kategoria
przewodnik

Odkurzacz robotyczny: najlepsze tanie oferty online

Jakie cechy i funkcje powinny mieć najlepsze roboty odkurzające i myjące podłogi roku 2020? Dowiedz się, które odkurzacze automatyczne oferują najlepszy stosunek jakości do ceny i uzyskaj najlepsze recenzje użytkowników na Amazon.

Wyobraź sobie, że wracasz do domu po męczącym dniu w pracy lub po długiej podróży i stwierdzasz, że jest tam bardzo czysto. Nieźle, prawda? Od kilku lat jest to możliwe dzięki robotom sprzątającym, innowacyjnym urządzeniom gospodarstwa domowego, które potrafią czyść podłogi w swoim domu w całkowitej autonomii, ze wszystkimi wynikającymi z tego korzyściami.

Istnieje wiele rodzajów odkurzaczy automatycznych i ceny różnią się w zależności od posiadanych funkcji; te, które należy ocenić przy zakupie odkurzacza robota, nie są nieliczne i należy je dokładnie sprawdzić.

Cechy i funkcje dobrego robota odkurzającego

Przed zakupem odkurzacza robota musisz być bardzo jasny gdzie urządzenie będzie używane, ponieważ w zależności od wielkości, rodzaju powierzchni i układu czyszczonych powierzchni, niektóre funkcje będą potrzebne, a inne nie.

Zobaczmy więc, czym one są funkcjonalność i cechy dobrego robota odkurzającego.

 • Rozpoznać rodzaj czyszczonej powierzchni: niektóre modele robią to również automatycznie, modyfikując moc i obrót szczotek w zależności od powierzchni. Jeśli masz w domu tylko jeden rodzaj podłogi, możesz zaoszczędzić pieniądze, rezygnując z tej funkcji.
 • Pojemność pojemnika na śmieci: rozmiary są różne, wybór zależy od wielkości domu.
 • Potenza: To zależy również od wielkości domu. Im większa moc, tym wyższy koszt maszyny i zużycie.
 • Wolność: Czas pracy baterii, zanim robot będzie musiał wrócić do stacji ładującej.
 • Sterowanie za pomocą aplikacji: możesz obsługiwać i programować robota bezpośrednio ze swojego smartfona.
 • Wymiary: muszą umożliwiać dotarcie do różnych obszarów domu oraz przejście pod meblami i łóżkami.
 • Materiały i jakość pędzli: lepiej nie oszczędzać na tym aspekcie.
 • hałas: funkcja, która robi różnicę, szczególnie jeśli mieszkasz w bloku lub jeśli planujesz korzystać z robota sprzątającego w domu (na przykład jeśli jest to model nieprogramowalny).
 • Baza ładująca: sprawdź, czy nie jest sprzedawany oddzielnie od robota (byłby to dodatkowy wydatek).
 • Wyświetlacz: przydatne do poznania bieżących programów lub napotkanych błędów lub problemów.
 • Programmazione: możliwość programowania robota jest bardzo przydatna, gdy używasz go, gdy nie ma Cię w domu.
 • zdalne sterowanie: aby sterować nim zdalnie.
 • Funkcja usuwania sierści zwierząt: jeśli masz w domu czworonożnych przyjaciół, staje się to niezbędne.
 • Funkcja czyszczenia schodów: Niektóre modele potrafią rozpoznawać schody i ich unikać, inne są zaprojektowane do wchodzenia i schodzenia po schodach.

Jak widać, dobry robot sprzątający może posiadać wiele funkcji, jednak nie wszystkie z nich są zawsze przydatne, dlatego naszą radą jest: dokładnie zastanów się nad środowiskiem, które chcesz oczyścić a następnie wybierz na tej podstawie dlaczego ceny mogą się znacznie różnić w oparciu o funkcjonalność.

Najlepsze odkurzacze automatyczne i środki do czyszczenia podłóg roku 2020

Odkurzacze-roboty można kupić online w sklepach głównych sklepów e-commerce i elektronicznych, takich jak Amazonka, eBay, ePriceMediaworld, Euronics e Unieuro. W Best Discounts znajdziesz kupony i kody rabatowe na zakup robota sprzątającego po jeszcze niższych cenach w każdym z tych sklepów.

Najlepsze marki, które polecamy kupić, to Ariete, iRobot, Xiaomi, Stwórz, Samsung, INSE, ANNEW, Eufy, KYVOL, Ecovacs, yeedi, Lefant, Roborock, Prosceniczny i Ecovax: Jeśli chcesz wiedzieć, czym one są najlepsze modele odkurzaczy robotów roku 2020, podajemy poniżej ranking sporządzony przez Przewodowa.

7 najlepszych modeli odkurzaczy robotów w 2020 roku

1. Roborock S4 Max

2. iRobot Roomba i3 +

3. iRobot Roomba S9+

4. Robot odkurzający Yeedi K650

5. Roborock S6 Max V

6. Ecovacs Deebot T8 AIVI

7. Eufy RoboVac G30

Tani odkurzacz robot: najlepsze recenzje i stosunek jakości do ceny 

Aby pomóc Ci w wyborze najlepszego robota sprzątającego, możemy doradzić Ci ocenę dwóch parametrów: stosunek jakości do ceny i jakość recenzji. Jeśli weźmiemy za punkt odniesienia Amazonka, możemy zweryfikować, że istnieją 3 modele robotów, które mają najlepsze recenzje użytkowników i są to:

Roborock S5Max z 5 na 5 gwiazdek na podstawie prawie 400 recenzji – cena: 846 €

roborock X-S5E52-00 z 5 na 5 gwiazdek na podstawie 73 recenzji – cena: 413 €

KYVOL Cybovac E31z 5 na 5 gwiazdek na podstawie 152 recenzji – cena: 270 €

Robot z lepsze recenzje i najlepszy stosunek jakości do ceny dlatego okazuje się, że KYVOL Cybovac E31, odkurzacze i środki do czyszczenia podłóg moc ssania 2200 Pa, doskonały do ​​okruchów jedzenia i sierści zwierząt. bateria 3200 mAh, czas działania 150 minut i zasięg około 900 metrów. Pilot zdalnego sterowania z aplikacją Kyvol i kompatybilnością z Alexą i super smukła konstrukcja aby dotrzeć do każdego zakątka.

Czy robot sprzątający naprawdę działa? Testy Altrocosumo

W przypadku robotów sprzątających uzasadnione są wątpliwości co do ich faktycznego funkcjonowania. Zadajemy sobie pytanie: czy rzeczywiście sprzątają jak tradycyjne odkurzacze? Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na dany temat możesz zarejestrować się na stronie Altroconsumo.it gdzie, stając się członkami, będziesz miał możliwość konsultacji wyniki testów przeprowadzonych na 71 modelach robotów sprzątających.

Zostaw swoją ocenę