kategoria
przewodnik

Dostawa jedzenia: oferty i kody rabatowe na dostawę jedzenia do domu

Jakie są najlepsze usługi dostawy jedzenia? Promocje, oferty i kody rabatowe na szybką dostawę jedzenia do domu po niskich cenach

W związku z zaistniałą sytuacją zdrowotną, zamów dostawę jedzenia online stało się to niemal koniecznością. Rzadko zdarza się znaleźć restaurację, delikatesy czy bar, które nie oferują tej usługi.

W większości przypadków poród odbywa się poprzez oparcie platformy specjalizujące się w dostarczaniu żywności. Urodzony kilka lat temu jako startup, rzeczywistość jako Tylko jedz, Deliveroo, Glowo o Uber Eats, szybko stały się prawdziwymi gigantami, z wielomiliardowymi obrotami, często notowanymi na giełdzie i rozprzestrzeniającymi się po całym świecie.

Obserwuj kanał, na którym znajdziesz zniżki na aplikacje do dostarczania jedzenia i ten poświęcony Uber Eats

Wygoda polegania na pasażerach zainfekowała miliony ludzi, a aplikacji oferujących tę usługę pomnożyło się. Rynek stał się niezwykle konkurencyjny, a wiele firm w branży oferuje coraz więcej produktów specjalne zniżki e promocje aby zdobyć nowych klientów.

W tym artykule krótko opiszemy jakie są najbardziej niezawodne usługi dostawy żywności, aktywny w głównych włoskich miastach, ale przede wszystkim ujawnimy oferty i kody rabatowe zaktualizowany, aby wykorzystać każde użycie tych aplikacji do zamawiania jedzenia.

Zawsze zapoznaj się z bogatą sekcją poświęconą temu kody rabatowe dla branży Food & Beverage który jest stale aktualizowany na temat Kody Rabatowe.


Goryle

Dzięki dostawie na żądanie chcemy zmienić sposób, w jaki ludzie robią zakupy. Celem jest przyzwyczajenie wszystkich do kupowania tylko tego, czego potrzebują, a nie do gromadzenia zapasów, aby ograniczyć marnowanie żywności.


Glowo

Na Glovo możesz zamawiać z ponad 1.000 restauracji, w tym z najsłynniejszych sieci fast foodów, takich jak McDonald's, Burger King, Old Wild West czy KFC. Usługa gwarantuje szybką dostawę w wielu miastach, nie tylko z restauracji, ale także z supermarketów, sklepów, aptek, kwiaciarni itp.


Deliveroo

Oferuje wybór najlepszych restauracji serwujących dania kuchni włoskiej i zagranicznej z dostawą do domu w ciągu kilku minut oraz w wielu włoskich miastach. Burgery z najbardziej znanych sieci, sushi, piadinas, kuchnia fusion, lista restauracji serwowanych przez Deliveroo jest naprawdę bardzo długa.


Uber Eats

Aplikacja Uber Eats jest bardzo prosta w obsłudze. Możesz wybierać spośród setek restauracji, podzielonych według kategorii lub rodzaju kuchni, zamówić jedzenie, które lubisz, a przy składaniu zamówienia sprawdzić szacowany czas dostawy i cenę. Następnie przystępujemy do potwierdzenia z możliwością monitorowania statusu zamówienia w czasie rzeczywistym.


Tylko jedz

Urodzony w Danii w 2001 roku Just Eat trafił do Włoch w 2011 roku. Pozwala za pomocą kilku kliknięć zamówić jedzenie online do domu we wszystkich głównych miastach naszego kraju. Aby to zrobić, wystarczy wpisać adres dostawy, wybrać restaurację i wybrać dania z odpowiedniego menu. Chętni mogą także zapłacić gotówką przy odbiorze.


alfonsino

Alfonsino to dostawa żywności dla małych miast, dostosowana do potrzeb mieszkańców małych miast. Urodzony w 2016 roku, był pierwszym chatbotem na świecie opracowanym natywnie w celu zbierania i dostarczania zamówień jedzenia do domu. Usługa działa również poprzez Facebook Messenger.

Zostaw swoją ocenę