kategoria
przewodnik

Pop it: czym są, do czego służą i gdzie je kupić online

Pop it to kolorowe i zabawne gry sensoryczne, przydatne w walce ze stresem i rozładowywaniu nagromadzonego napięcia. Odkryj najlepsze sklepy internetowe, w których kupisz je po obniżonych cenach dzięki kodom rabatowym Best Discounts.

Dziś porozmawiamy z Tobą o Otwórz. Niemożliwe, że nie słyszałeś o tym ostatnio. jestem Gra antystresowa na teraz, co doprowadza do szaleństwa dorosłych i dzieci. Choć istnieją już na rynku od kilku lat, w ostatnim czasie przeżyły prawdziwy rozkwit.

Wyzwania w mediach społecznościowych z udziałem Pop it – czy Push Pop Bubble Fidget czy Pop It Fidget Sensory Toy (jest tak wiele nazw) – stały się prawdziwym hasłem i nie ma Youtubera, który nie poświęciłby im przynajmniej jednego filmu. 

Co to jest Pop it

Ich siłą jest prostota, tak naprawdę składają się z jednego tabletka silikonowa, bardzo kolorowe i o najróżniejszych kształtach, w których się mieszczą rzędy kulek lub bąbelków do zmiażdżenia. To wszystko? Dokładnie. Przyjemność, jaką daje kruszenie bąbelków, jest naprawdę zdrowa. 

A do czego to służy, Pop

Pop, to bogowie gry sensoryczne które mają na celu skłonienie nas do wykonania określonych czynności, takich jak ściskanie, wykręcanie, mieszanie lub rozciąganie, przydatnych do rozładować napięcie e Uwalniać stresProsty gest zmiażdżenia kolorowych kulek Popu może pomóc Ci się zrelaksować i odeprzeć niepokój zgromadzonych w ciągu dnia.

Uczyłeś się całe popołudnie i czujesz się wyczerpany? Czy jesteś wyczerpany po wyjątkowo ciężkim dniu pracy? Spróbuj zmiażdżyć kilka piłek, a zobaczysz, że poczujesz się lepiej.

Niektóre sklepy, w których można je kupić tanio

Najpierw sprawdź, czy są jakieś kody rabatowe eBay, Feltrinelli, Groupon, Ibs

Nie tylko to. Liczne badania potwierdziły, że gry sensoryczne są przydatne dla osób cierpiących na tę chorobę deficyt uwagi lub zespół nadpobudliwości, osoby cierpiące na zaburzenia obsesyjno-kompulsywne i wiele innych patologii. 

Oprócz klasycznego trybu antystresowego, któremu możesz poświęcić się samodzielnie, Pop może stać się rozrywką do spędzania miłe rodzinne chwile lub z przyjacielem. W rzeczywistości jest jeden wersja stołowa, który przyjmuje nazwę Ostatnia mysz zaginęła, bardzo wciągający i przestrzegający precyzyjnych zasad.

Gdzie kupić Pop it online

Pop można kupić w sklepach z zabawkami, w kioskach i oczywiście w Internecie. Na głównych platformach e-commerce oraz sklep internetowy specjalizuje się w sprzedaży gier, znajdziesz wiele różnych rodzajów Pop it.

Poniżej przedstawiamy listę sklepów, w których można kupić Pop it a Prezzi ekonomiczne. Nie zapominaj, że w tych sklepach internetowych możesz skorzystać z naszego kody rabatowe i w ten sposób uzyskać a dalej oszczędność.

Oferty i kody rabatowe, które znajdziesz w Best Discounts, możesz wykorzystać w setkach sklepów, więc pamiętaj sprawdź ich dostępność przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu. 

10 sklepów, w których możesz kupić Pop it online 

Aby sprawdzić dostępne kody rabatowe, kliknij na interesujący Cię sklep, skopiuj kod rabatowy i wklej go w fazie zakupu.

Zostaw swoją ocenę