kategoria
przewodnik

Pionowe żelazko parowe: najlepsze oferty online

Prasowanie z pewnością nie jest najprzyjemniejszą czynnością na świecie, wiemy o tym. Może to być skomplikowane, szczególnie w przypadku niektórych elementów i wymaga dużo czasu i cierpliwości. Często prasowanie jest również niewygodne, pomyślmy na przykład o tych, którzy mieszkają w małym mieszkaniu i mają trudności nawet z odłożeniem…

Prasowanie z pewnością nie jest najprzyjemniejszą czynnością na świecie, wiemy o tym. Może to być skomplikowane, szczególnie w przypadku niektórych elementów i wymaga dużo czasu i cierpliwości. Często prasowanie jest również niewygodne, pomyślmy na przykład o tych, którzy mieszkają w małym mieszkaniu i mają trudności nawet z odłożeniem deski do prasowania.

I żelazka pionowe może zmniejszyć niektóre z tych trudności, przyspieszenie operacji prasowania oraz ułatwianie prasowania niektórych elementów odzieży lub dodatków wyposażenia wnętrz, które ze swej natury są ułożone w pozycji pionowej. Chciałbyś tego możliwość wyprasowania koszuli wiszącej na wieszaku lub zasłony w salonie bez konieczności wypinania ich z prowadnic? Oczywiście, że tak.

Kolejną zaletą tych urządzeń jest ich duża wydajność moc odkażająca, wskutek strumienie pary wodnej o temperaturze 90°C które pozwalają zneutralizować zarazki i bakterie obecne na powierzchniach. Wreszcie ze względu na ich naturę są lżejsze, łatwiejsze w obsłudze i mniej nieporęczne tradycyjnych żelazek.

Jeśli teraz zdałeś sobie sprawę, że te urządzenia są wszystkim, czego potrzebujesz, oto kilka porad, jak wybrać urządzenie dobrej jakości.

Pionowe żelazko parowe: rodzaje, funkcje i cechy

Najpierw musimy rozróżnić dwa rodzaje prasownic pionowych: stacjonarny i przenośny. Mają podobne funkcje, ale funkcje odpowiadają różnym potrzebom.

Przenośne żelazka pionowe

Są lżejsze i łatwiejsze w obsłudze, a ich zaletą jest to, że można je zabrać ze sobą wszędzie. Mieszczących się wygodnie w walizce, jest ich dużo przydatne dla osób często podróżujących a ich niewielki rozmiar sprawia, że ​​idealnie nadają się do tych, którzy mają mało miejsca w domu. Jednak w porównaniu z telefonami stacjonarnymi są one zwykle mniej wydajny i wydajny i mają mniejszy zbiornik na wodę. Powiedzmy, że są polecane osobom często podróżującym i prasującym niezbyt dużo.

Naprawiono żelazka pionowe

Są właścicielami dużo większy zbiornik na wodę, co w konsekwencji oznacza brak konieczności wielokrotnego napełniania urządzenia podczas jego użytkowania. Są trudniejsze w obsłudze i nieco bardziej nieporęczne niż przenośne żelazko pionowe, ale jeśli jesteś przyzwyczajony do tradycyjnego żelazka, przejście na żelazko stacjonarne nie spowoduje żadnego urazu, wręcz przeciwnie. Osobom, które często prasują i zarządzają dużymi ilościami rzeczy, polecamy stacjonarne magle pionowe.

Jakie cechy powinna mieć dobra pionowa prasownica parowa?

Poniżej podsumowaliśmy główne cechy, jakie powinno mieć dobre żelazko pionowe.

  • Potenza: od 1.500 W do 2.000 W
  • Strumień pary: zdolność do wytworzenia co najmniej 50 gramów pary na minutę
  • Pojemność baku: co najmniej 2 litry wody (co odpowiada około 90 minutom pracy baterii)
  • Intensywność i temperatura strumienia: możliwość regulacji intensywności strumienia pary i temperatury w zależności od tkaniny
  • Funkcja gotowości: automatycznie po okresie bezczynności
  • Funkcja 2 w 1: używać urządzenia zarówno w pionie, jak i w poziomie
  • Funkcja zapobiegająca osadzaniu się kamienia

Najlepsze marki żelazek pionowych: oferty online

Prasownice pionowe stacjonarne i przenośne można kupić online w sklepach głównych sklepów e-commerce i elektronicznych, m.in. AmazonkaeBayePriceMediaworldEuronics e Unieuro. Na Best Discounts znajdziesz kupony i kody rabatowe na zakup żelazek pionowych po jeszcze niższych cenach w każdym z tych sklepów. Poniżej znajdziesz kilka modeli w różnych przedziałach cenowych.

Najlepsze pionowe żelazka parowe roku 2020

Do najlepszych marek, które polecamy Państwu kupić należą: Philips, Ariete, Rowenta, Dyson, Singer, Polti, Kooper i Beper.

Jeśli jesteś ciekaw, czym one są jedne z najlepszych pionowych modeli żelazek roku 2020, podajemy poniżej ranking sporządzony przez latop10.it.

5 najlepszych modeli pionowych żelazek parowych roku 2020

1. Piosenkarz SWP – najlepiej w historii

2. Rowenta DR8095 – najlepszy stosunek jakości do ceny

3. Ariete 4167 – idealny w podróży

4. MLMLANT – górna część dla bezpieczeństwa

5. Przytulny JSKC-por-4 – najlepszy model ekonomiczny

Zostaw swoją ocenę