kategoria
przewodnik

Gdzie znaleźć kupony Wish?

Oto kilka praktycznych wskazówek, jak znaleźć kody i kupony do wykorzystania na Wish.com

Ogólnie rzecz biorąc, najbardziej praktycznym sposobem znalezienia kodów do wykorzystania w aplikacji lub na stronie Wish o tej samej nazwie jest codzienne sprawdzanie aplikacji bezpośrednio, a w szczególności w weekend.

Inne sposoby to ciągłe sprawdzanie kodów rabatowych i witryn z kuponami, dedykowanych kanałów Telegramu i wreszcie wyszukiwanie w Google za pomocą klasycznych ciągów wyszukiwania, w tym „kodów rabatowych życzeń”, „kuponów rabatowych życzeń” itp.

Kolejną zaletą, z której warto skorzystać, jest codzienne logowanie się do aplikacji w celu gromadzenia środków punkty nagrody, po osiągnięciu określonych progów będziesz mógł wykorzystać rabaty w postaci nagród, średnio od 5% do 20%, w zależności od zgromadzonych punktów.

Kolejną interesującą wskazówką dotyczącą oszczędzania pieniędzy jest skorzystanie z tej funkcji OFERTY FLASHOWE który znajduje się w aplikacji, jest oznaczony ikoną w kształcie koła fortuny, w rzeczywistości działa jak koło fortuny, możesz na nim wylądować i uzyskać sugestie dotyczące niektórych produktów z super rabatem i ważnym tylko przez kilka minut, możesz wypróbować tę małą grę tylko raz dziennie.

Niektóre kody rabatowe można znaleźć na naszej stronie

Zostaw swoją ocenę