kategoria
przewodnik

Jak korzystać i oszczędzać dzięki Krajowej Karcie Młodzieżowej

Dowiedz się, jak korzystać i oszczędzać dzięki tej nowej inicjatywie promowanej przez rząd, uzyskać korzyści i zniżki.

Dzisiaj jestem tutaj, aby zaoszczędzić Ci mnóstwo pieniędzy dzięki fantastycznej inicjatywie wprowadzonej przez rząd, zwanej Krajową Kartą Młodzieżową.

Przede wszystkim udostępnij ten artykuł wszystkim swoim przyjaciołom, krewnym i znajomym, bo im bardziej przyłączymy się do tej inicjatywy, tym ciekawszych partnerów i rabatów będzie przybywać. Cóż, szczerze uwielbiam, gdy rząd wprowadza jakąkolwiek formułę oszczędzania dedykowaną każdemu, ale w tym przypadku cóż, młodym ludziom, szczególnie wszystkim chłopcom i dziewczętom w wieku od osiemnastu do trzydziestu pięciu lat, i tak, ja też się zaangażuję mnie wśród młodych ludzi. Jednak nawet po czterdziestce nadal będę się czuła młodo.Krajowa Karta Młodzieżowa to cyfrowe narzędzie dla chłopców i dziewcząt, które daje łatwiejszy dostęp do towarów i usług, ale także doświadczeń i możliwości.

Karta ta umożliwia korzystanie ze zniżek i zniżek w wielu obszarach, w tym w podróżach, kulturze, zdrowiu, rozrywce i oczywiście programy te, jak wspomniano wcześniej, stale się rozwijają, więc z dnia na dzień mogą pojawiać się nowe rzeczy i właśnie po to w które co jakiś czas wpadam Apple i nigdy nie zaszkodzi rzucić okiem. Przede wszystkim, czy moglibyśmy uniknąć znalezienia akronimu również dla tej karty? Absolutnie nie należy zatem unikać bardzo długiej nazwy krajowa karta młodzieżowa stringero” w cgi na karcie obowiązuje przede wszystkim we Włoszech, ale także w innych krajach Unii Europejskiej, właśnie dlatego, że jest to program europejski z niewielkim wyróżnieniem. Tak naprawdę, aby móc z niego korzystać w innych krajach Unii Europejskiej, nie trzeba mieć ukończonych trzydziestu jeden lat. Dlatego wszyscy chłopcy i dziewczęta w wieku od osiemnastu do trzydziestu jeden lat będą mogli korzystać z karty we Włoszech, w Unii Europejskiej.

Jednak osoby takie jak ja, które ukończyły trzydzieści jeden lat, ale nie ukończyły trzydziestu pięciu lat, będą mogły korzystać z karty tylko we Włoszech. Aby aktywować CGL będziesz musiał pobrać aplikację lub zalogować się poprzez SPID, lub wejść do sekcji portfela i nacisnąć dodaj lub sprawdzić w podświetlonej sekcji, czy karta jest reklamowana bezpośrednio i w konsekwencji nacisnąć ikonę. Następnie zostanie wyjaśnione, kto może aktywować kartę, ile warte są rabaty, gdzie i jak można z niej skorzystać, a na koniec będziesz mógł kliknąć opcję Poproś o kartę, która po szybkim sprawdzeniu będzie natychmiast aktywna. Po zakończeniu procedury pojawi się ekran ze wszystkimi informacjami, a karta będzie natychmiast dostępna w informacjach. Będzie więc data aktywacji, ale także data wygaśnięcia, która w moim przypadku będzie dniem moich trzydziestych piątych urodzin. W sekcji na dole strony, gdzie jest napisane odkryj korzyści, pojawią się wszystkie kategorie, w których można wykorzystać różne rodzaje bonusów.

W sekcji „wszyscy operatorzy” znajdziesz alfabetyczną listę wszystkich agencji lub organów uczestniczących w inicjatywie. Przeglądając różne kategorie, będziesz mógł znaleźć zniżki na przykład w sekcji Strona główna Enel energia, ale także Enel X lub Eni, Gaz i prąd, a nawet monclick, o którym nie wiem, czy wiecie, ale jest to bardzo znany e-commerce polegający na sprzedaży elektroniki i przede wszystkim rabatów na gaz i prąd. Cóż, obecnie powiedziałbym, że doskonale. W dziale kultura i wypoczynek nie brakuje jednak ciekawych firm, m.in Wolność e Kina Uci, więc powiedziałbym, że absolutnie interesujące. Bilety do kina kosztują sześć i dziewięćdziesiąt euro, natomiast w dziale Edukacja i szkolenia znajduje się wiele ciekawych firm, m.in. Fastweb i Feltrinelli. Jeśli chodzi o dział pracy i staży jest natomiast duży, ale na Twoim miejscu bym go obserwował, bo moim zdaniem w tym konkretnym dziale będzie dużo ciekawych nowości odnośnie zrównoważonej mobilności, i tu też tam jest kilka ciekawych propozycji, które z pewnością będą się rozwijać, np. już teraz można skorzystać ze zniżki na przejazdy hulajnogami elektrycznymi. Jeśli chodzi o zdrowie i dobre samopoczucie, jest nawet Costa Crociere, które oferuje bonus, więc powiedziałbym, że nikt nie odbierze zniżki na fajny rejs po Morzu Śródziemnym, żeby trochę odpocząć. W tablecie bankowo-finansowym jest jeszcze szampan i Enel X, ale jestem pewien, że ten dział zostanie poszerzony o bardzo ciekawe rzeczy. Przecież dla młodych ludzi jest to bardzo, bardzo ciekawy temat dotyczący sportu. Między innymi znajdziemy nawet Declana oferującego pięcioprocentową zniżkę na wypożyczenie sprzętu sportowego. Powiedziałbym, że nieźle jak na telefonię i internet. Na razie jest tylko Monclick, ale moim zdaniem ten dział również zostanie poszerzony o bardzo ciekawe oferty, dlatego zdecydowanie warto go obserwować. I wreszcie w sekcji Transport podróżny znajdujemy wielu interesujących partnerów, w tym Airbnb, Costa Cruises, Flixbus, ITA Airways, a także Italo.

Ale przyjrzyjmy się konkretnie, jak uzyskać określony rodzaj rabatu. Powiedzmy, że musimy kupić bilet w Flixbusie, następnie klikamy na nazwę firmy i odkrywamy ofertę w tym przypadku, czyli piętnastoprocentową zniżkę na bilet. Klikając na zniżkę, pojawią się wszystkie warunki, które należy uważnie przeczytać, więc w tym przypadku kod rabatowy obowiązuje na wycieczki rozpoczynające się od dwudziestej czwartej dwa dwa tysiące, dwadzieścia dwa do jedenastej cztery dwa tysiące dwadzieścia dwa i od dwudziestej -jeden zero cztery dwa tysiące dwadzieścia dwa do dziesięć zero sześć dwa tysiące dwadzieścia dwa rabat dostępny wyłącznie poprzez aplikację Flixbus. Aby uzyskać dostęp do kuponu, wystarczy kliknąć ikonę w kształcie oka, a kod rabatowy pojawi się bezpośrednio, który można skopiować i wkleić bezpośrednio do aplikacji, więc powiedziałbym, że jest bardzo łatwy i prosty w użyciu. Ale bądź ostrożny, bo każdy partner ma swoje ograniczenia i klauzule, jak np. Enel oferujący zniżkę na rachunku za gaz, ale tylko tym, którzy przejmą, a nie nowym abonentom pojedynczego kina, jeśli dostaniesz bilety na szóstkę i dziewięćdziesiątkę euro, ale nie w weekend, tylko w tygodniu Airbnb oferuje dziesięcioprocentową zniżkę na bardzo ciekawy pobyt. Jednak tylko w określonych terminach Monclick oferuje dwudziestoprocentową zniżkę, co jest bardzo atrakcyjną kwotą, ale tylko na produkty Samsung.

Wystarczy więc aktywować kartę i udać się i sprawdzić, czy są oferty, które są dla Ciebie odpowiednie, biorąc pod uwagę, że oferty stale się zmieniają. Tylko wyjaśnienie dla tych, którzy zastanawiają się, karta jest tylko i wyłącznie cyfrowa, nie ma fizycznej kopii, więc żadna fizyczna kopia karty nie dotrze do domu właśnie dlatego, że za pośrednictwem aplikacji I nastąpi digitalizacja karty i to będzie używany wyłącznie za pośrednictwem aplikacji. Mam nadzieję, że dzięki Tobie odkryłem nowy sposób oszczędzania, o którym być może nie miałeś pojęcia. Pamiętaj, aby udostępnić artykuł wszystkim swoim przyjaciołom, znajomym i bliskim, aby mieć jak najwięcej możliwości skorzystania ze zniżek.

Zostaw swoją ocenę