Ile kosztuje umieszczenie obiektu w Booking?

Rejestracja obiektu na Booking.com jest z reguły bezpłatna. Booking.com korzysta z modelu biznesowego opartego na prowizji, co oznacza, że ​​nie zostaniesz obciążony opłatą za rejestrację lub umieszczenie Twojego obiektu na stronie.

Jako właściciel obiektu zapłacisz Booking.com procentową prowizję za każdą rezerwację dokonaną za pośrednictwem tej platformy. Procent prowizji może się różnić w zależności od kilku czynników, takich jak lokalizacja nieruchomości, rodzaj zakwaterowania i lokalny rynek. Jednakże średnia prowizja wynosi około 15% wartości rezerwacji, ale może wahać się od około 10% do 25%.

Należy pamiętać, że obiekt musi spełniać określone standardy i wymagania dotyczące usług, aby mógł pozostać wymieniony na Booking.com. Płatności prowizji są zwykle obsługiwane automatycznie co miesiąc, a platforma dostarcza szczegółową fakturę.

Dodatkowo Booking.com może zaoferować Ci możliwość wzięcia udziału w programach promocyjnych, które mogą skutkować wyższymi prowizjami lub opłatami reklamowymi w celu zwiększenia widoczności Twojego obiektu. Te dodatkowe koszty są opcjonalne i zależą od uznania właściciela nieruchomości.

Zostaw swoją ocenę