kategoria
przewodnik

Zwrot pieniędzy za Philips Lumeę

Kupując wybrany przez siebie produkt spośród asortymentu „Depilatory pulsacyjne”, możesz wygodnie poprosić o zwrot pieniędzy online.

CZEŚĆ! Chcemy Cię o tym poinformować Philips (Cashbackmonitor.it) oferuje inicjatywę zwrotu gotówki wyłącznie w przypadku produktów z „Depilatory pulsacyjne” wymienione w tabeli na końcu artykułu oraz w zależności od dostępności w sklepach. Maksymalne zwroty dla każdego produktu podane są w kolumnie.

Możesz wziąć udział tylko raz w ciągu całego okresu i poprosić o maksymalnie jeden zwrot pieniędzy. Jeśli tak, pamiętaj o podaniu tylko jednego prawidłowego kodu podatkowego, którego można użyć tylko raz.

Firma zastrzega sobie prawo do sprawdzenia prawdziwości podanego kodu podatkowego i anulowania wniosku o zwrot pieniędzy w przypadku nieprawidłowego kodu podatkowego.

Upewnij się, że wpisałeś swoje poprawnie kod IBAN, w przeciwnym razie utracisz prawo do zwrotu pieniędzy. Zwroty środków nie są dozwolone w przypadku numerów IBAN powiązanych z pocztowymi książeczkami oszczędnościowymi. Co więcej, ten sam numer IBAN może zostać użyty tylko raz.
W przypadku zwrotu za pośrednictwem karty doładowanej produkty instytucji kredytowej PayPal są wyłączone. Jedyne akceptowane typy to:

  • Karta doładowywana z kodem IBAN (w tym przypadku obowiązują zasady przelewu bankowego opisane powyżej)
  • Karta doładowywana PostePay (w tym przypadku będziesz musiał podać numer karty powiązany z Twoim kodem podatkowym i będziesz musiał być posiadaczem lub współposiadaczem karty)

Aby poprosić o zwrot pieniędzy, połącz się z witryną cashbackphilipslumea.it w ciągu 10 dni od daty zakupu wejdź do sekcji poświęconej inicjatywie i postępuj zgodnie z opisaną procedurą.

Inicjatywa „CASHBACK PHILIPS LUMEA” obowiązuje od 01 r. do 10 r. w sklepach oferujących przedmiotowe produkty oraz na powiązanych witrynach e-commerce.

Zachowaj dokument zakupu i opakowanie produktu z kodem EAN.

model Opis Zwrot
BRI920/00 Pakiet specjalny Philips Lumea Advanced + Satin Kompaktowy trymer w kształcie pisaka € 105
BRI921/00 Pakiet specjalny Philips Lumea Advanced + Satin Kompaktowy trymer w kształcie pisaka € 102
BRI922/00 Pakiet specjalny Philips Lumea Advanced + system czyszczenia VisaPure Mini € 135
BRI924/00 Lumea Advanced + Philips VisaPure mini € 135
BRI945/00 Lumea Prestige, depilator światłem pulsacyjnym, technologia SenseIQ € 156
BRI947/00 Specjalny pakiet Philips Lumea Prestige. Lumea Prestige, depilator pulsacyjnym światłem € 165
BRI949/00 Pakiet specjalny Philips Lumea Prestige + Satin Kompaktowy trymer w kształcie pisaka € 174

Promocja nie obowiązuje, w związku z czym nie są objęte zakupy dokonane na poniższych stronach:
ebay.it, amazon.it, groupon.it, eprice.it, privatia.it i philips.it

Zostaw swoją ocenę