kategoria
przewodnik

Najlepsze platformy do przesyłania strumieniowego filmów, seriali i sportu we Włoszech

Czy subskrybujesz Sky, ale nie możesz śledzić meczu piłki nożnej swojej ulubionej drużyny? Film, na który czekałeś, nie jest jeszcze dostępny w kinach, ale możesz go obejrzeć tylko na Netfliksie, a także najnowszy sezon Twojego ulubionego serialu? Witamy w erze platform streamingowych…

Zapisałeś się Niebo ale nie możesz śledzić meczu swojej ulubionej drużyny? Film, na który czekałeś, nie jest jeszcze dostępny w kinach, ale możesz go obejrzeć tylko na Netfliksie, a także najnowszy sezon Twojego ulubionego serialu?

Witamy w epoce internetowe platformy streamingowe, które od kilku lat zrewolucjonizowały sposób wykorzystania treści multimedialnych także we Włoszech.

Jeśli do niedawna Sky i Mediaset Premium posiadały większość praw do filmów, seriali i wydarzeń sportowych w telewizji, w ciągu zaledwie kilku lat wiele się zmieniło, a platformy do transmisji strumieniowej online stały się niezbędne do korzystania z wielu z tych treści.

Jeśli Netflix przodował, inne serwisy streamingowe z pewnością nie pozostały bezczynne i dziś społeczność użytkowników, którzy wybrali subskrypcję Prime Video, a nie Disney+, DAZN czy NOW TV, ma miliony abonentów.

Prawie wszystkie platformy do przesyłania strumieniowego online są płatne, ale często oferują bezpłatne okresy próbne i promować oferty i rabaty dla nowych członków. Jeśli zastanawiasz się nad subskrypcją usługi przesyłania strumieniowego, sugerujemy najpierw przeczytać poniższy artykuł, a następnie sprawdź Najlepsze Rabaty Jeśli tam są kody rabatowe i aktywne promocje na wybraną przez Ciebie platformę.

Platformy streamingowe we Włoszech: co oferują i ile kosztują

Główne usługi przesyłania strumieniowego we Włoszech to:

Przeanalizujmy szczegółowo poszczególne oferty.

Netflix

Netflix to usługa przesyłania strumieniowego umożliwiająca oglądanie seriali, filmów i filmów dokumentalnych na szerokiej gamie urządzeń podłączonych do Internetu w dowolnym momencie i bez przerw reklamowych. Netflix działa na: smartfonach, tabletach, telewizorach Smart TV, laptopach, PlayStation, Xbox, Chromecast, Apple TV, odtwarzaczach Blu-ray i innych urządzeniach do przesyłania strumieniowego.

Ile kosztuje Netflix

Aby subskrybować Netflix, płacisz stałą kwotę w zależności od planu, który obowiązuje od 7,99 € do 15,99 € miesięcznie. Nie ma wiążącej umowy i jest to możliwe anulować w dowolnym momencie subskrypcję online bez konieczności płacenia bez kary.

Prime Video

Prime Video to usługa przesyłania strumieniowego, z której mogą korzystać klienci Amazon Prime, umożliwiająca im oglądanie filmów i seriali telewizyjnych, w tym seriali Amazon Original. Oczekuje się A 30-dniowy bezpłatny okres próbny. Aplikacja Prime Video działa na smartfonach, tabletach i różnych modelach Smart TV i można z niej korzystać do 3 urządzeń jednocześnie.

Ile kosztuje Prime Video

Aby korzystać z Prime Video, musisz wykupić subskrypcję Amazon Prime, możesz wybrać płatność 3,99 €/miesiąc o 36 euro rocznie w jednym rozwiązaniu. Nie ma wiążącej umowy i jest to możliwe anulować w dowolnym momencie subskrypcję online bez konieczności płacenia bez kary.

Disney +

Disney+ łączy produkcje Disneya, Pixara, Marvela, Gwiezdnych Wojen, National Geographic i Star na jednej platformie. Działa na telewizorach, laptopach, tabletach, telefonach, konsolach i innych urządzeniach do przesyłania strumieniowego i można uzyskać do niego dostęp za pomocą maksymalnie 10 różnych urządzeń, aby oglądać, co chcesz, do 4 różnych tytułów na 4 różnych ekranach jednocześnie.

Ile kosztuje Disney+

Subskrypcja Disney+ kosztuje 8,99 €/miesiąc o 89,90 euro rocznie (w jednym rozwiązaniu). Nie ma wiążącej umowy i jest to możliwe anulować w dowolnym momencie subskrypcję online bez konieczności płacenia bez kary. Sprawdź kody rabatowe.

TERAZ TV

NOW TV to platforma streamingowa umożliwiająca oglądanie filmów, seriali, programów Sky i wydarzeń sportowych. Możesz oglądać NOW TV na preferowanych przez Ciebie urządzeniach: NOW TV Smart Stick, Smart TV, Konsola do gier, PC, Tablet i Smartfon.

Ile kosztuje telewizja NOW

Subskrypcja NOW TV kosztuje 29,99 €/miesiąc za paczkę Sport – lub 14,99 € za 1-dniowy karnet sportowy – e 14,99 € za paczkę Kino i rozrywka, ten ostatni jest w środku Promocja 3 € przez pierwszy miesiąc. Nie ma wiążącej umowy i jest to możliwe anulować bez kar w ciągu 24 godzin od zakończenia okresu oglądania. Sprawdź kody rabatowe.

Nieskończoność

Infinity to usługa streamingu kin i seriali, bez ograniczeń i w wysokiej rozdzielczości, gdziekolwiek i kiedykolwiek chcesz. Akcja, thriller, animacja, komedia i co tydzień premiera filmowa. Oczekuje się A 7-dniowy bezpłatny okres próbny po zakończeniu którego możesz zrezygnować z usługi i skorzystać z a maksymalnie dwa urządzenia jednocześnie.

Ile kosztuje Infinity

Subskrypcja Infinity kosztuje 7,99 €/miesiąc39 € za semestr o 69 euro rocznie. Nie ma wiążącej umowy i jest to możliwe anulować w dowolnym momencie subskrypcję online bez konieczności płacenia bez kary. Sprawdź kody rabatowe.

DAZN

DAZN to usługa przesyłania strumieniowego, dzięki której możesz go obejrzeć sporty na żywo i na żądanie. Od włoskiej piłki nożnej - z 3 meczami Serie A TIM każdego dnia - przez Serie BKT, aż po międzynarodową piłkę nożną, z La Liga, Ligue 1, Eredivisie, FA Cup, Carabao Cup, Copa Libertadores. Nie tylko to, ale także MotoGP, Moto2, Moto3, siatkówka, futbol amerykański, rugby, motory, walki, rzutki, boks, a także kanały Eurosport 1 HD i Eurosport 2 HD z tenisem, koszykówką, kolarstwem, sportami zimowymi i wieloma innymi.

Ile kosztuje DAZN

Subskrypcja DAZN kosztuje 9,99 €/miesiąc. Nie ma wiążącej umowy i jest to możliwe anulować w dowolnym momencie subskrypcję online bez konieczności płacenia bez kary. Sprawdź kody rabatowe.

Apple TV +

Usługa przesyłania strumieniowego online Apple TV+ obejmuje wszystkie produkcje Apple Original: oryginalne seriale, dramaty i komedie, filmy dokumentalne, programy dla dzieci i wiele innych. Aplikacja Apple TV jest już dostępna na iPhonie, iPadzie, iPodzie touch, komputerze Mac i Apple TV, a także na platformach do przesyłania strumieniowego, telewizorach Smart TV i telewizorach obsługujących AirPlay. Możesz udostępnić swoją subskrypcję inny pięcioro ludzi.

Ile kosztuje Apple TV+

Jeśli kupisz urządzenie Apple, masz je rok korzystania z Apple TV+ za darmo. Miesięczna subskrypcja kosztuje 4,99 € miesięcznie po siedmiodniowy bezpłatny okres próbny. Abonament studencki Apple Music obejmuje także bezpłatną usługę Apple TV+.

TIMVISION+

TIMVISION+ to usługa przesyłania strumieniowego umożliwiająca oglądanie filmów, seriali, oryginalnych produkcji, kreskówek i wydarzeń sportowych na zwykłym telewizorze. W cenę wliczona jest cała zawartość Discover+, najlepsze programy Mediaset z ostatnich 7 dni, rozrywka i aktualności Sky – z kanałami Sky Uno, Sky Arte, Sky TG24 i Sky Sport 24 – oraz najważniejsze wydarzenia Eurosport Player w cenie przez 12 miesięcy.

Usługa dostępna jest na telewizorach z dekoderami TIMVISION Box, telewizorach Smart TV, smartfonach, tabletach, komputerach PC, Chromecast, Amazon Fire TV Stick, Apple TV, konsolach Xbox One. Na smartfonach i tabletach nie zużywasz GB, jeśli jesteś klientem TIM.

Ile kosztuje TIMVISION+

Aby subskrybować TIMVSION+, płacisz kwotę 5 €/miesiąc.  Jest miesięczny bezpłatny okres próbny. Nie ma wiążącej umowy i jest to możliwe anulować w dowolnym momencie subskrypcję online bez konieczności płacenia bez kary.

Telewizja CHILI

CHILI TV jest jedna platforma pay per view i oferuje szeroką gamę filmów i seriali dzięki umowom z najważniejszymi firmami produkcyjnymi, lokalnymi dystrybutorami i niezależnymi wytwórniami. Usługa CHILI jest dostępna na telewizorach Smart TV, odtwarzaczach Blu-ray, komputerach PC, tabletach i smartfonach.

Ile kosztuje CHILI TV

CHILI TV nie wymaga żadnego rodzaju subskrypcji. Płacisz za to, co widzisz. Ceny A wynajem odejść z 1,99 €, te dlazakup od 5,99 €.

YouTube Premium

YouTube Premium umożliwia oglądanie YouTube, YouTube Music i YouTube Kids bez reklam, offline i w tle za każdym razem, gdy logujesz się z urządzenia mobilnego, komputera stacjonarnego lub telewizora z dostępem do Internetu.

Ile kosztuje YouTube Premium

Jest miesięczny bezpłatny okres próbny, wówczas koszt subskrypcji wynosi 11,99 €/miesiąc. Nie ma wiążącej umowy i jest to możliwe anulować w dowolnym momencie subskrypcję online bez konieczności płacenia bez kary.

Zostaw swoją ocenę