kategoria
przewodnik

Alexa: nowa kropka Echo Dot czwartej generacji dostępna na Amazon

Alexa Echo Dot czwartej generacji: jak to działa Nowy inteligentny głośnik czwartej generacji jest już dostępny na Amazon. Istnieje kilka różnic i nowych funkcji w porównaniu do poprzedniego modelu. Poniżej staramy się je podsumować. Kształt jest raczej kulisty niż cylindryczny, z d…

Alexa Echo Dot 4. generacji: jak to działa

Nowy Inteligentny głośnik czwartej generacji jest już dostępny na Amazonie. Istnieje kilka różnic i nowych funkcji w porównaniu do poprzedniego modelu. Poniżej staramy się je podsumować.

  • La kształt jest kulisty, a nie cylindryczny, o średnicy 10 cm i wysokości prawie 9 cm.
  • L 'altoparlante 1,6 cala (41 milimetrów) znajdujące się wewnątrz urządzenia jest większe.
  • Na górze są cztery wypukłe guziki do ręcznej regulacji głośności, aktywacji asystenta głosowego i dezaktywacji mikrofonów. Z tyłu znajduje się wejście zasilania i gniazdo aux 3,5 mm.
  • Urządzenie jest wykonane w dużej mierze z materiały pochodzące z recyklingu (tworzywo sztuczne, tkanina i aluminium).

Zobaczmy teraz, co potrafi Alexa i jak może poprawić codzienne życie każdego z nas.

Muzyka w każdym pokoju

Z Alexą jest to możliwe słuchaj piosenek w transmisji strumieniowej z Amazon Music, Apple Music, Spotify, Deezer i innych serwisów muzycznych, aktywując odtwarzanie za pomocą głosu. Aby to zrobić, po prostu poproś o odsłuchanie utworu, wykonawcy, gatunku muzycznego, stacji radiowych, podcastów i treści Audible.

opcja Muzyka w wielu pokojach umożliwia słuchanie muzyki z wielu kompatybilnych urządzeń Echo rozmieszczonych w różnych pomieszczeniach domu.

Wiadomości, przypomnienia, automatyka domowa, a nawet żarty!

Inteligentny głośnik odpowiada na Twoje pytania, na przykład jest w stanie udzielić Ci odpowiedzi najnowsze wiadomości, przeczytaj je sobie Prognoza pogody, informacja nt traffico lub Programy telewizyjne wieczoru. Nawet opowiada historie żarty!

Działa również jak obudzić się i można go podłączyć do innych inteligentnych urządzeń w domu. Oznacza to, że jest to możliwe włączyć, podnieść lub obniżyć światło, poprawić temperatura grzejników o zamknąć drzwi po prostu swoim głosem.

Dzięki Alexie jest to również możliwe ustaw czasomierz, dodaj elementy do swoich list lub utwórz wydarzenie lub przypomnienie dodanie go do kalendarza. Oczywiście, że możesz wykonywać połączenia bez konieczności używania rąk.

A co z prywatnością?

Alexa i wszystkie urządzenia Echo są wyposażone w przycisk wyłączający mikrofony aby zagwarantować ochronę prywatności. Nawet dane zapisane w urządzeniu, takie jak nagrania głosowe, można łatwo odczytać, odsłuchać i usunąć w dowolnym momencie.

Jak skonfigurować i używać Alexa Echo Dot

Korzystanie z inteligentnego głośnika Amazon jest bardzo proste. Możesz go skonfigurować i zacząć używać w trzech prostych krokach:

  1. Podłącz Echo Dot do zasilania
  2. Połącz się z Internetem za pomocą aplikacji Alexa
  3. Zadaj pytanie i zacznij korzystać z Alexy

Ile kosztuje nowy Echo Dot czwartej generacji

Alexa Echo Dot czwartej generacji jest dostępna na Amazon pod adresem cena 29,99 € dla wersji klasycznej; The model z zegarem, wyposażony w wyświetlacz LED do sterowania zestawem alarmów i timerów, jest w sprzedaży w cenie € 69,99.


Przypominamy, że codziennie możesz znaleźć najlepsze rabaty promocjeoferty, kupony i kody rabatowe zawsze nowe, dostępne w sklepach internetowych ponad 1.800 sklepów, skorzystaj z tego!

Zostaw swoją ocenę