kategoria
przewodnik

Kupowanie okularów przez Internet: najlepsze strony, na których można zaoszczędzić

W Internecie możesz kupić wszystko, a korzystając z naszych kodów rabatowych możesz zaoszczędzić jeszcze więcej, nawet na zakupie okularów. Kupić okulary przez internet? A co jeśli będą na mnie źle patrzeć? Jak mogę zamówić tak spersonalizowany produkt online? Ryzyko popełnienia błędów…

W internecie można kupić wszystko i skorzystać z naszego kody rabatowe możesz zaoszczędzić jeszcze więcej, nawet na zakupie okulary.

Kupić okulary przez internet? A co jeśli będą na mnie źle patrzeć? Jak mogę zamówić tak spersonalizowany produkt online? Ryzyko wykonania niewłaściwego typu soczewki, filtrów i grubości. Wątpliwości są uzasadnione, jednak dziś sklepy internetowe sprzedające okulary mają rozwiązania, które rozwiążą te i wiele innych problemów.

Przez Internet można kupić nową parę okularów lub samą oprawkę lub soczewki. We wszystkich przypadkach procedura jest prosta i szybka, co pokażemy poniżej.

Recepta okulisty

Pierwszym krokiem, który należy wykonać, jest tryb offline i składa się z przejść badanie lekarsko-okulistyczne aby ocenić, czy Twoje problemy ze wzrokiem można rozwiązać w inny sposób (na przykład za pomocą soczewek kontaktowych) lub czy Twoje problemy nie zmieniły się od ostatniej wizyty kontrolnej.

W każdym razie konieczne jest badanie wzroku, aby je mieć pisemna recepta lekarska niezbędne przy zakupie okularów przez Internet.

Pamiętaj, aby sprawdzić, czy na recepcie lekarza, wśród różnych parametrów, znajduje się m.in odległość między źrenicami, niezastąpiony punkt odniesienia przy prawidłowym wyborze okularów.

Wybór sklepu internetowego

Mając receptę lekarską, możesz wybrać jedną z wielu witryn sprzedających okulary online, takich jak te wymienione na końcu artykułu.

La procedura sposób zakupu okularów różni się w zależności od sklepu i jest wzbogacony o określone opcje i określone funkcje, ale ogólnie rzecz biorąc, kroki, które należy wykonać, są następujące.

  • Wybierz ramkę: istnieje nieskończona liczba kształtów i modeli. Wiele witryn oferuje możliwość wirtualnego noszenia okularów dzięki oprogramowaniu, które odtwarza je na Twojej twarzy i sprawdza, czy pasują do Ciebie. Inne strony oferują wysyłkę do domu wielu ramek, aby wybrać tę, która najbardziej Ci się podoba (ramki należy następnie odesłać pocztą do nadawcy na jego własny koszt, zwykle kilka euro).
  • Wybierz soczewki i filtry: można wybrać soczewki neutralne o absolwent e filtry chroniące przed niebieskim światłem o anty refleksja. Jeśli pracujesz przy komputerze, soczewki anty-niebieskie uchronią Cię przed zmęczeniem cyfrowym, natomiast jeśli często korzystasz z samochodu lub spędzasz dużo czasu w obecności sztucznego światła, zdecyduj się na filtr przeciwodblaskowy.
  • Prześlij receptę lekarską: aby przyspieszyć procedurę, wiele witryn umożliwia przesłanie recepty okulistycznej w formacie JPG lub PDF podczas składania zamówienia. Alternatywnie parametry recepty można przekazać także telefonicznie.

Po dokonaniu płatności (karta kredytowa, Paypal, przelew bankowy itp.), tj terminy produkcji i dostaw różnią się w zależności od dioptrii receptury i wybranego modelu.

Podobnie jak w przypadku zakupów w sklepach stacjonarnych, nawet jeśli kupujesz okulary online, masz do nich prawo 2 lat gwarancji. Bardzo często sklepy oferują, bezpłatnie lub za opłatą, możliwość przedłużyć okres gwarancji.

Le zasady zwrotów, aby uzyskać zwrot pieniędzy za oprawki i soczewki, różnią się w zależności od witryny i trwają do 30 dni od zakupu.


Najlepsze sklepy internetowe, w których można kupić okulary

wielka wizja

Grandvision to międzynarodowy sprzedawca detaliczny w sektorze optycznym, obecny w 44 różnych krajach i posiadający ponad 7.000 punktów sprzedaży na całym świecie. We Włoszech jest obecna w ponad 400 sklepach pod markami GrandVision by Avanzi, GrandVision by Optissimo i Solaris. W sklepie internetowym grandvision.it w prosty i przejrzysty sposób będziesz mógł wybrać okulary, okulary przeciwsłoneczne, soczewki kontaktowe i akcesoria. Wykorzystać oferty i kody rabatowe aby zaoszczędzić na zakupach. Wybierz swoje okulary z naszej bogatej kolekcji najlepszych marek.


Zwolnijmy

lentiamo.it to sklep internetowy zajmujący się sprzedażą okularów i soczewek kontaktowych najlepszych marek. 99% produktów jest gotowych do dostawy, wysyłka okularów jest zawsze bezpłatna, a okulary na wymiar są produkowane i wysyłane w ciągu 5 dni roboczych. Skorzystaj z ofert i kodów rabatowych, aby zaoszczędzić na zakupach.


Optyka SM

Ottica sm to jeden z punktów odniesienia wśród e-commerce okularów najlepszych marek. Pełna oryginalnych propozycji (certyfikat oryginalności i autentyczności) i zawsze z myślą o cenie. otticasm.com od lat należy do liderów internetowej sprzedaży okularów i okularów przeciwsłonecznych, także dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu w branży ze sklepami obecnymi w historycznym centrum Republiki San Marino.


Tutaj widzę

Quivedo jest certyfikowanym autoryzowanym sprzedawcą najważniejszych marek okularów, takich jak Ray-Ban, Dolce & Gabbana, Bvlgari, Persol, Oakley, Prada, Burberry, Emporio Armani, Versace, Vogue i wiele innych. Quivedo.com to sklep internetowy, którego szukałeś z okularami przeciwsłonecznymi i okularami najważniejszych marek na świecie. 100% oryginalne okulary, dostępne w specjalnych cenach i z bezpłatną wysyłką na terenie całych Włoch.


Amevista

Amevista to wirtualny sklep optyczny oferujący wygodę i oszczędności typowe dla handlu elektronicznego, ale zapewniający bezpieczeństwo i przyjemność relacji osobistych i zawodowych. NA amevista.com możesz kupić okulary, okulary przeciwsłoneczne i soczewki kontaktowe online. Najlepsze marki w bezkonkurencyjnych cenach. Autentyczność i dwuletnia gwarancja. Odkryj ofertę Amevista i skorzystaj z promocji i kodów rabatowych.


Adrianti

Adrialenti to internetowy sklep optyczny działający od 2007 roku. Oferuje najszerszy wybór soczewek kontaktowych i okularów w przystępnych cenach. Produkty najlepszych marek z dostawą zawsze w ciągu 24/48 godzin. Sprawna i szybka obsługa klienta. NA adrialenti.it znajdziesz największy asortyment soczewek kontaktowych, akcesoriów i okularów w sieci. Zamawianie jest bardzo proste, a soczewki otrzymasz bezpośrednio do domu. Nie przegap wszystkich promocji i sprawdź przed zakupem, jak możesz zaoszczędzić dzięki kodom rabatowym na naszej stronie.


Soczewki-optyka

Lenti-Ottica to sklep internetowy założony w 2006 roku i będący jedną z wiodących firm w Europie Środkowo-Wschodniej w zakresie sprzedaży soczewek kontaktowych oraz korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych. NA lenti-ottica.it znajdziesz doskonały asortyment w super przystępnych cenach. Skorzystaj z ofert i kodów rabatowych, aby zaoszczędzić na zakupach.


Alensa

Sklep internetowy alensa.it działa od maja 2005 roku z zespołem, który jest w stanie zaoferować Państwu najlepszą możliwą obsługę. Ponad 170.000 24 produktów dostępnych od ręki i wysyłanych w ciągu XNUMX godzin, tworzy bardzo szeroki wybór rozwiązań w zakresie okularów, soczewek kontaktowych, kropli do oczu i akcesoriów. Skorzystaj z ofert i kodów rabatowych, aby zaoszczędzić na zakupach.


Obiektyw AC

Skorzystaj z ofert i kodów rabatowych aclens.com, aby zaoszczędzić na zakupach.


Zniżki

Skorzystaj z ofert i kodów rabatowych zniżki na soczewki.it, aby zaoszczędzić na zakupach.

Zostaw swoją ocenę