kategoria
przewodnik

Plecaki, piórniki i artykuły papiernicze na powrót do szkoły: kody rabatowe do zakupu online

Jakie są niezbędne akcesoria, aby wrócić do szkoły w wielkim stylu?

Wrzesień powrócił, a wraz z nim fatalny moment powrót do szkoły: chwila, którą dzieci przeżywają pełne nostalgii za latem, które właśnie się skończyło, pomimo rodziców, których często ożywia uczucie radości zmieszanej z ulgą. 

Jednak po obu stronach głównym zmartwieniem na kilka tygodni przed powrotem do szkoły pozostaje tylko jedno, a mianowicie zdobycie wszystkich przyborów akcesoria niezbędne do rozpoczęcia roku szkolnego; daj to Zaino agli kartony do materiały piśmienne, wybór przybory szkolne to doskonała okazja, aby wybrać się z dzieckiem na zakupy i skorzystać z wygody zakupów online, dzięki którym możesz zaoszczędzić pieniądze, korzystając z bonów rabatowych i kuponów. 

W tym artykule widzimy, jakie akcesoria są niezbędne, aby wrócić do szkoły w wielkim stylu, a także serię sklepy internetowe gdzie można wykorzystać kody rabatowe udostępnionych przez nasz portal. 

Niezbędne akcesoria na powrót do szkoły

Dla dzieci wybieranie artykułów piśmiennych, zeszytów i wszystkiego, co wiąże się ze szkołą, jest zabawą, bo powrót do biurek z nimi nowe akcesoria mięta to satysfakcjonujące uczucie, które ma moc choć trochę złagodzić smutek końca lata. 

Niezbędne będzie przygotowanie listy, aby pamiętać, co musisz kupić i na tej podstawie wyszukać odpowiednie akcesoria: od mniej lub bardziej dużych marek po kreskówki, pierwszym niezbędnym dodatkiem na naszej – i Twojej – liście jest Zaino

Plecak to dodatek, z którego można korzystać nawet przez dwa, trzy lata, w zależności od warunków, w jakich jest przechowywany; prawdą jest również, że moda jest zmienna i ulotna, dlatego jest bardzo prawdopodobne, że Twoje dziecko, zwłaszcza małe, co roku będzie miało inną prośbę; dla starszych dzieci czy nastolatków idealnym rozwiązaniem będzie jednak model plecaka odporny zarówno na zużycie, jak i modę, taki jak ponadczasowe plecaki Eastpak, Invicta o Siedem, które oferują wzory lub jednolite kolory o rozpoznawalnym designie i zawsze na czasie. W każdym razie najlepszy plecak niezależnie od marki to taki, który gwarantuje wygodę i solidność, z mocnymi i regulowanymi paskami na ramiona, ergonomicznym oparciem, kieszeniami i zamkami w odpowiednich miejscach, które pomagają zoptymalizować przestrzeń i uporządkować zawartość. Lepiej wybierać ciemne kolory, które mniej brudzą i odporne tkaniny, które można prać w pralce i które łatwo wysuszyć.

Sprawa

Zaraz po plecaku trzeba się zastanowićpiórnik, niezbędny element wyposażenia szkoły, do zakupu już wyposażony w artykuły papiernicze lub do wypełnienia. W przypadku najmłodszych lepiej wybrać model z zamkiem błyskawicznym i różnymi przegródkami, w których w odpowiednich przegródkach można przechowywać kolory i długopisy, dzięki czemu zawsze będą mieć wszystko pod ręką. Dla starszych dzieci odpowiedni będzie średniej wielkości model w saszetce, do wypełnienia podstawowymi akcesoriami (ołówek, długopisy, gumka i temperówka). Wzory, tkaniny i ceny zależą od różnych modeli i marek, ale i tutaj mamy pewność, że dzieci mają już jasne wyobrażenie o tym, które wybrać.

Kup piórniki na Libraccio z kodami rabatowymi

Pamiętnik

Nic nie jest tak osobiste jak pamiętnik szkolny, znacznie więcej niż szereg stron, na których można zapisywać prace domowe; pamiętnik jest w pełnym tego słowa znaczeniu akcesorium szkolnym, strażnikiem wspomnień i dedykacji (miejmy nadzieję, że nie notatek dyscyplinarnych), dlatego należy go wybierać ostrożnie. Oprócz różnych tematów, podpisów i postaci, dobry pamiętnik będzie miał twardą okładkę, a w każdym razie odporną na różne uderzenia, biorąc pod uwagę, że będzie musiał wytrzymać cały rok. Strony mogą być kwadratowe, w linie lub puste, o ile jest wystarczająco dużo miejsca na zapis i pozostawienie części na rysunki, dedykacje i różne naklejki.

Sprawdź kody rabatowe na IBS i kup swój pamiętnik

Pudełko śniadaniowe i butelka termiczna

Obydwa akcesoria umilą przekąskę czy lunch i pozwolą lepiej przechowywać żywność w plecaku. The pudełko śniadaniowe mogą mieć różne kształty i kolory, posiadać wbudowane sztućce lub różne tace do napełniania; ważne jest, aby były wytrzymałe i odporne oraz chroniły żywność znajdującą się w środku przed zmianami temperatury. Łatwo się je otwiera, ale posiadają skuteczne, szczelne zamknięcia, dzięki czemu można w nich umieścić każdy rodzaj jedzenia, od makaronu po kanapki, bez ryzyka zabrudzenia plecaka. Tam butelka termiczna wykonany jest z aluminium, dzięki czemu jest trwały i wytrzymały, zaprojektowany tak, aby utrzymać w środku napoje gorące lub zimne, od herbaty, przez wodę, aż po sok owocowy. Istnieją duże i małe butelki termiczne, monochromatyczne lub z kolorowymi i wesołymi nadrukami, nietłukące się i o przyjemnym designie, łatwe do napełniania i mycia.

Artykuły papiernicze i notesy

Oprócz długopisy i ołówki, niezbędne, jeśli chodzi o wybór, jesteś rozpieszczany markery, kolorowe kredki e zeszyty: najważniejsze jest, aby pierwszego dnia szkoły przyjść z pełnym piórnikiem i wystarczającą liczbą zeszytów do przydzielenia na poszczególne przedmioty. Są też bardziej specyficzne akcesoria, takie jak kompasy i kwadraty do rysunku technicznego, albumy rysunkowe czy farby temperowe; w tym przypadku możesz spokojnie kupić potrzebne rzeczy, gdy nauczyciel przekaże dzieciom dokładną listę.

Kupuj akcesoria szkolne z kodami rabatowymi 

Prawie wszystkie sklepy fizyczne oferują taką możliwość Kup online, idealne rozwiązanie, jeśli masz mało czasu; kupując online też możesz skorzystać kupon e dobre rabaty co pozwala zaoszczędzić na ostatecznej cenie produktów znajdujących się w koszyku.

Na tej liście znajdziesz serię sklepy gdzie kupić wszystko, czego potrzebujesz do szkoły, od plecaków po pudełka na drugie śniadanie: 

Zostaw swoją ocenę