kategoria
przewodnik

Czarny Piątek: oferty od Mediaworld, Euronics i Unieuro

Entuzjaści technologii i miłośnicy zakupów hi-tech, choć do 27 listopada zostało jeszcze kilka tygodni, Czarny Piątek dla elektroniki już się rozpoczął.

Entuzjaści technologii i miłośnicy zaawansowanych technologicznie zakupów, mimo że do 27 listopada pozostało jeszcze kilka tygodni, Elektroniczny Czarny Piątek to już się zaczęło.

jak Amazon zaczął działać już od kilku dni sklepy internetowe głównych sieci dystrybucji artykułów elektronicznych i AGD oferują różne ciekawe oferty zakupu niezliczonej ilości produkty w super obniżonych cenach. Zobaczmy, co się gotuje.

Mediaworld

Z il suo Czarny listopad, niemiecki gigant co tydzień wprowadza oferty, których nie można przegapić, podobnie jak konsola Nintendo Switch Lite + wybrana gra za jedyne 259 € lub Oczyszczacz powietrza Philipsa AC2887/10 za 239 €, dostępny również w wygodne, nieoprocentowane raty

Promocji jest mnóstwo i wygasają co tydzień. Zwracamy także uwagę na oferty dnia, z których możesz szybko skorzystać i zyskać jeszcze wygodniejsze rabaty.

Unieuro

Nawet Unieuro nie różni się pod tym względem ZMIEŃ CZARNY PIĄTEK który oferuje doskonałe oferty na najlepszą technologię bezpłatna dostawa, również do stawka zerowa w 10 ratach do 19 listopada. 

Jakieś przykłady? The Samsung Galaxy S10 Lite za 379 euro robot sprzątający iRobot Roomba 980 do 399 € lub Telewizor UltraHD firmy Philips Seria 7300 od 65″ do 699 EUR. 

Euronics

Z Euronics to już Czarny Piątek, z przecenionymi produktami wszystkich marek w promocji od 12 do listopadowego 30.

Zwracamy uwagę na notebooki LENOVO IDEAPAD 3 15ADA05 za 479 €, Ekspres do kawy DE LONGHI INFINISSIMA EDG160 Dolce Gusto za 49,90 € lub Pralka HOTPOINT EU NR328G WW IT N od 8 kg do 299 €.https://promozioni.euronics.it/black_friday/


Swoją drogą, podążaj za naszym strona poświęcona Czarnemu Piątkowi, Z oferty, kupon e Zawsze nowe kody rabatowe, które będą dodawane w miarę uruchamiania przez poszczególne sklepy własnych ofert.

Pomijając Czarny Piątek, na MiglioriSconti co miesiąc znajdziesz nowe kody rabatowe, które można wykorzystać w sklepach internetowych Mediaworld, Unieuro ed Euronics oraz w ponad 1.700 sklepach!

Zostaw swoją ocenę