnej oferty.

Zostaw swoją ocenę