kategoria
przewodnik

Świece Yankee Candle: oferty, rabaty i rodzaje

Świece Yankee Candle doskonale nadają się do nadawania zapachu otoczeniu i tworzenia intymnej i przyjaznej atmosfery.

Kto nie zna świec Yankee Candle? Mówimy o jednej z najbardziej znanych marek świece aromatyczne do wnętrz, idealne do zapachowania domu, tworzenia atmosfery i ozdabiania półek i półek. 

Yankee Candles narodziło się w 1969 roku z firmy o tej samej nazwie specjalizującej się w produkcji świec na bazie olejków eterycznych i ekstraktów naturalnych, dostępnych w kilkudziesięciu różnych zapachach zaprojektowanych tak, aby zadowolić wszystkie gusta. I nie jest to tylko przenośnia, jest tak wiele zapachów do odkrycia. 

Ile jest rodzajów świec Yankee Candles?

Istnieją różne rodzaje świec Yankee Candles: słoik, czyli świece umieszczone w słoiczkach różnej wielkości i przeznaczone do wielokrotnego i długotrwałego użytkowania, świece wotywne mniejsze i doskonale nadające się do dekoracji stroików oraz tarty przeznaczone do wypalaczy esencji. 

Tarty

Tarty są to, że tak powiem, świece w kształcie ciasta, takie, które umieszcza się w górnej części palnika esencji i topi się przy pomocy świecy, uwalniając aromat po całym pomieszczeniu.
Tarty to najtańszy rodzaj świec Yankee Candles i można ich używać na różne sposoby, ponieważ nie są to prawdziwe świece (nie mają knota), można je ponownie wykorzystać i używać z dowolnym rodzajem palnika esencji.

Po rozpuszczeniu tarty można wykorzystać jeszcze kilka razy, jednak zaleca się, aby nie przekraczać dwóch razy, aby nie zmienić pierwotnego zapachu, który mógłby stracić intensywność pod wpływem wysokiej temperatury. Ponieważ są plastyczne, ponieważ są wykonane z olejków eterycznych, zaleca się je połamać i podzielić na dwie, trzy lub cztery części, aby używać ich w różnym czasie i zawsze z maksimum ich pierwotnego zapachu.

Świece wotywne 

Świece Yankee wotywny oni są klasykami małe świeczki, wyposażone w knot i przeznaczone do umieszczania w pojemnikach szklanych. Całkowity czas świecenia świec wotywnych wynosi około 15 godzin; można ich używać do perfumowania pomieszczeń lub ozdabiania świątecznych dekoracji lub półek w sypialni i salonie.

Są idealnym prezentem, ponieważ są małe i często gromadzone w kolekcjach według zapachu lub koloru; jeśli zastanawiasz się nad podarowaniem Yankee Candles na Boże Narodzenie, możesz zakupić kolekcję dedykowaną specjalnie tym świętom, ze świecami o zapachach pachnących świeżo upieczonymi słodyczami i ciasteczkami, a nawet „Magią Świąt” (to naprawdę istnieje, ciekawość wąchania jest mocne!).

Słoiki 

I na koniec świece Yankee Candles żareczy słynne duże szklane słoje ze świecą wyposażoną w knot. Jest to najdroższy model ze względu na swój rozmiar, ale jest wygodny pod względem trwałości, ponieważ można go wyłączyć i włączyć ponownie, jak chcesz. Jak długo Yankee Candles wytrzymują w słoiku? Całkiem sporo, biorąc pod uwagę, że mówimy o 40 godzinach dla małego słoiczka, 90 godzin dla średniego i 150 godzin dla dużego; rozwiązanie szczególnie polecane, jeśli podoba Ci się konkretny zapach i nie możesz się nim nacieszyć.

Jak wybrać świece Yankee Candle

Wybór Yankee Candles to naprawdę fajny proces: można zainspirować się nazwami, niektóre naprawdę pozostawiają dużo miejsca na wyobraźnię (jak smakuje „różowa plaża” lub wspomniana „magia świąt”?), lub opakowaniem lub kolory i dekoracje. Dostępnych jest wiele zapachów, które można sklasyfikować według pór roku, konkretnych okresów w roku, np. Bożego Narodzenia, lub w zależności od kompozycji aromatycznej opartej na kwiatach, owocach cytrusowych lub intensywnych nutach przypominających słodycze, takie jak babeczki i ciasta czekoladowe.

Jeśli wolisz powąchać i obejrzeć tak, jak powinno, radzę udać się i wypróbować je w sklepie; oprócz oficjalnych sklepów Yankee Candles znajdziesz także różne zakątki, na przykład w Kasanova lub Coin, gdzie możesz zobaczyć rozmiar słoików i odkryć zapachy nosem, chociaż trzeba wziąć pod uwagę, że po spaleniu zapach staje się znacznie intensywniejszy. 

Powiedzmy, że wśród tak dużej różnorodności nie sposób nie znaleźć aromatu odpowiadającego Twoim upodobaniom: możesz wybierać spośród tych bardziej klasycznych, jak wanilia czy dzikie kwiaty, spróbuj zapachy inspirowane słodyczami lub zapachami, które kojarzą się z domem, jak świeże pranie.

Świece Yankee Candles są idealnym dodatkiem do dekoracji i dekoracji zapach do domu lub jako prezent dla bliskiej Ci osoby: cena Yankee Candles różni się w zależności od rodzaju świec, klasycznych i nowości, ale liczba ta jest zgodna z rzeczywistą jakością wykonania produktu, co jest oczywiste począwszy od starannego opakowania aż do ostatniego szczegółu i zaprojektowane tak, aby przyciągać uwagę.

Yankee Candles wykonane są z wysokiej jakości wosku parafinowego, naturalnych mieszanek i wosku sojowego, a szklane słoiki, w których znajdują się słoiki i świece wotywne, są testowane laboratoryjnie, dzięki czemu są odporne i bezpieczne.  

Jedną z najbardziej cenionych zalet jest z pewnością trwałość, dłuższa niż w przypadku innych świec dostępnych na rynku i gwarantowana przez knoty wykonane w 100% z włókien naturalnych.

Kody rabatowe Yankee Candles

Wyszukaj swoje ulubione świece Yankee Candles w sklepach internetowych z naszej listy, gdzie możesz je wykorzystać kody rabatowe zapisać od ceny końcowej: gdy już znajdziesz rodzaj świecy, który Ci się podoba, wybierając słoiki, świece wotywne i tarty, po prostu wklej kod w pasku podczas zakupu, aby natychmiast otrzymać zniżkę, której nie możesz przegapić.

Zostaw swoją ocenę