kategoria
przewodnik

Karma dla kotów Purina One: oferty, rabaty i funkcje

Spraw, aby dieta Twojego kota była smaczna i zbilansowana dzięki Purina One. Odkryj najlepszą karmę dostosowaną do potrzeb żywieniowych Twojego kota.

Jeśli chodzi o naszych czworonożnych przyjaciół, jakość nigdy nie wystarczy, szczególnie jeśli chodzi o jedzenie. Purina jeden to marka, która od lat zajmuje się żywnością kotysuchą i mokrą, opracowane tak, aby dieta kota była smaczna i zbilansowana, ze szczególnym uwzględnieniem jego specyficznych potrzeb.
Zobaczmy, jakie rodzaje krokietów istnieją i które wybrać w zależności od potrzeb żywieniowych Twojego kota; wreszcie seria portali internetowych, w których można kupić produkty za pomocą m.in Kody rabatowe Purina i zrób niezły zapas. Miłej lektury!

Cechy karmy dla kotów Purina One

Produkty Purina One wpisują się w bardzo szeroką gamę propozycji dedykowanych naszym czworonożnym przyjaciołom, a w szczególności kotom, za którymi trzeba podążać zaopatrywać ostrożnie, aby uniknąć pojawienia się problemów zdrowotnych przez całe życie, ale także aby rosły zdrowe i silne.
Purina wykorzystuje wyłącznie wysokiej jakości składniki, takie jak tuńczyk, kurczak i wołowina, a formuły różnych suchych i mokrych karm zostały opracowane tak, aby spełniać specyficzne potrzeby żywieniowe, dobierane w zależności od wieku i stanu zdrowia kota. 

Oprócz doskonałej jakości mięsa i ryb, Purina One wykorzystuje w swoich produktach witaminy, minerały i składniki odżywcze, które pomagają poprawić życie kota od chwili, gdy będzie szczeniakiem. Kompletna, zbilansowana i bogata w składniki odżywcze dieta jest niezbędna, aby kot rósł silny i zdrowy, pomagając przeciwdziałać pojawianiu się mniej lub bardziej poważnych problemów zdrowotnych.

Purina One dla Twojego kota: którą wybrać

Istnieje wiele odmian produktów Purina One dla kotów, począwszy od karmy mokro do tego secco, o różnych smakach, a przede wszystkim zaprojektowane, aby pomóc Twojemu futrzanemu przyjacielowi na każdym etapie wzrostu i pomóc mu, oprócz utrzymania dobrej kondycji, także w utrzymaniu lśniącej sierści i mocnych kości. 

  • Purina One Bifensiskrokiety przeznaczony dla kotów sterylizowanych, na bazie mięsa i pełnych ziaren; sterylizowane koty częściej niż inne przybierają na wadze, dlatego ta formuła jest odpowiednia, aby zapewnić im wszystkie potrzebne składniki odżywcze, ale przy niższym spożyciu kalorii. 
  • Purina One Podwójna natura to rodzaj suchej karmy dla kotów, dostępny w różnych smakach i z dodatkiem spiruliny, cennej naturalnej algi bogatej w właściwości odżywcze. Aby uczynić je jeszcze przyjemniejszymi w smaku, krokiety występują w dwóch różnych konsystencjach. 
  • Purina One Bifensis Sterilcat dostępna jest w wersji suchej i mokrej i jest kompletną karmą przeznaczoną dla dorosłych kotów sterylizowanych; zawiera L-karnitynę i zapewnia wysoki poziom energii dzięki obecności białek wspierających beztłuszczową masę ciała, dzięki czemu pomaga utrzymać wagę pod kontrolą.

Oprócz produktów do codziennego żywienia, Purina One pomyślała także o rozwiązaniach wspierających układ odpornościowy kota i zaostrzających jego apetyt, jak np. filety w sosie, który zadowoli nawet najdelikatniejsze podniebienia.

Dlaczego ważny jest wybór odpowiedniej karmy dla Twojego kota?

Kot jest zwierzęciem mięsożernym, dlatego w jego diecie musi znajdować się mięso i ryby, które zawierają te same witaminy i substancje, którymi żywił się w naturze. Podobnie jak ludzie, koty muszą przestrzegać diety bogatej w różne składniki oparte na białkach, tłuszczach, węglowodanach, minerałach i witaminach, które pozwalają zachować siłę i energię oraz uniknąć wystąpienia mniej lub bardziej poważnych problemów i patologii. przyrost masy ciała lub niedożywienie. 

Szczególnie w fazie wzrostu kot potrzebuje białka i tauryny, składnika występującego wyłącznie w produktach pochodzenia zwierzęcego; bez tauryny Twój kot może mieć poważne problemy zdrowotne związane z sercem i wzrokiem, dlatego upewnij się, że przyjmuje ją tylko i wyłącznie poprzez produkty opracowane specjalnie dla jego diety. 

Pamiętaj, że głównym składnikiem karmy dla kotów musi być mięso lub ryba, dlatego czytaj etykiety i wybieraj produkt zawierający wysokiej jakości karmę. Oprócz jakości ważny jest także smak, ponieważ jedzenie służy nie tylko odżywianiu i dotyczy to zarówno ludzi, jak i zwierząt. Podawanie swojemu kotu karmy, którą uwielbia, to dobry sposób na przyzwyczajenie go do regularnego jedzenia i pomoże Ci nawiązać z nim jeszcze głębszą więź, zwłaszcza gdy nagradzasz go wyjątkowo smacznym krokietem!

Właściwą karmę wybiera się także w oparciu o etap życia, na którym przechodzi kot; Po odsadzeniu szczenięta od drugiego miesiąca życia znajdują się w fazie wzrostu, w której potrzebują energii i dużej ilości białka.

Dorosły kot, który nie jest sterylizowany przez okres od 1 do 10 lat, musi utrzymywać zbilansowaną dietę, aby regulować wagę, dlatego nie będzie już potrzebował pokarmów tłustych i energetycznych, ale białka. 

Wysterylizowany dorosły kot musi przestrzegać specjalnej diety, gdyż po operacji metabolizm musi się wyregulować, a zapotrzebowanie na energię zmniejszy się, nawet jeśli w efekcie kot będzie odczuwał większy głód. Aby nie dopuścić do nadwagi, a jednocześnie zapewnić mu odpowiednie odżywienie, wskazane są produkty zawierające dużą ilość błonnika. 

Podsumowując, rodzaj karmy dla kota zależy od fazy życia, przez którą przechodzi i stanu rozrodczego; Purina One oferuje różne propozycje zaprojektowane z myślą o potrzebach kotów wszystkich ras i w każdym wieku, dając Ci pewność bezpiecznego i niezawodnego produktu, gwarantowanego przez wieloletnie doświadczenie Purina w sektorze karmy dla zwierząt domowych.

Kody rabatowe Purina One

Dzięki kodom rabatowym Purina oszczędzasz na zakupie krokietów dla futrzanych przyjaciół: szukaj ich na stronie i korzystaj z rabatów, aby uzupełnić zapasy i mieć zawsze ulubioną karmę swojego kota w spiżarni.

Skorzystaj z aktualnie aktywnych kodów rabatowych Purina

Zostaw swoją ocenę