Co sprzedaje się najlepiej na Etsy?

Na Etsy, globalnym rynku produktów wyjątkowych i kreatywnych, najpopularniejszymi kategoriami są zazwyczaj te związane z rękodziełem, produktami spersonalizowanymi i vintage. Ręcznie robione przedmioty, takie jak biżuteria, akcesoria, ubrania i elementy wystroju domu, często należą do bestsellerów. Dużą popularnością cieszą się produkty, które pozwalają na personalizację zakupów, takie jak grawerowana biżuteria i personalizowane plakaty.

Ponadto bardzo poszukiwane są przedmioty na specjalne okazje, takie jak wesela, baby shower i święta, ponieważ ludzie szukają wyróżniających się przedmiotów, aby uczcić ważne wydarzenia. Istnieją również szybko rozwijające się nisze, takie jak artykuły papiernicze i planery, zabawki i materiały edukacyjne dla dzieci oraz artykuły wellness i higieny osobistej, takie jak naturalne mydła i świece zapachowe.

Należy zauważyć, że to, co sprzedaje się najlepiej na Etsy, może zmieniać się w czasie i mogą mieć na to wpływ trendy, pory roku i święta. Biorąc pod uwagę fakt, że Etsy koncentruje się szczególnie na ręcznie robionych i spersonalizowanych produktach, produkty, którym udaje się zaspokoić zapotrzebowanie klientów na wyjątkowość i oryginalność, zwykle zajmują dobre miejsca w rankingach sprzedaży platformy.

Choć trendy są różne, zazwyczaj najpopularniejsze i najlepiej sprzedające się produkty na Etsy obejmują niestandardową biżuterię, niestandardowe akcesoria do domu (takie jak poduszki, dekoracje ścienne i świece), niestandardowe ubrania i oryginalne rękodzieło. Etsy jest również znane z oferowania szerokiej gamy produktów na specjalne okazje, takie jak wesela, w tym zaproszeń, dekoracji i prezentów dla gości. Równie popularne są artykuły papiernicze i narzędzia dla entuzjastów majsterkowania, które zapewniają kupującym wszystko, czego potrzebują do swoich kreatywnych projektów. Ponadto maski na twarz stały się najlepiej sprzedającym się produktem po pandemii Covid-19. Zachowanie wyjątkowego, rzemieślniczego charakteru pozostaje kluczowym czynnikiem sukcesu sprzedawcy na Etsy.

Zostaw swoją ocenę