kategoria
przewodnik

Gdzie zarezerwować tanie loty online

Jak i gdzie znaleźć tanie loty online, aby podróżować i oszczędzać na cenie biletu.

Cześć chłopaki! Zgodnie z dzisiejszą zapowiedzią powrócę, aby porozmawiać o poradach dotyczących podróży, a dokładniej o stronie, z której można obecnie skorzystać podczas rezerwacji lotu. Istnieje na przykład wiele witryn do rezerwacji lotów Expedia, Skyscanner, Kajak, Bravofly, eDreams, Koszt odrzutowca, Tripadvisor, świat i wiele więcej. Ale są takie, które moim zdaniem są lepsze od innych, bo potrafią znaleźć każdy rodzaj lotu, od najtańszego do najdroższego, ale np. w klasie biznes. Moim celem jest jednak doradzić Państwu najlepsze rozwiązanie pozwalające zaoszczędzić na zakupie lotu. Istnieją trzy możliwe alternatywy.

Pierwszym z nich jest skorzystanie z jednej z witryn, które wymieniłem, ale moim zdaniem najlepsze są trzy mondo, Skyscanner i Kajak w szczególności. Ale spośród tej trójki moim zdaniem najlepszy jest Skyscanner a teraz wyjaśnię powody. Mówiłem więc, że na tej stronie podaje się lotnisko wylotu i lotnisko docelowe, ale przede wszystkim bardzo użyteczną rzeczą jest to, że prawie wszystkie strony to robią, zamiast pojedynczego lotniska można wpisać bezpośrednio miasto, więc na przykład Wenecja i wyniki pokażą wszystkie loty ze wszystkich lotnisk dostępnych w Wenecja. Na przykład w Wenecji są dwa lotniska, a portem lotniczym Treviso jest Marco Polo w Wenecji, więc wyniki będą wynikać z obu, tak aby można było mieć jak najwięcej możliwych rozwiązań, a więc być może uda się znaleźć rozwiązanie ekonomiczne. W tym momencie możesz zdecydować, czy szukać lotu pojedynczego, czy lotu powrotnego. A potem możesz wybrać daty. Zaletą skandalu w porównaniu do innych portali jest to, że zamiast wybierać jedną datę podróży tam i z powrotem, można wybrać cały miesiąc.

Na przykład mogę wybrać wyjazd w lipcu i powrót w sierpniu, a gdy naciśniesz przycisk Szukałem, wyświetli się tabela ze wszystkimi cenami za podróż tam i w lipcu w lipcu miesiąc sierpień. Jeśli chodzi o zwrot, możesz wybrać najtańsze rozwiązanie przez cały miesiąc. Oczywiście, jeśli data pojawia się z zieloną ceną, oznacza to, że jest to dobra żółta cena, a więc czerwona oznacza, że ​​jest to wysoka cena. Co więcej, możesz wybrać, czy chcesz wyświetlać tryb kalendarza, czy tryb wykresu, a co więcej, pokazuje mi na wykresie różne elementy w ciągu miesiąca. W tym momencie, po wybraniu dat, potwierdź je, a pojawią się wszystkie loty dostępne w wybranych datach. Jak widać, loty można też oglądać na trzy sposoby: według ceny, według czasu trwania lub po prostu najlepszego, czyli takiego, który według Skyscanner jest najlepszy pod względem ceny i czasu trwania lotu. lot.

Oczywiście dla każdego lotu linia lotnicza jest wyświetlana z informacją o odlocie i przylocie lotu, a wszelkie międzylądowania są widoczne w lewej kolumnie. Można też wybrać dalsze opcje dotyczące lotów, którymi może być czas trwania lotu, godzina odlotu danej linii lotniczej, czego jednak zazwyczaj nie zmieniam, ponieważ zazwyczaj interesuje mnie wybór najtańszego lotu. Po wybraniu jednego z różnych lotów, naciśnij przycisk „Wyglądaj”, a wyświetli się lista wszystkich stron, w których można kupić bilet. W zależności od wybranego rozwiązania bilet możesz kupić bezpośrednio na stronie linii lotniczej, w tym przypadku Liberia lub na innych witrynach stron trzecich, które mimo to są niezawodne i które być może mają czasem lepsze ceny, czasem gorsze.

A w każdym razie potencjalnie zawsze jestem w stanie wybrać najtańsze rozwiązanie. Jeżeli skrót nazwy lotniska ma kolor czerwony, oznacza to, że lotnisko wylotowe lub powrotne w zależności od zaznaczonego na czerwono nie jest tym samym, co lotnisko wylotowe. W rzeczywistości, jak widać na zdjęciu, lotnisko wylotu w kierunku docelowym to Treviso, natomiast lotnisko, do którego przybędziesz w podróż powrotną, nie jest lotniskiem w Treviso, ale w Wenecji. Dotyczy to lotniska przylotu w przypadku podróży tam i lotniska wylotu w przypadku podróży powrotnej, gdzie w trakcie podróży docelowej przybywacie do Paryża, skąd w drodze powrotnej do Paryża, więc również z tego punktu widzenia pobieranie jest bardzo łatwe używać, bardzo łatwe do zrozumienia jako strona. Na koniec ostatnia bardzo przydatna rzecz, w lewym górnym rogu widać dzwonek informujący o otrzymywaniu alertów cenowych. Jeśli tam klikniesz i podasz swój adres e-mail, otrzymasz informację o zmianach cen na trasie w wybrane przez Ciebie dni. Zatem za każdym razem, gdy nastąpi zmiana ceny najtańszej koszulki polo, otrzymasz e-mail, dzięki czemu będziesz zawsze na bieżąco.

Więc to było pierwsze rozwiązanie. Powtórzę również, że moim zdaniem Skyscanner to najlepsza witryna do rezerwacji lotów. Druga metoda polega na tym, aby zajrzeć na przykład bezpośrednio na strony internetowe linii lotniczych Ryanair, EasyJet i wszystkich innych i wszystkich innych firm, nawet jeśli Skyscannerowi zwykle udaje się znaleźć te same oferty, które są obecne bezpośrednio na stronach linii lotniczych, co więcej, często w wyniku wyszukiwania łączonego udaje mu się nawet znaleźć lepsze rozwiązanie. Na przykład, jeśli odlatujesz określoną linią lotniczą i wracasz inną lub kupując bilet na stronach innych firm.

Na przykład, kiedy poszedłem do Nowy Jork Podróżowałem liniami British Airways, ale biletu nie kupiłem na stronie British Airways, tylko na innej stronie o nazwie Budget, gdyż wtedy oferowała ona lepszą cenę niż ta sama linia lotnicza. Wreszcie trzecie i ostatnie rozwiązanie ma zastosowanie tylko wtedy, gdy nie masz dokładnych dat podróży. W rzeczywistości jest to witryna zwana piratami, podróżująca bezpośrednio na ich stronie, także za pośrednictwem WhatsApp poprzez rejestrację, którą możesz wykonać bezpośrednio na ich stronie, aby je umieścić. W opisie wysyła bezpośrednio do WhatsApp wszystkie oferty lotów, a nawet lotów i pakietów hotelowych, ale nie tylko oferty, ale także błędy cenowe. Tak naprawdę nawet na stronach linii lotniczych może się zdarzyć, że podane zostaną błędne ceny i dlatego być może, jeśli od razu wykorzystasz chwilę, będziesz mógł kupić bilet po cenie znacznie niższej niż pierwotna. Ale może się też zdarzyć, że linia lotnicza zorientuje się, że popełniła błąd, sprzeda bilet i zwróci Ci pieniądze. Ale zawsze możesz spróbować, bez względu na to, co się stanie, wpłacone pieniądze zostaną mi zwrócone. Powtarzam jednak, że to rozwiązanie sprawdza się tylko wtedy, gdy nie masz dokładnych dat nadejścia oferty, wykorzystaj moment natychmiast, zarezerwuj i zaoszczędź.

Jeśli jednak macie zaplanowane dni, to polecam Skyscanner przez całe życie, który moim zdaniem jest najlepszą stroną, więc to były trzy najlepsze z mojego punktu widzenia rozwiązania dotyczące rezerwacji lotów na stronach internetowych. Jeśli Ci się spodobało, daj lajka. Wkrótce pojawi się więcej artykułów z serii Porad podróżniczych, więc to wszystko na dzisiaj.

Zostaw swoją ocenę