kategoria
przewodnik

Drony i quadkoptery DJI: funkcje, ceny i oferty online

Dziś chcemy porozmawiać z Wami o dronach, urządzeniach, które na przestrzeni lat coraz bardziej ewoluowały z technologicznego punktu widzenia, osiągając iście stratosferyczne poziomy wydajności, które do niedawna były nie do pomyślenia. Możliwe jest znalezienie wszystkich typów i wszystkich cen, jednak jeśli chcesz…

Dziś chcemy porozmawiać z Wami o dronach, urządzeniach, które na przestrzeni lat coraz bardziej ewoluowały z technologicznego punktu widzenia, osiągając iście stratosferyczne poziomy wydajności, które do niedawna były nie do pomyślenia. Można znaleźć wszystkie typy i wszystkie cenyJeśli jednak chcemy mieć produkt zapewniający wydajność, stabilność i przede wszystkim trwałość w czasie, najlepiej zdać się na wiodące firmy.

Dziś skupimy się na jednym z nich: DJI, wiodąca na świecie marka w branży odzieżowej drony z kamerą i quadkoptery do zdjęć lotniczych. Produkty tej firmy są odpowiednie dla każdego doświadczenia: od początkujących, przez profesjonalistów, po firmy, a ich usługi pomocy są szybkie i niezawodne.

Również Cena dronów DJI jest dostosowana do każdego budżetu i w zasięgu każdego. Bez zbyt wielu dodatków, przedstawimy Cię jedne z najbardziej innowacyjnych i poszukiwanych modeli na rynku, analizując jego specyfikacje i parametry techniczne.

Przypominamy Ci o tym, jeśli chcesz zaoszczędź na zakupie drona DJI, na najlepszych rabatach, które zawsze będziesz mieć kupony, kody rabatowe i oferty promocyjne.

DJI Mavic Mini: wydajność, funkcje i cena

– Ultralekki: waży tylko 249 gramów

– 30 minut lotu

– 2 km transmisji wideo HD

– Czujnik wizualny + parking GPS

– Trójosiowy stabilizator i kamera 2,7K

– Wideo i łatwa edycja

– CENA od 399 €

Kompaktowy i przenośny. Dzięki wadze 250 gramów Mavic Mini jest prawie tak lekki jak smartfon, naprawdę kompaktowy i przenośny, aby spełniać standardy wymagane w wielu krajach w zakresie lotów mikro UAV.

 

Łatwy w użyciu. Dzięki nowej aplikacji DJI Fly tworzenie profesjonalnych zdjęć za pomocą tego drona za pomocą kilku kliknięć będzie proste i intuicyjne, a dzięki praktycznym przewodnikom po locie możesz od razu i całkowicie bezpiecznie rozpocząć korzystanie z Mavic Mini. Wiele funkcji aplikacji DJI Fly pozwala nawet mniej doświadczonym użytkownikom na tworzenie niezwykle efektownych filmów przy użyciu wielu różnych modeli dostępnych za jednym dotknięciem.

Bezpieczeństwo. Dzięki okrągłej osłonie śmigieł, która chroni śmigła w zakresie 360 ​​stopni, poprawiając parametry lotu, Mavic Mini jest naprawdę bezpiecznym urządzeniem. Co więcej, dzięki zaawansowanym czujnikom może unosić się w locie z niezwykłą precyzją.

Stabilizowana kamera. Mavic Mini obsługuje zdjęcia lotnicze w rozdzielczości 12 MP i wideo w rozdzielczości 2,7K QHD. Trójosiowy mechanizm silnikowy stabilizuje aparat i zapewnia ostre, wyjątkowo płynne fotografowanie.

sterowanie radiem. Pilot zdalnego sterowania gwarantuje płynne połączenie wideo i wyraźny obraz w odległości do 2 km.

Dłuższe loty. Niska waga pozwala Mavicowi Mini pozostać w powietrzu dłużej niż inne kamery lotnicze. Po pełnym naładowaniu lata aż do trzydziestu minut.

Efekty QuickShot dla filmów z wersji Pro. Złożone ujęcia nigdy nie były łatwiejsze dzięki efektom QuickShot Mavic Mini: Drone, Ascent, Circle i Spiral. Po prostu wybierz swój ulubiony QuickShot, a Mavic Mini będzie podążał ustaloną trajektorią, nagrywając wideo.

Tryb CineSmooth. Możliwe jest spowolnienie ruchów Mavica Mini, aby oddawać bardziej precyzyjne i coraz stabilniejsze strzały. Tryb ten jest szczególnie przydatny podczas lotów w zamkniętych przestrzeniach lub z przeszkodami.

DJI Mini 2: funkcje, cechy i cena

– Ultralekki i składany: waży tylko 249 gramów

- 31 minut autonomii

– 10 km transmisji wideo HD

- Odporność na wiatr na poziomie 5

– Ultra-wyraźne wideo 4K

– Tryb inteligentny i szybkie zdjęcia

– CENA od 459 €

Mały, wygodny, kompaktowy. Dzięki wadze niecałej 249 gramów i niewielkim rozmiarom DJI Mini 2 można z łatwością transportować w dowolne miejsce i dostosować się do potrzeb osób, które są zawsze w ruchu.

Mały, ale potężny. DJI Mini 2 ma maksymalną żywotność baterii 31 minut, wytrzymuje wiatr do 38 km/h i startuje na maksymalnej wysokości 4.000 metrów, zapewniając zawsze stabilne nagrania nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych. Obsługuje również transmisje wideo HD na odległość do 10 km i ma doskonałe właściwości przeciwzakłóceniowe.

 

Super jakość wideo. Zawsze żywe i wysokiej jakości obrazy dzięki 3-osiowej stabilizacji z kamerą 4 MP 12K, która pozwala tworzyć ostre i bardzo wyraźne filmy 4K/30 kl./s. Dzięki 4-krotnemu zoomowi nie ma potrzeby zbliżania się zbytnio do fotografowanego obiektu. Opcje Szeroki kąt, 180° i Panoramy sferyczne natychmiast zagwarantują zapierające dech w piersiach zdjęcia panoramiczne.

Szybki strzał. Dzięki aplikacji DJI Fly można uzyskać imponujące rezultaty, wraz ze ścieżkami dźwiękowymi i filtrami za pomocą zaledwie kilku dotknięć, nawet dla początkujących pilotów. Aplikacja automatycznie poprawia także jakość obrazu, dzięki czemu kolory są żywsze, a szczegóły wyraźniejsze.

Latanie nigdy nie było łatwiejsze. Dzięki funkcjom automatycznego startu, zawisu i inteligentnego powrotu podstawowe operacje lotnicze stają się bezpieczne i proste nawet dla początkujących pilotów.

DJI Mavic 2 PRO: parametry techniczne, funkcjonalność i cena

– Aparat Hasselblada

– Aparat z 2-krotnym zoomem optycznym

– Transmisja wideo 1080p Do 10 km

- 31 minut autonomii

– Wielokierunkowe wykrywanie przeszkód

– Hyperlapse

– CENA od 1.499 €

Aparat Hasselblada. Mavic 2 Pro jest wyposażony w nowy szwedzki aparat Hasselblad L1D-20c, charakteryzujący się ergonomiczną konstrukcją i doskonałą jakością obrazu, umożliwiający wykonywanie doskonałych 20-megapikselowych zdjęć lotniczych w żywych kolorach.

1-calowy czujnik CMOS. W porównaniu do pierwszego Mavica Pro, nowy czujnik zamontowany w Mavicu 2 Pro ma czterokrotnie bardziej czuły obszar aktywny i zakres czułości ISO zwiększony z 3.200 do 12.800. Oznacza to lepszą wydajność w warunkach słabego oświetlenia.

10-bitowy profil kolorów Dlog-M. Dzięki 10-bitowemu kodowaniu Mavic 2 Pro rozpoznaje ponad miliard kolorów (w porównaniu do 16 milionów przy kodowaniu 8-bitowym) i potrafi renderować bardziej wyraźne szczegóły zarówno w jasnych, jak i ciemnych obszarach, aby ożywić wschody i zachody słońca ze snu.

Filmy HDR. Mavic 2 Pro obsługuje 10-bitowy 4K HDR i podłączając go do ekranu telewizora 4K z HLG, będziesz mógł cieszyć się jasnością i kontrastem typowymi dla jakości HDR podczas odtwarzania filmów.

Regulowane otwarcie. Możliwe jest ręczne ustawienie przysłony migawki w zakresie f/2.8–f/11 w zależności od warunków oświetleniowych, aby zawsze uzyskać wyraźne, ostre i płynne obrazy w każdych warunkach oświetleniowych. W przypadku ciemniejszych scen aplikacja HyperLight umożliwia uchwycenie bardziej naturalnego obrazu i radykalnie redukuje szumy.

Hyperlapse. Dzięki technologii HyperLapse Mavic 2 Pro jest w stanie wykonywać stabilne zdjęcia lotnicze i automatycznie je przetwarzać, dzięki czemu za pomocą prostego przycisku możesz tworzyć profesjonalne filmy timelapse, które możesz od razu udostępnić w Internecie.

Kodek H.265 zapewniający najwyższą jakość obrazu. Mavic 2 Pro nagrywa wideo 4K z dużą przepływnością i zaawansowaną kompresją H.2658. Filmy w kodekach H.265 i HEVC dostarczają o 50% więcej informacji niż H.264 i AVC, generując filmy wysokiej jakości i zachowując więcej szczegółów.

DJI Phantom 4 PRO: funkcje, dane techniczne i cena

– Czujnik CMOS 1

– 30 minut lotu

– Wykrywanie przeszkód w 5 kierunkach

– Nagrywanie w rozdzielczości 4K/60 kl./s, przepływności 100 Mb/s i zdjęcia w rozdzielczości 20 MP

– Migawka mechaniczna

– System transmisji OcuSync 2.0

– CENA od 1.699 €

Dużo, dużo mocy. Phantom 4 Pro V2.0 to najbardziej kompletne rozwiązanie do obrazowania powietrznego, przeznaczone dla kreatywnych profesjonalistów. Niezwykła stabilizacja, dzięki 1-calowej matrycy CMOS 20 MP i mechanicznej migawce, które pozwalają uchwycić każdy szczegół, pozyskując dane obrazu, które można wykorzystać w zaawansowanej postprodukcji.

Żywe szczegóły i nieskazitelne kolory dzięki zoptymalizowanemu obiektywowi szerokokątnemu f/2.8. Nagrywanie wideo w formacie Cinema 4K przy 100 Mb/s z możliwością nagrywania w zwolnionym tempie w wysokiej rozdzielczości. Tryb D-log i kodek H.265 umożliwiają przechwytywanie obrazów w formacie HDR w celu uzyskania wysoce profesjonalnych rezultatów.

Precyzyjna migawka mechaniczna eliminująca zniekształcenia typu „rolling migawki”, które często występują podczas fotografowania poruszających się obiektów lub latania z dużą prędkością. Elektroniczna migawka oferuje funkcję zdjęć seryjnych, która pozwala na wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 20 MP z szybkością 14 kl./s, aby zawsze uchwycić idealny moment.

Zaawansowane możliwości lotu. Latanie jest łatwe i praktyczne dzięki płynności, prostocie i szybkości sterowania. Możliwość osiągnięcia prędkości 72 km/h, aby wykonać najbardziej skomplikowane ujęcia.

LotAutonomia. Phantom 4 Pro V2.0 posiada zaawansowaną inteligencję lotniczą, która pozwala łatwiej i bezpieczniej uchwycić bardzo złożone obrazy, dzięki wykrywaniu przeszkód w pięciu kierunkach. Jak podano w karcie technicznej:

Widok otoczenia w czasie rzeczywistym i przetwarzanie map 3D dostarczają szczegółowych informacji. Nadmiarowe IMU i kompasy monitorują krytyczne dane i korygują wszelkie błędy, znacznie zwiększając niezawodność lotu.

Przesyłanie strumieniowe obrazów w rozdzielczości 1080p na odległość do ośmiu kilometrów dzięki transmisji wideo HD OcuSync 2.0, która jednocześnie wysyła i odbiera sygnał wideo, wybiera pasmo (2.4 GHz i 5.8 GHz) z najmniejszymi zakłóceniami, aby zagwarantować zawsze czysty sygnał. Ultrajasny ekran o przekątnej 5,5 cala zapewnia doskonałą widoczność nawet w bezpośrednim świetle słonecznym.

Inteligentne baterie. Czas trwania: 5 godzin. Po osiągnięciu minimalnej odległości wymaganej do zapewnienia bezpiecznego automatycznego powrotu pilot zostanie powiadomiony komunikatem. W przypadku dłuższego przechowywania akumulatory rozładują się automatycznie, aby zapewnić ich wydajność.

Zostaw swoją ocenę