kategoria
przewodnik

Jak zaoszczędzić na rezerwacji lotów w Ryanair

Ryanair nie trzeba przedstawiać zbyt wiele: to słynna tania linia lotnicza, znana wszystkim miłośnikom podróży, często wydając niewiele.

Jak zaoszczędzić na lotach Ryanair

Ryanaira nie trzeba zbyt wiele przedstawiać: jest sławny tanie linie lotnicze, znane wszystkim miłośnikom podróży, często wydając niewiele. Zawsze na szczycie list najwygodniejszych linii lotniczych trzeba przyznać, że w ostatnim czasie low cost to mniej niż kilka lat temu, a mimo to wciąż da się zaoszczędzić podróżując liniami Ryanair, stosując się do kilku przydatnych rad, które zebraliśmy w tym artykule. 

Lataj tanio liniami Ryanair

Aby trochę zaoszczędzić na podróży, musisz wiedzieć, że wybór dni, godzin i miejsc docelowych ma fundamentalne znaczenie; zaraz potem warto rozważyć możliwość skorzystania z kodów rabatowych z naszej strony i promocji udostępnionych przez samego Ryanaira. Przy odrobinie przewidywania dotyczącego bagażu, który jest odpowiedzialny za wzrost nawet korzystnych cen, oraz różnych kombinacji dat, godzin i promocji, oszczędności na kolejną podróż mogą być naprawdę znaczne!

Wyszukaj w kategorii lotu kody rabatowe, które możesz zapisać

Wskazówka 1: Elastyczność 

Aby zaoszczędzić na cenie biletu, należy zachować elastyczność w zakresie dni, godzin i miejsc w samolocie, co oznacza, że ​​największe oszczędności można uzyskać na lotach, które wylatują wcześnie rano lub lądują późnym wieczorem lub odwrotnie. odwrotnie. W takim przypadku przed dokonaniem rezerwacji upewnij się, że masz dobre połączenie z lotniskiem tam i z powrotem, tak aby wyeliminować ryzyko niedogodności i niepowodzeń. 

Dni wyjazdu również przyczyniają się do oszczędności: pamiętaj, że podróż w weekend kosztuje więcej niż w środku tygodnia, szczególnie w środy i czwartki, czyli dni, w których ceny są najbardziej przystępne. Oczywiście wszystko kosztuje więcej niż zwykle w okolicach wakacji lub w sezonie, dlatego radzę przesunąć daty wylotów lub dokonać rezerwacji z wyprzedzeniem, być może wtedy, gdy masz możliwość skorzystania z kodów rabatowych lub promocji na stronie internetowej Ryanair. 

Wskazówka 2: miejsca docelowe 

Chyba, że ​​musisz jechać do pracy lub dotrzeć do konkretnego miejsca, jeśli nadal nie wiesz dokąd pojechać na wakacje następnym razem wybierz jako cel podróży kraje, które kosztują mniej, a mimo to są warte odwiedzenia: wśród nich stolice Europy Wschodniej oferują wspaniałe krajobrazy i nie kosztują dużo. Oczywiście, jeśli będziesz uważnie śledzić promocje, możesz je również znaleźć loty do Londynu lub do Maroka po atrakcyjnych cenach, ale zazwyczaj są kierunki, na które można sobie pozwolić przez cały rok, i takie, które kosztują więcej, niezależnie od okresu. Wybierz wschodni kierunek na swoje następne wakacje, jest tu tak wiele do odkrycia w przystępnych cenach przez cały rok. 

Wskazówka 3: bagaż 

Polityka bagażowa Ryanair zawsze wywoływała spore niezadowolenie wśród użytkowników, ponieważ podróżowanie z dwiema sztukami bagażu oznacza to wzrost ceny biletu, a w konsekwencji złożenie atrakcyjnej oferty z tylko jedną sztuką bagażu na trasie tak drogiej, jak oczekiwano, lub wyższej. 

Il dopłata do biletu dotyczy drugiej sztuki bagażu wchodzącej na pokład, o maksymalnej wadze 10 kilogramów i może skutkować podwyżką ceny nawet o 60 EUR. Taryfa podstawowa z samym bagażem podręcznym to doskonała opcja na krótkie, maksymalnie kilkudniowe wyjazdy, ale jeśli dni są dłuższe, podróż bez pojemnej walizki lub plecaka jest nie do pomyślenia. Jeśli wyjeżdżasz na kilka dni w towarzystwie drugiej osoby, możesz pomyśleć o zabraniu walizki dla dwóch osób, dzieląc w ten sposób koszt dodatkowego bagażu.

Wskazówka 4: Oferty czasowe i kody rabatowe Ryanair

Ryanair zawsze, często kilka razy w miesiącu, komunikuje aktualne promocje ze zniżkami na niektóre kierunki i niektóre lotniska wylotu. Aby być na bieżąco, możesz śledzić media społecznościowe i stronę internetową linii lotniczej, pamiętaj jednak, że oferty te są prawie zawsze ograniczone i trwają całą dobę lub weekend. Oprócz ofert Ryanair możesz zaoszczędzić na zakupie biletów, wyszukując na naszej stronie kody rabatowe, które należy wstawić w odpowiednim ciągu w momencie zakupu i uzyskać obniżkę ceny całkowitej w zależności od wskazanego procentu w voucherze. 

Śledź także naszą stronę internetową, kody rabatowe są stale odnawiane i być może już znajdziesz ten, który będzie aktywny na Twoją następną podróż!

Wskazówka 5: Usuń pliki cookie ze strony 

Jeśli zwrócisz uwagę, za każdym razem, gdy zaczniesz nowe wyszukiwanie na stronie Ryanair po wcześniejszym przejrzeniu stron, ceny lotów wydają się rosnąć. Pierwszą – uzasadnioną – rzeczą, o której myślimy, jest to, że miejsca są ograniczone lub wyczerpują się, a sama strona nic nie robi, tylko przypomina nam o tym w mniej lub bardziej natarczywy sposób. Jednak oprócz tych powodów obecność plików cookies na stronie ma również znaczenie, ponieważ rejestrują one aktywność użytkownika podczas przeglądania i dzięki temu „rozpoznają” je przy każdym nowym wejściu; jeśli usuniesz historię, zobaczysz, jak ceny powrócą do tych, które widziałeś kilka dni temu. 

Wypróbuj to dla siebie. 

Korzystając z jednej lub kilku z tych wskazówek, oszczędności są możliwe i nie będziesz musiał rezygnować z kolejnej weekend. Wyszukaj na naszej stronie kody rabatowe Ryanair i od razu skorzystaj z tych, które są ważne w tym miesiącu: wszystko, co zostało, przepada, korzystaj!

Zostaw swoją ocenę