kategoria
przewodnik

Kapsułki z kawą Bourbon: oferty i rabaty na kapsułki z kawą

Dzięki kapsułkom z kawą Borbone przygotowanie filiżanki kawy w domu będzie dziecinnie proste, odkrywając na nowo prawdziwą włoską tradycję.

Le kapsułki z kawą Burbon bez wątpienia należą do najbardziej lubianych przez posiadaczy ekspresu do kawy kawa w domu i nie może się obejść bez pięknej i bardzo tradycyjnej „tazzulell' e cafè”. Caffè Borbone to marka znana z mieszanek klasycznych kaw neapolitańskich, smacznych i niepowtarzalnych zarówno w smaku, jak i zapachu, dostępnych zarówno w wafel niż w kapsułce. 

W tym przypadku mowa o kapsułkach, a miłośnicy kawy wiedzą, jak ważny jest dobór tych właściwych, bo kawa to poważna sprawa: nawet jeśli przygotowujemy ją w domu, to bardziej niż napój przygotowujemy do rytuału, wrażeń zmysłowych doświadczenie, w którym kawa to nie tylko kawa, ale i aromat fasolki, otulający zapach pieczenia i wykonanie godne najlepszych palarni. 

W niektórych sklepach można go kupić po obniżonej cenie

Najpierw sprawdź, czy są jakieś kody rabatowe eBay

Na rynku dostępne są różne rodzaje kapsułek z kawą Bourbon, zaprojektowane z myślą o zaspokojeniu gustów heterogenicznej publiczności, składającej się z kawowych purystów, ale także tych, którzy wolą od czasu do czasu wybierać różne mieszanki, począwszy od bezkofeinowa do smakowych lub żeń-szenia. 
Jednak główna cecha wspólna wszystkich typów kapsułek jest tylko jedna: mieszanka bogata i pełna, zrodzona ze umiejętnego połączenia doskonałych surowców, przetwarzana według starannej metodologii, od procesu zbioru ziaren kawy po mielenie, przeprowadzane w fachowy sposób, co gwarantuje doświadczenie kawy najwyższej i niekwestionowanej jakość.

Jeśli się nad tym zastanowić, to mały cud znaleźć tak otulający smak w tak małej kapsułce, zaprojektowanej tak, aby zapewnić Ci zasłużoną przyjemność, gdy jesteś w domu lub w biurze, kiedykolwiek tego chcesz lub potrzebujesz.

Smaki kapsułek kawy Bourbon

Istnieją różne rodzaje kapsułek z kawą Bourbon:

  • czerwony 
  • czarny 
  • blu 
  • złoto 
  • wersja bezkofeinowa w kolorze zielonym.

Każda z tych kapsułek jest wynikiem starannego przygotowania, które ma na celu stworzenie kremowej i pachnącej kawy, której nie da się oprzeć.

Wersja czerwona jest idealna dla miłośników gorzkiej kawy, ze względu na jej mocny i niepowtarzalny smak.

Niebieska mieszanka, znana również jako mieszanka Nobile, jest kremowa i miękka, idealna dla tych, którzy piją kawę kilka razy dziennie, a także do przygotowania bazy bardzo kremowego cappuccino. 

Złota mieszanka, zwana także mieszanką Suprema, to ta, która przede wszystkim ucieleśnia prawdziwą esencję kawy neapolitańskiej DOC: rozpoznaje się ją po intensywnym zapachu i pełnym smaku, który pozostaje dobry nawet po ostatnim łyku.

Zielona mieszanka do kawy bezkofeinowej dedykowana osobom, które nie mogą lub nie chcą spożywać kofeiny lub lubią pić dużo kawy w ciągu dnia.

Mimo że jest to kawa bezkofeinowa, wrażenie jest takie, jak przy piciu zwykłej kawy z kofeiną, bo nawet w tym przypadku powstaje doskonałe espresso o pełnym smaku. 

Czarna mieszanka, zwana także mieszanką Decisa, która równoważy mieszankę kawy w doskonałej równowadze arabski 100% mocna kawa dzięki dojrzewaniu ziaren, przetwarzaniu i pakowaniu w super kontrolowanych warunkach. 

Le kapsułki z kawą Burbonowie ważą 5,5 grama każdy i można je przechowywać łącznie do 24 miesięcy.

Kapsułki Stłumiony Borbone zostały stworzone z myślą o przystosowaniu się do ekspresów Nespresso i są takie same jak pozostałe, z wyjątkiem kształtu, który idealnie „pasuje” do ekspresu marki, do której są przeznaczone.

Kapsułki Don Carlo zamiast tego są kompatybilne z ekspresem do kawy Lavazza A modo mio.

Bourbon w kapsułkach „Nie tylko kawa”

Oprócz zaspokojenia gustów miłośników prawdziwej włoskiej kawy, kapsułki Borbone oferują także alternatywy towarzyszące lub zastępujące tradycyjną kawę; tak jak żeń-szeń, bardzo popularny w ostatnim czasie napój o właściwościach energetycznych, charakteryzujący się słodkim i orzeźwiającym smakiem.

Jeśli lubisz egzotyczne napoje lub chcesz spróbować czegoś wyjątkowego, możesz spróbować kawy z guaraną, która charakteryzuje się energetyzującymi właściwościami i niepowtarzalnym smakiem ziaren kawy, umiejętnie wymieszanych z owocami pochodzącymi z lasów amazońskich. 

Dla tych, którzy preferują tradycyjne napoje, nie brakuje jęczmiennego espresso z kultur organicznych lub herbaty, produkowanej z kontrolowanych i wyselekcjonowanych liści zbieranych ręcznie i dostępnych w różnych smakach, od herbaty zielonej, przez czarną, aż po klasyczną herbatę cytrynową.

Wreszcie kapsułki z rumiankiem Bourbon, relaksujący napar w pełnym tego słowa znaczeniu, dostępny w różnych owocowych smakach, o otulającym i delikatnym zapachu, idealny do relaksu przed pójściem spać lub do czytania dobrej książki na sofie w zimowe wieczory.

Najpierw sprawdź, czy są jakieś kody rabatowe eBay

Kody rabatowe na kapsułki z kawą Borbone

Wybierz swoje ulubione kapsułki z kawą Bourbon w sklepach internetowych na naszej stronie i skorzystaj z kody rabatowe aby zaopatrzyć się i zaoszczędzić na cenie katalogowej.

Kody rabatowe na kapsułki z kawą Borbone są stale aktualizowane, możesz je znaleźć promo na różnych typach, a aby otrzymać zniżkę, po prostu wklej kod w odpowiednim ciągu podczas zakupów online. 

Poniżej znajduje się lista sklepów internetowych, w których możesz kupić kapsułki z kawą Borbone, wybierając spośród różnych dostępnych mieszanek i napojów, których, jak widzieliśmy, jest naprawdę wiele i są one gotowe zaspokoić wszystkie rodzaje preferencji. 

Zostaw swoją ocenę