kategoria
przewodnik

Rakiety śnieżne dla dorosłych i dzieci: najlepsze oferty ekonomiczne

Rakiety śnieżne dla dorosłych i dzieci: najlepsze tanie oferty Spacer po zaśnieżonym lesie, w otoczeniu magicznej ciszy, przerywanej jedynie trzaskiem kroków rozbijających miękką warstwę świeżego śniegu. Niezły obraz, prawda? Zimowe spacery po górach to aktywność, która…

Rakiety śnieżne dla dorosłych i dzieci: najlepsze oferty ekonomiczne

Spacer po ośnieżonym lesie, w otoczeniu magicznej ciszy przerywanej jedynie trzaskiem kroków rozbijających miękką warstwę świeżego śniegu. Niezły obraz, prawda? Chodzić po górach zimą jest to aktywność, która z biegiem lat zdobywa coraz więcej zwolenników.

Szczególnie w ostatnim czasie, gdy miłośnicy sportów zimowych zmuszeni są szukać mniej zatłoczonych miejsc niż stoki narciarskie, tzw rakiety odnieśli duży sukces. Ewolucja technologiczna rakiety śnieżneodkąd pojawiły się na rynku kilka lat temu, zyskały ogromną popularność z kilku powodów:

  • ekonomiczny kupić
  • łatwo używać do dorośli e dzieci (musisz tylko wiedzieć, jak chodzić)
  • pozwalają doświadczyć najbardziej autentycznej góry, z dala od tłumów
  • ich użycie nie wymaga dodatkowe koszty (patrz karnet narciarski)

Nie wspominając już o tym, że Włochy oferują mnóstwo pięknych szlaków i tras które nadają się do jednego rakiety śnieżne. 

Z tych wszystkich powodów nie masz już żadnych wymówek, koniecznie musisz spróbować tego doświadczenia, kupując parę rakiet śnieżnych. Poniżej podpowiadamy i sugerujemy kilka modeli różne przedziały cenowe które można kupić online.

Jakie rakiety śnieżne kupić? Cechy i funkcje

Kupując rakiety śnieżne, należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy cechy które dobrze byłoby dla nich posiadać. W szczególności dobra para rakiet śnieżnych powinna:

  • być wyposażony w Sztywna rama
  • montowanie wiązania z szybką regulacją i nie automatyczny (bo to drugie należy łączyć z konkretnymi butami)
  • mieć artykułowane ataki (tak, aby ułatwić chodzenie w zależności od różnicy wysokości), z możliwością móc je zablokować.
  • jak i posiadanie zęby na dole (do chwytania śniegu), powinny być wyposażone przednie raki (do chwytania śniegu podczas wspinaczki)
  • być wyposażonym w uniesienie pięty

To są podstawowe funkcje które zalecamy sprawdzić przed zakupem pary rakiet śnieżnych.

Najlepsze ekonomiczne modele rakiet śnieżnych dla mężczyzn, kobiet i dzieci

Rakiety śnieżne wszystkich poziomów można kupić w sklepach głównych sklepów e-commerce, takich jak Amazonka o eBay oraz w wyspecjalizowanych sklepach, takich jak Dziesięciobój. Na najlepszych rabatach znajdziesz kupony i kody rabatowe dla najlepsze tanie rakiety śnieżne po jeszcze niższych cenach w każdym z tych sklepów. Poniżej kilka modeli w różnych przedziałach cenowych, które polecamy.

Rakiety śnieżne dla dorosłych: oferty online dla mężczyzn i kobiet

Rakiety śnieżne SH 100 NIEBIESKIE

Produkt dla początkujących dla dorosłych, idealny na przygotowanym śniegu. Wyposażone w 2 wytrzymałe stalowe szyny, przednie i tylne raki, tylny otwór na klips, klamra zawsze po zewnętrznej stronie stopy.

Rama: 54 x 21 cm

Waga: 40 do 90 kg

Wymiary: od 36 do 46

Cena: 54,99 €

Rakiety śnieżne TSL 206 EVO RÓŻOWE

Przeznaczone dla okazjonalnych turystów, którzy nie chcą się poślizgnąć ani zatopić w śniegu. Prostota, solidność i przyczepność. 6 kolców i 1 rak z przodu, stojak na kostkę, klasyczne podniesienie pięty.

Rama: 55 x 20,5 cm

Waga: 30 kg do 80 kg

Wymiary: od 35 do 44

Cena: 109,99 €

Rakiety śnieżne WOLF Impression 30

Wygodny w noszeniu, ale bardzo wytrzymały i łatwy w użyciu. Wnętrze antypoślizgowe, dwa paski zapinane na zatrzaski na szyi i pasek na piętę. Przednie i tylne raki zębate 3 mm z wytrzymałego aluminium.

Rama: 76 x 23 cm

Waga: 40 kg do 120 kg

Wymiary: długość buta od 24 do 35 cm

Cena: 164,99 €

Rakiety śnieżne TSL HIGHLANDER ADJUST MAŁA/DUŻA RAMKA ZŁOTA

Idealny do zjazdów z utartych szlaków, nawet tych stromych. Doskonała wytrzymałość i wyjątkowo wydajna przyczepność na każdym rodzaju śniegu. Raki przednie, 2 wymienne końcówki i 2 drążki trakcyjne. Możliwość wyboru ramy w zależności od wagi.

Rama: 52 x 19 cm

Waga: 40 kg do 120 kg

Cena: 224,99 €

Rakiety śnieżne dla dzieci: kup je online w Decathlon i Amazon

Rakiety śnieżne dla dzieci ŻÓŁTE TUKTU

Produkt dla początkujących dla dzieci. Bardzo łatwe w zakładaniu dzięki miękkiej gumowej stopce i 3 wymiennym końcówkom.

Rama: 44 x 17 cm

Waga: od 15kg do 30kg

Wymiary: od 27 do 36

Cena: 29,99 €

Rakiety śnieżne 302 FREEZE BLUE dla dzieci

Kompletne jak rakiety śnieżne dla dorosłych dla początkujących, posiadają niezwykle prostą regulację rozmiaru i dwa paski z rzepami. Dobra przyczepność dzięki konstrukcji 3D, 6 punktom i przednim rakom.

Rama: 48,5 x 18 cm

Waga: 20 kg do 50 kg

Wymiary: od 30 do 40

Cena: 59,99 €

BUTY ŚNIEGOWE DLA DZIECI ALPIDEX

Wyposażony w stabilną i wytrzymałą ramę z tworzywa sztucznego, podłużne szyny i przednie końcówki wykonane ze stali węglowej oraz przystawkę z pojedynczą trakcją, która jest łatwa w obsłudze dla dzieci.

Rama: 51 x 20 cm

Waga: 20 kg do 55 kg

Wymiary: od 26 do 38

Cena: 89,99 €

Zostaw swoją ocenę