kategoria
przewodnik

Uchwyty na telefon komórkowy do rowerów i motocykli, gdzie je kupić

Noszenie telefonu komórkowego na rowerze lub motocyklu to dobry pomysł, pod warunkiem, że robisz to w sposób zapewniający maksymalne bezpieczeństwo dla siebie i innych

Lubisz jazdę na rowerze lub jesteś zapalonym motocyklistą, który nie może zrezygnować z wycieczek drogowych?W takim razie mamy akcesorium, które nieuchronnie musi znaleźć się w Twoim wyposażeniu; mówimy o uchwycie na telefon komórkowy do rowerów i motocykli. Jesteśmy teraz przyzwyczajeni do noszenia smartfona wszędzie, zwłaszcza w podróży lub w drodze, jego znaczenie dla orientacji jest niewątpliwe dzięki cennym aplikacjom z mapami i trasami.

Dlatego noszenie telefonu komórkowego na rowerze lub motocyklu jest dobrym pomysłem, pod warunkiem, że robisz to w sposób zapewniający maksymalne bezpieczeństwo dla siebie i innych: z tego powodu zaleca się zaopatrzenie w solidny, niezawodny uchwyt na telefon komórkowy, który dobrze przylega do kierownicy pojazdu i jest odporna na wstrząsy nawet na najtrudniejszych drogach. 

W tym artykule dowiemy się, jakie modele uchwytów do telefonów komórkowych wybrać do rowerów i motocykli oraz jak skorzystać z zakupów dzięki kuponom rabatowym dostępnym na poszczególnych portalach. 

Rowerowy uchwyt na telefon komórkowy

Ci, którzy kochają jazdę na rowerze nie tylko w mieście, ale także poza nim, górskimi ścieżkami, polnymi drogami czy w otoczeniu natury, dobrze wiedzą, jak ważna jest solidność uchwytu do telefonu komórkowego, który musi jak najlepiej amortyzować wstrząsy i chronić telefon. telefon komórkowy od wstrząsów, ale także od ziemi, możliwych zachlapania błotem i deszczem. 

Najpopularniejszy na rynku uchwyt rowerowy do telefonu komórkowego składa się z plastikowego klipsa i obejmy, dzięki której można go przymocować do kierownicy, a jednocześnie zabezpieczyć telefon podczas jazdy. Tego typu akcesorium pasuje do większości sprzedawanych smartfonów i jest wygodne, ponieważ pozwala ustawić ekran w preferowanym kierunku; mocowanie jest również bardzo bezpieczne, jedyną radą, jaką Ci dajemy, jest sprawdzenie wymiarów telefonu przed zakupem, abyś miał pewność kompatybilności z urządzeniem. 

Istnieją również uchwyty rowerowe na smartfony wyposażone w uniwersalny uchwyt, który składa się z ramki mocowanej do kierownicy i jest wykonany z tworzywa sztucznego lub metalu, ale może mieć również silikonowy pasek, który służy lepszemu zabezpieczeniu telefonu komórkowego w uchwycie . Modele „pro” oferują także plastikowe zabezpieczenie, czyli coś w rodzaju przezroczystego etui chroniącego ekran telefonu przed deszczem. 

Aby wybrać model odpowiedni dla Twojego roweru, sprawdź zgodność wymiarów uchwytu z telefonem komórkowym, a następnie oceń solidność haka i ewentualnie wodoodpornej obudowy, która przyda się, aby uniknąć zaskoczenia nagłą złą pogodą, gdy jesteś poza domem i o.

Niektóre sklepy, w których można kupić ze zniżkami

Uchwyt na smartfon na motocykl

Jeśli jeździsz na motocyklu, będziesz przyzwyczajony do ekscytujących podróży i ciągłego korzystania z telefonu, nie tylko do robienia świetnych zdjęć, ale także do sprawdzania dróg, map i tras. Motocykl bardziej niż rower wymaga super wytrzymałego podparcia, odpornego na asfalt, a przede wszystkim na silny wiatr.

Dlatego system mocowania musi oferować stabilne i stałe zaciski. Lepiej unikać modeli uchwytów motocyklowych z mechanizmami sprężynowymi i preferować silikonowe, ponieważ lepiej filtrują drgania silnika niż plastik i metal.

Rozważ zakup modelu wodoodpornego, aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa podczas podróży, szczególnie jeśli jesteś przyzwyczajony do częstych podróży, nawet na duże odległości i przy nagłej złych pogodzie, ale także aby uniknąć złapania na drodze przez złą pogodę.

Najbardziej profesjonalne modele uchwytów do telefonu komórkowego do motocykla to takie, które przeszły jazdę próbną na torze lub drodze, niezbędną do oceny stopnia wytrzymałości elementów; bezpieczeństwo i niezawodność to podstawowe wymagania, których nie można pozostawić przypadkowi, dlatego radzimy wydać trochę więcej, aby mieć pewność, że akcesorium będzie doskonale spełniać swoją funkcję. 

Jeszcze lepiej, jeśli wybierzesz model motocyklowego uchwytu do telefonu komórkowego, który umożliwia obracanie telefonu i który można umieścić w miejscu zapewniającym dobry widok na drogę, nie rozpraszającym ani nie zmuszającym do pochylenia głowy, aby spojrzeć na drogę. ekranie i nie sprawia problemów, gdy trzeba wchodzić w zakręty. 

Aby zachować pewność co do wymiarów, przed zakupem uchwytu na telefon komórkowy zmierz średnicę kierownicy motocykla, aby wybrać zacisk zapewniający doskonałą przyczepność.

Jeśli nie masz jeszcze uchwytu na telefon komórkowy na rowerze lub motocyklu, czas go kupić: nie musisz być pełnoetatowym rowerzystą lub motocyklistą, aby skorzystać z takiego akcesorium, przydatnego w każdej sytuacji, od wybieraj się na spacery na łonie natury lub podróżuj między miastami. 

Wybierz najbardziej odpowiedni model dla swojego roweru lub motocykla, biorąc pod uwagę niezawodność i solidność, i zaoszczędź na ostatecznej cenie, korzystając z kuponów w wyspecjalizowanych sklepach: 

Zostaw swoją ocenę